Results 1 to 7 of 7
    Banned
    Infractions
    0/1 (15)

sevgili yöneticilerimiz kimi hackleteceksiniz şimdi sıra kime geldi

sevgili arkadaşlarım kardeşlerim ve abilerim görüyoruzki bu oyunu yönekmekten yoksun kişilerin denetimi dahilinde bu oyuna emek ve malesef para harcıyoruz şahsım olarak harcıyordum da ama bitti artık harcamıyorum çünkü ben bu oyunda cash alıyorum premium çekiyorum genie alıyorum gecemden gündüzüm feragat ediyorum emek harcıyorum ama gel geleimki oyun yöneticerli gözünde kocaman bi hiçim oyunda 1 hatam olsa hemen banlanacak userlerden birisiyim belkide. birisine lan yazıp banlanan insanları görüyorum neden gm arkadaşı var yada gm mi tanıyan bi arkadaşı var benim anama 4-5 pm de söven adam quanton ise halen oyunda belliki çok samimi gm arkadaşı var ban yemiyor bu1. örnekti gecelim cz ye her gün aopc lerde bus kasan ko-xperler var ama bakın o adamlar 7/24 sürekli oradalar neden ban yemiyorlar çünkü gm lerin onlardan yani sitelerden artık komisyon aldının kanaatine tamam vardım eslanta gecin aynı kezza ko-xperler belirli slotlarda 7/24 exp kasıyorlar işte bizler cash premium ve genia alıp her şeyimizden feragat edip değersiz userlerken işte saydım bu ko-xper ve milletin anasına söven adamlar bu oyunda krallar veziri azamlar. diğer konu ise son 1 ayda yaşanan hemen hemen hergün hacklenen bu oyuna yıllarını vermiş userler ne yazikki dün gecede alimarc hack yemiş bütün bunlar tesadüfmü acaba yoksa oyun içerisinde gm lerden ve yöneticeleren birine ıp numarası yollanıp geçmişte olduğu gibi şu çarı hackleyinmi deniliyor acaba diye insanın aklına bu sorularda gelmiyor değil artık oyun yöneticileri son 6 ayda 3 defa clan turnuvaları dediler para dağıttılar biz bunları istemiyoruz kendim şahsım adına ve birçok benimle aynı fikri taşıyan emek harcayan abilerim ablalarım kardeşlerim ve arkadaşlarım adıma neden hacklenen çara en son hangi ıp den girildiğini tc cumhuriyet savcılarına iletmiyorsunuz ki bu insanlar ağır şekilde bilişim şuçlarından yarıglansınlar gaspdan dolandırıcılıktan görevi kötüye kullanmaktan kişinin tüzel haklarına saldırıdan ağır cezalar alsınlar neden bunları yapmıyorsunuz değerli yöneticiler baktımızda türk asıllı gm lersiniz bir çoğunuz bunları neden ifşa etmiyorsunuz bu soysuzlara emek hırsızlarına bu kadar rahat çar hacklemelerine musamma gösteriyorsunuz bunları paylaşın lütfen siz şimdi isteseniz alimarc ın dün gece çarına hangi ıp den girilmiş itemleri hangi çara aktarılmış görmezmisiniz? ki çok rahat görecenizden adım gibi eminim sizin aemin oldunuz gibi otp davası çıkardınız nedense bütün hırsızlıklar 3. yılınıza girerken bu otp den sonra arttı acaba buda bir tesadüfmü yoksa uygulamnın indirildi site baktıki bu oyunda gercekten cok değerli itemler var diyip bazı hackerlarla iş biriği içinde olup bunları tl dolar yada euro ya mı çeviriyorlar 3. clan operasyonlarını yaptınız oradada çifte standartlarınız gördük en son oktay abinin durumu mesela ona kalırsa jackdeniels clanını çok iyi tanıdınıda paylaşan o işlere girmez diyen levarithin modülatörde zanlımca nasibini almıştır clanlarının npt clan oldunu farkedince ama gel görelim o clanın lideri underworld ne ban yedi nede runbabarun örneğin nede bu çarların np leri silindi buda örnekdi