Results 1 to 8 of 8
    Junior Member
    Class
    Warrior
    Server
    US->Ares
    Race
    El-Morad

Exclamation < Jeisha > < EUROPA >

Karakter Adı: Jeisha
    Sunucu: Europa
    Hesabın Kapatılma Tarihi:2013 Ağustos
    Hesabın Kapatılma Sebebi: Kullanıcı Sözleşmesi'ne aykırı bir faaliyet
    Savunma:Merhabalar,
    Sorunlarla ilk karşılaşmam şöyle başladı.2013 Ağustos ayının ortalarında '' SUEDAALTAN '' adlı oyun hesabıma giriş yapamadım. Giriş yapmaya kalkışınca oyuna girme penceresinde '' your account is blocked , if you want to talk support service for ban reason '' hatasını alıyordum.Bunun üzerine ben 30 ağustos cuma günü 09:07 saatinde size ticket(bilet) atmıştım. Hatta isterseniz ticket (bilet) kayıtlarınıza bakın orda gözükür.Farkı bir e-posta'dan daha ticket atmıştım o ayda. Fakat siz beni niye banladığınızı yine açıklamadınız, ban nedenini yazmadınız. Bana ertesi günü otomatik mesajla geri dönüp sadece ban yediğiniz için üzgünüz dediniz. Bana hiçbir açıklama yapmadan hesabımı banladınız. Halbuki ben hesabımla hiçbir koxp, hiçbir illegal program kullanmadım. Ben o karakterime her gün girer bazen cz'de ama çoğu zaman moradon map'ta takılırdım.Pazar kurardım, eşya alırdım, eşya satardım. Hatta ağustos ayında tatile gittiğim için oyuna 1-2 hafta bile girmemiştim, tatilden döndüm ve karakterim sebepsiz, suçsuz yere banlanmıştı. Benim sizden istediğim hesabımı tekrardan açmanız, aktif hale getirmenizdir.Lütfen hesabımı açın, banı kaldırın.Hiçbir hile programı kullanmadım.Ayriyetten bir dipnot belirtmek istiyorum, 2013 yılına girdikten sonra ben karakterime fazla giremedim ben daha çok 2012 yılında kullanırdım, 2013'ten sonra kardeşim daha çok takılmaya başladı cz'ye girer ve moradon'da pazar yapardı. Uzun bir süre sonra haziran temmuz gibi karakterime girdiğimde 500-600k civarında bir np kasıldığını gördüm, fakat kardeşime hiç sormadım, çünkü 6 aylık bir sürede pk ve savaş alanlarında gayet normal bir şekilde kasmış olabileceğini düşündüm, fakat şuanda içim içimi de kemirmiyor değil. Eğer ki bu np haksız yere kasılmışsa, o zaman lütfen karakterimin np'si silinerek açılmasını talep ediyorum. Ben ona da razıyım. Çünkü ben np yanlısı bir insan değilim. Eğer karakterim np yüzünden ban yediyse, lütfen silinsin fakat karakterimi bana geri verin. Ben sizin bu açmış olduğunuz oyuncu mahkemesinde juriler tarafından yargılanmak istiyorum. Bana bu hakkı verin, hesabım jurilerce kontrol edilsin ve koxp kullanmadığı ortaya çıksın. Hakkımı bu şekilde hukuki yollardan çözmek istiyorum. Bize böyle bir imkan sağladığınız için teşekkür ederim.

İyi günler iyi çalışmalar..

Karakterin üstünde bir ton ıvır zıvır item, yaklaşık 20gbye yakın para, gemler vs. mevcuttu.

Bu da attığım ticket sonrası bana Nttgame'den gelen cevap :

http://i.hizliresim.com/jzXgdm.png

http://hizliresim.com/jzXgdm

Last edited by asakura55; 08-07-2014 at 07:39 AM.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    kısmet ne ise o olsun

Senior Member ShadowChaser's Avatar
    Konunuz hakkında yapılan incelemelerde karakterinizin açılmasında bir sakınca görülmemiştir. Juri üyelerinin yaptığı toplantı sonucu Karakterinizin NP sıfırlaması ve item kontrolü ile var ise şüpheli itemler silinerek açılmasına oy birliği ile karar verilmiştir
    Son söz GM ekibinindir...
    Saygılarımla...

Quote Originally Posted by ShadowChaser View Post
    Konunuz hakkında yapılan incelemelerde karakterinizin açılmasında bir sakınca görülmemiştir. Juri üyelerinin yaptığı toplantı sonucu Karakterinizin NP sıfırlaması ve item kontrolü ile var ise şüpheli itemler silinerek açılmasına oy birliği ile karar verilmiştir
    Son söz GM ekibinindir...
    Saygılarımla...
    asakura55 forum hesabımla buraya bağlanamıyorum ve foruma giremiyorum. Şöyle bir hata veriyor: '' Your login session has been expired. Please login again. ''
    Bu hata ne zaman düzelir, hesabımın foruma erişimi mi kısıtlandı ?
    Ben de farklı hesabımdan mecburi olarak buraya bağlandım ve teşekkür etmek istedim karakterim için. Üzerinde zaten item yoktu sadece pazar yapıyordum, gem, kutu ve fragment tarzındaki şeyleri buy-sell pazar yapıyordum. Ama bu hesabımla neden foruma giremiyorum 4 gündür, bağlanamıyorum. İncelemeye aldığınız için mi forumla erişimini kestiniz ?
    Şimdiden teşekkürler, iyi çalışmalar...

Senior Member ShadowChaser's Avatar
    Quote Originally Posted by mrlmwqrwqqw View Post
    asakura55 forum hesabımla buraya bağlanamıyorum ve foruma giremiyorum. Şöyle bir hata veriyor: '' Your login session has been expired. Please login again. ''
    Bu hata ne zaman düzelir, hesabımın foruma erişimi mi kısıtlandı ?
    Ben de farklı hesabımdan mecburi olarak buraya bağlandım ve teşekkür etmek istedim karakterim için. Üzerinde zaten item yoktu sadece pazar yapıyordum, gem, kutu ve fragment tarzındaki şeyleri buy-sell pazar yapıyordum. Ama bu hesabımla neden foruma giremiyorum 4 gündür, bağlanamıyorum. İncelemeye aldığınız için mi forumla erişimini kestiniz ?
    Şimdiden teşekkürler, iyi çalışmalar...
    Hafta içi forumda konu açarak bu konu hakkında yardım isteyebilirsiniz yetkili arkadaşlar gereken ilgiyi gösterecektir...

Senior Member SpirosVondas's Avatar
    Class
    Rogue
    Race
    Karus
    Jüri ekibinin almış olduğu karar neticesinde hesabın NP'si silinerek ve şüpheli itemler kontrol edilerek açılmasında bir mahsur görülmemiştir, son kararı GM takımı verecektir.

Senior Member SpirosVondas's Avatar
    Class
    Rogue
    Race
    Karus
    Karakter adınız sistemde gözükmüyor, lütfen özel mesaj yolu ile banlanan hesabınızın ID bildirimi yapınız.

Game Master Eryudes's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Europa
    Race
    El-Morad
    Merhaba,

GM ekibinin almış olduğu kararlar doğrultusunda başvurunuz reddedilmiştir.