Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11
    Junior Member

Angry

konu silindi IncirreceIi nin yazmış olduğu yoruma karşılık kaldırdım...
    Last edited by stahmt66; 04-03-2013 at 06:23 PM.

Member IncirreceIi's Avatar
    Nickname
    IncirReceIi
    Class
    Rogue
    Server
    US->Ronark
    Race
    El-Morad
    paylaşmaman daha iyi kardes kaldır bu resimi forumdan lütfen !!

Member IncirreceIi's Avatar
    Nickname
    IncirReceIi
    Class
    Rogue
    Server
    US->Ronark
    Race
    El-Morad
    en iyisini yaptın kardes ..ALLAH biliyo ya o bize yeter !

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by thunderon View Post
    karaktersiz basta sensın serefsız kopx acıp arena da mıllette karısıyon artık ımandan cıkartıın wer tlfon numaranı erkeksen burda ss atma deıl klavye erkeklıgı yapmaa burdaaa
    ulan olum ne kafadan kontak adamsın sen ... klavye erkekliği demişsin senin su an yaptıgın nedir ? iman nedir bence daha bunun bile farkına varmamışsın...imandan çıkarttın demişsin bir sinirle imandan çıkabiliyorsan ALLAH ' a küfür edebiliyorsan sen zaten yazdıklarınla imansız veya imanı kalbe oturmamış biri olduğunu ispatladın... k0sp kullanıp seni kesti diye mi bu öfke ? sinirlenince git abdest al sinirin geçer.... dengesiz dengesiz foruma gelioyorsun bi de kendini savunuyorsun... bu ne yüzsüzlüktür arkadaş..

Junior Member
    hee kontaklık war bnde sen ıman lı ol pıyanstr kalvye erkeklıgı yapmıyorum werım numaramı arayın orda konusak ıstersenız konuyu acan ıt erkek deıl zaten wermedı numarasını ımanlı olsam yada olmasam senı ilgilendırmez fazla caz yapmayınnn

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    hee kontaklık war bnde sen ıman lı ol pıyanstr kalvye erkeklıgı yapmıyorum werım numaramı arayın orda konusak ıstersenız konuyu acan ıt erkek deıl zaten wermedı numarasını ımanlı olsam yada olmasam senı ilgilendırmez fazla caz yapmayınnn

imanlı olup olmaman beni ilgilendirmez zatenn.. ilgilendirir de demedim iyi okuyacak olursan...''artık ımandan cıkartıın '' kelimeleri yazan sensin... buna binaen yazma gereği duydum... ayrıca sen hala devam ediyorsun klavye erkekliği yapmaya... bence kendini frenle.. toslarsın bir yerlere...

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    falza kaptırmayın kendinizi oyuna... malum arkadaş tel verse anca söversin oda senin ahlaksızlığın olur... ileri götürüp yapabiliceğiniz hiçbirşey yok..

Junior Member
    ılgilendırmezse yorum da yapma ozmn bnde fren yok bi yere toslamam merak etme yüz yüze olsak bu şekıl cvp wermeniz imkansız zaten

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    ılgilendırmezse yorum da yapma ozmn bnde fren yok bi yere toslamam merak etme yüz yüze olsak bu şekıl cvp wermeniz imkansız zaten
    yesinler havanı koçum... hadi işine bak.. iyi forumlar

Junior Member
    nerden koçun oluyom la pıyanistr sen bnce kendını bilmedigin konulara fazla zıplama kendı işine bak