yani dicem şuki bu oyunu artık dağdan kopan bir çığ gibi kontrol edilmez bi hale doğru götürüyorsunuz ve yönetim olarak bir şeyleri yapmaya çalıştınız düşünüyorsunuz fakat benim zanlımca ilerleyebildiniz 1 gr yol ve mesafe yok insanlara zararınızdan başka son olarakda bir yeni karakter tasarladınız günlerce aylarca veya yıllarca her neyse skillerini tasarladınız özelliklerini belirlediniz. bütcenize belki ciddi anlamda bir $ geliri bu karakter sayesinde kattınız belki son zamanlarda daki en iyi cash ve premium satışlarınızı bu yeni karakterle sağladınız ki ben buna eminim ama ne oldu sonradan 4 tane atackda zehir koydunuz 3. basıldında bütün skilleri siliniyor 4 sn kadar master skili bastınızda bütün skiller siliniyor adam kitledinizde skiller siliniyor yani yüzlerce insanın emeği heba oluyor bu durumda ve sizler için herşey burada 1 cümleyle geçiştirilebiliyor çok raht şekilde öte yandan bu duruma olmasını sevinenlerin çoğuda asaslar oluyor oyuna bir bakın asasdan başka bu oyunda en çok özelliğe sahip bir çar varmı heelini minörle yapıyor malice yedince pri gibi curesini atıyor en hızlı kaçan job görünmez olup lupu olmayan her jobdan saklanabiliyor ve pusuya yatabiliyor atak yaparken karşıdakini kör edip tack yapmasını engelliyor ve dibymyheat gibilerde utcde başkaları drop almasın diye bu kör etmeyi kötü niyetlede kullanabiliyor neden üstüne üstelik bütün asasları inceleyin bir çoğu pedal ve tbl denilen programlarla oynuyor mageler deseniz çifte nova ile tam bir zebani oluyorlar tabi bunlara itemlerininde iyi olduğu eklenince ve asasların birde 800 defansaa kadar extra defanslarını düşündümüzde aslında portular 83 lvli ve +3 takılı olanları bile max 1000 defansla oynarken işte artık oyuna ne denli etkisi olan oyunu oynayıpda bazı userlerin söylemiyle şikayetleriylede bu karakteri insanların invörtünde bulunan çöp bir çar ettiniz emeklerini hiçe saydınız tabi $ gelirini belkide çok hızlı tamamladınız planladınız bu job üzerinden her neyse çok uzun oldu farkındayım ama yarın acaba hangi çar hack yicek diye bekliyoruz bu belki ben olacam ıp numaram verilipde iyi hoş zaten hack yemiş bir çar sahibiyim şuan zaten veya birisine lan demekten hangi arkadaşımız ban yerken milletin anasına sövüpde 27 hazirandan bu yana 13 tane ksc ise ile oyunda halen oynayan quanton gibi siz gm ve yöneticilerin kardeşi sevgili dostu ve en kıymetli userleri olan ve bu tarz insanları hiç bir zaman için insanların anasına bacısına avradına sövmekten mahrum ettirmiyeceniz quanton gibi oyuncularınızla mutluluklar diliyorum gm ve yöneticiler 1 nizin pm sini bilsem merakımda asla ve asla ne anneninize ne bacınıza neden avradınıza küfür etmeden size yönelik bir argo iafe yazmak isitiyorum bunuda niçin istiyorum kaç sn oyunda kalacama bakmak için çünkü bizlerin anasına bacısına ve eşlerine edilen hakaretlerin sizlere edilen hakaretler yanında bir hiç oldunu biliyoruz chat reportsa batınızdada bunu zaten belgeriyle görürsünüz neyse umarım 3 yıllık gözlemlerimi doğru analiz edebilmişimdi oyunda bunu arkadaşlarımdan gelecek yorumlarda anlıcam bütün arkadaşlarıma kardeşlerime abilerime ve ablalarıma selamlarımı ve saygılarımı sunarım

Senior Member EsTeLLa's Avatar
    Öncelikle yazınızı baştan sona okudum ve bu yorumu yapıyorum. Gördüğüm kadarı ile oyundaki neredeyse her şey den şikayetçi birisiniz. Şimdi ilk olarak değinmek istediğim size yapılan küfürler bunları gerekli deliller ama bunlar yeterli olmak zorundadır CR bölümüne şikayet ettiğiniz zaman bu kişiler ceza almaktadırlar. Diğer bu konu tanıdıkları olduğu için bunlar kapatılmıyor diyorsunuz fakat böyle bir ayrımcılık bu yönetim tarafından kesinlikle yapılmamaktadır. Diğer bir konu ise otp ve hack konusu bu konu ile ilgili genel bölümde GM'mizin açtığı bir konu bulunmaktadır ve OTP %100 güvenlik sağlamaktadır karakterlerinize. Soru bitmiyor bir başka sorunuz ise belirli alanlarda sürekli olan illegal kişileri dile getirmişsiniz oyunda her zaman bu kişiler gerek CR bölümü sayesinde gerekse girip kontrol edilerek kapatılmaktadır. NTTGame'nin bu tarz illegal kişilerden bir kazancı yoktur. Yanlış bir algıyı da düzeltmek istiyorum Levathrin moderatör değildir. NPT klan operasyonları dalga şeklinde yapılmaktadır sürekli bu NPT klanlar ve karakterlere yönelik operasyonlar devam edecektir burada tespit edilen tüm NPT klan ve NPT karakterler gerekli cezaları almaktadırlar. Sizde bu tarz klanları veya karakterleri delilleri ile birlikte CR bölümüne şikayet edebilirsiniz. Umarım atladığım bir yer yoktur yazı biraz uzun olduğu için atlamış olduğum soru varsa kısa bir şekilde tekrar yazabilirsiniz.

Junior Member
    Acı ama gerçek insanların çoğu bu şekilde düşünüyor belki ama ancak kendi canı yandığında umursar durumda yardım bekliyor KOSP a ıstedıklerı anda care bulabıleceklerını düşünüyorum fakat soyulan karakterler insanların emeğini bir anda silip bitiriyor ALIMARC için çok üzüldüm oyunun eski oyuncularından yıllarca XIGENONDA cızgısını bozmadan saglam bır sekılde devam ederek oyuna katıldığını bılıyorum, OKTAY abının ise uzuntumu bıldırmıstım inşallah yalaka insanların ,gevşek insanların ve aç gözlü insanların bu tarz saldırıları içinde bir seyler yaparsınız artık

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    estella kardeşim ben oyundaki haksızlıkklardan şikayetçiyim ko-xpa karşıyım yancılığa karşıyım exp premium çektim cash aldım genie aldım yeni karakterimi kasmak için 17 temmuzda bunu bıraktım ama ve ben gibi 100 lerce insan kaçtane yeni karakter görüyorsun artık oyunda bu 1. 2. si ben 27 haziranda bu yana quantonun bana etmiş olduğu ana avrat sövdüğü kscleri chats report ettim 1 ay 10 gün oldu yani 40 gün oldu halen bu adam bir ceza almadı şu an oyunda bir gm varsa chats report bölüme girip baksın lütfen ben burada boşa yazmıyorum bunu şu an o karaktersiz adamın 9 tane ayrı ayrı küfür ksc si chat reports bölümünde ilgi bekliyor ama gel gelelimki 40 gündür kimse kılını bile kıpırddatmıyor burada defalarca actım ondan sonra anında o konu kapatılıyor şuan gm varsa oyunda on line lütfen chats report bölümüne baksın

Member AZRAiLiNGELDi's Avatar
    Nickname
    Azrail
    Class
    Warrior
    Clan
    ITURKIYEI
    Server
    Atlantis
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by hyperion2654 View Post
    sevgili arkadaşlarım kardeşlerim ve abilerim görüyoruzki bu oyunu yönekmekten yoksun kişilerin denetimi dahilinde bu oyuna emek ve malesef para harcıyoruz şahsım olarak harcıyordum da ama bitti artık harcamıyorum çünkü ben bu oyunda cash alıyorum premium çekiyorum genie alıyorum gecemden gündüzüm feragat ediyorum emek harcıyorum ama gel geleimki oyun yöneticerli gözünde kocaman bi hiçim oyunda 1 hatam olsa hemen banlanacak userlerden birisiyim belkide. birisine lan yazıp banlanan insanları görüyorum neden gm arkadaşı var yada gm mi tanıyan bi arkadaşı var benim anama 4-5 pm de söven adam quanton ise halen oyunda belliki çok samimi gm arkadaşı var ban yemiyor bu1. örnekti gecelim cz ye her gün aopc lerde bus kasan ko-xperler var ama bakın o adamlar 7/24 sürekli oradalar neden ban yemiyorlar çünkü gm lerin onlardan yani sitelerden artık komisyon aldının kanaatine tamam vardım eslanta gecin aynı kezza ko-xperler belirli slotlarda 7/24 exp kasıyorlar işte bizler cash premium ve genia alıp her şeyimizden feragat edip değersiz userlerken işte saydım bu ko-xper ve milletin anasına söven adamlar bu oyunda krallar veziri azamlar. diğer konu ise son 1 ayda yaşanan hemen hemen hergün hacklenen bu oyuna yıllarını vermiş userler ne yazikki dün gecede alimarc hack yemiş bütün bunlar tesadüfmü acaba yoksa oyun içerisinde gm lerden ve yöneticeleren birine ıp numarası yollanıp geçmişte olduğu gibi şu çarı hackleyinmi deniliyor acaba diye insanın aklına bu sorularda gelmiyor değil artık oyun yöneticileri son 6 ayda 3 defa clan turnuvaları dediler para dağıttılar biz bunları istemiyoruz kendim şahsım adına ve birçok benimle aynı fikri taşıyan emek harcayan abilerim ablalarım kardeşlerim ve arkadaşlarım adıma neden hacklenen çara en son hangi ıp den girildiğini tc cumhuriyet savcılarına iletmiyorsunuz ki bu insanlar ağır şekilde bilişim şuçlarından yarıglansınlar gaspdan dolandırıcılıktan görevi kötüye kullanmaktan kişinin tüzel haklarına saldırıdan ağır cezalar alsınlar neden bunları yapmıyorsunuz değerli yöneticiler baktımızda türk asıllı gm lersiniz bir çoğunuz bunları neden ifşa etmiyorsunuz bu soysuzlara emek hırsızlarına bu kadar rahat çar hacklemelerine musamma gösteriyorsunuz bunları paylaşın lütfen siz şimdi isteseniz alimarc ın dün gece çarına hangi ıp den girilmiş itemleri hangi çara aktarılmış görmezmisiniz? ki çok rahat görecenizden adım gibi eminim sizin aemin oldunuz gibi otp davası çıkardınız nedense bütün hırsızlıklar 3. yılınıza girerken bu otp den sonra arttı acaba buda bir tesadüfmü yoksa uygulamnın indirildi site baktıki bu oyunda gercekten cok değerli itemler var diyip bazı hackerlarla iş biriği içinde olup bunları tl dolar yada euro ya mı çeviriyorlar 3. clan operasyonlarını yaptınız oradada çifte standartlarınız gördük en son oktay abinin durumu mesela ona kalırsa jackdeniels clanını çok iyi tanıdınıda paylaşan o işlere girmez diyen levarithin modülatörde zanlımca nasibini almıştır clanlarının npt clan oldunu farkedince ama gel görelim o clanın lideri underworld ne ban yedi nede runbabarun örneğin nede bu çarların np leri silindi buda örnekdi yani dicem şuki bu oyunu artık dağdan kopan bir çığ gibi kontrol edilmez bi hale doğru götürüyorsunuz ve yönetim olarak bir şeyleri yapmaya çalıştınız düşünüyorsunuz fakat benim zanlımca ilerleyebildiniz 1 gr yol ve mesafe yok insanlara zararınızdan başka son olarakda bir yeni karakter tasarladınız günlerce aylarca veya yıllarca her neyse skillerini tasarladınız özelliklerini belirlediniz. bütcenize belki ciddi anlamda bir $ geliri bu karakter sayesinde kattınız belki son zamanlarda daki en iyi cash ve premium satışlarınızı bu yeni karakterle sağladınız ki ben buna eminim ama ne oldu sonradan 4 tane atackda zehir koydunuz 3. basıldında bütün skilleri siliniyor 4 sn kadar master skili bastınızda bütün skiller siliniyor adam kitledinizde skiller siliniyor yani yüzlerce insanın emeği heba oluyor bu durumda ve sizler için herşey burada 1 cümleyle geçiştirilebiliyor çok raht şekilde öte yandan bu duruma olmasını sevinenlerin çoğuda asaslar oluyor oyuna bir bakın asasdan başka bu oyunda en çok özelliğe sahip bir çar varmı heelini minörle yapıyor malice yedince pri gibi curesini atıyor en hızlı kaçan job görünmez olup lupu olmayan her jobdan saklanabiliyor ve pusuya yatabiliyor atak yaparken karşıdakini kör edip tack yapmasını engelliyor ve dibymyheat gibilerde utcde başkaları drop almasın diye bu kör etmeyi kötü niyetlede kullanabiliyor neden üstüne üstelik bütün asasları inceleyin bir çoğu pedal ve tbl denilen programlarla oynuyor mageler deseniz çifte nova ile tam bir zebani oluyorlar tabi bunlara itemlerininde iyi olduğu eklenince ve asasların birde 800 defansaa kadar extra defanslarını düşündümüzde aslında portular 83 lvli ve +3 takılı olanları bile max 1000 defansla oynarken işte artık oyuna ne denli etkisi olan oyunu oynayıpda bazı userlerin söylemiyle şikayetleriylede bu karakteri insanların invörtünde bulunan çöp bir çar ettiniz emeklerini hiçe saydınız tabi $ gelirini belkide çok hızlı tamamladınız planladınız bu job üzerinden her neyse çok uzun oldu farkındayım ama yarın acaba hangi çar hack yicek diye bekliyoruz bu belki ben olacam ıp numaram verilipde iyi hoş zaten hack yemiş bir çar sahibiyim şuan zaten veya birisine lan demekten hangi arkadaşımız ban yerken milletin anasına sövüpde 27 hazirandan bu yana 13 tane ksc ise ile oyunda halen oynayan quanton gibi siz gm ve yöneticilerin kardeşi sevgili dostu ve en kıymetli userleri olan ve bu tarz insanları hiç bir zaman için insanların anasına bacısına avradına sövmekten mahrum ettirmiyeceniz quanton gibi oyuncularınızla mutluluklar diliyorum gm ve yöneticiler 1 nizin pm sini bilsem merakımda asla ve asla ne anneninize ne bacınıza neden avradınıza küfür etmeden size yönelik bir argo iafe yazmak isitiyorum bunuda niçin istiyorum kaç sn oyunda kalacama bakmak için çünkü bizlerin anasına bacısına ve eşlerine edilen hakaretlerin sizlere edilen hakaretler yanında bir hiç oldunu biliyoruz chat reportsa batınızdada bunu zaten belgeriyle görürsünüz neyse umarım 3 yıllık gözlemlerimi doğru analiz edebilmişimdi oyunda bunu arkadaşlarımdan gelecek yorumlarda anlıcam bütün arkadaşlarıma kardeşlerime abilerime ve ablalarıma selamlarımı ve saygılarımı sunarım
    Aynen Katılıyorum.Biraz uzun ve karmaşık olduğundan dikkat çekmemiş olabilir ama konuyu dikkatlice okuduğunuzda oyun içindeki yanlışlıklara güzel temas etmiş arkadaşımız.
    Sayın yetkili arkadaşımız bir kaç eklemede ben yapmak isterim ,
    CR diyorsunuz ama Videolu 2 defa sahsımın (enaz 2 ay oldu)gönderdiği ve forumda enaz 5 kişinin daha CR bildirdiği Dalyann Koxperi hala oyunda....
    Şimdi yukarda yazdığıma istinaden aylarca hakkında video ve ksc'ler olan koxper ban yemiyorsa sizinde aklınıza tanıdığı var gelmezmi ?
    Portu karakteri ile evet skillerle oynadınız, keşke bunu yapacaklarını söyleselerdide bunca kişi bu karaktere zaman ve para harcamasaydı.
    OTP %100 güvenli deniliyor ama forumda otp'li charlarda soyulduğu ifade ediliyor ve bunu yönetici arkadaşlarda takip ediyordur.
    alimarc kardeşimize hepimiz çok üzüldük bunca emek karşılığında hırsızlıkla heba olması çok acı, sayın yöneticiler ne yapabilir diyorsunuz yaa en basiti bu kardeşimizi soyan adamı ve ortaklarını deşifre eder ve ismini forumda yayınlarsınız. Emin olun yüreklerimizi soğutacaktır.

Junior Member
    Ben yaklaşık 4 senedir bu oyunu oynuyorum. Hiç bir zaman para ile item almadım, gb çekmedim, cash almadım, premium kullanmadım. Gönüllü modlar sakın ha tl ile gb, item almak illegal demeyin oyunda player kalmaz. Koxp işine gelirsek; gmler günlerinin 30 dksını çok değil 30 dksını atlantis serwerına ayırıp belirli slotları dolaşsalar ve o koxperlara ip banned atsalar oyunda koxper kalmıcak. He tabi o koxperların %90 ının full+full itemli charlarının ve sürekli pus vs alışveriş yaptıklarını da unutmayalım. Delosda koxperın elinde +9 iron impact var. Yani o adam için +9 iron impact çöp niteliğinde ya da banned olmayacağından emin. Otp sistemine gelince; otp sistemini ben kurmadım ama arkadaşlarımdan edindiklerime göre otp hata veriyormuş. Otp %100 güvenlik sağlıyor demişsiniz ama otp kullandıkları halde hacklenen karakterler forumlarda mevcut. (sayın gönüllü modlar kopyala yapıştır yapmayı bırakmalısınınz bence.) Alimarc'ın soyulmasına gelince; Alimarc'da otp sistemini kurmuş fakat sizin o %100 güvenlik sağlıyor dediğiniz otp hata veriyormuş. Yöneticilerin illegallerle iş birliğine gelince; oyunda yetkili code satıcıları diye reklam yapılan siteleri incelemenizi tavsiye ederim. Oyuna göre tl ile item almak gb almak yasak, koxp kullanmak yasak ama o reklamını yaptığınız sitelerin %90 nında gb ve item satışı var hatta koxp satan siteler var. Niye size göre illegal iş yapan sitelerle işbirliği yapıyor bu yöneticiler? Koxp satan, tl ile gb ve item satışı yapan siteler aynı zamanda nasıl premium ve n points satabiliyor?

evet ko-xperlere ban atmazlar delosta _kurt_adam_ bu adamın bile holy kasan ko-xper çarı vardı zaten cz de bus kasanlarda sitelerin çarları troubleskilling in clanındada ko-xper çarlar var delosta holy kasan rezmepls fosillerde onun çarları var aslında dediğinde cok haklısın ıp ban atsalar baya bi temizlik yapılır bugün bakıyorsun atlantis serveri eskinin kronosu olma yolunda hızla ilerliyor çünkü bu servere bakan 1 tane gm yok yukarıda arkadaşın yazdığı gibi tanıdığın gm varsa tanışı olduğu arkadaşına yanlış yapıldığı zaman gelirler o kadar ama bu serveri bitirdiler buda bir gercek ko-xperler cz de cirit atıyor rezimmmmm hachac bile 4-5 ayda adamlar lütfen ban aldılar yani oda orçların ttrogdan önceki kralının girişimi üzerine oldu sanırım zaten o arkadaşında konumunu bilenler biliyor buradan atlantis serveri bu hale getiren sevgili ilgili arkadaşlara minnetkar oldumu söylemeliyim bir çok oyuncu gibi oyundan soğuttular ve artık günümün 10 saati yerine yarım saati anca bu oyunda arkadaşlarla sohbet amaçlı geciyor ve