Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 28
    Member
    Nickname
    1OzGzi1
    Class
    Mage
    Server
    Attila
    Race
    El-Morad

Exclamation BENI TANIYIN ARTIK LÜTFEN... 1OzGzi1. MAGE

selamun aleykum 05.08.2014 tarihinde aldığım oyun kapatma cezasının adil olmadığını düşünüyorum kendı karakterımıde oyunda yansıttıgımı evli ve bir cocuk annesi olarak sizinde ekmegınızın kapısına sinek konsun ıstemem. ben sizin oyununuzu kötüye cıkaracak vekötu kullanacak bir durum içerisinde bulunmadım nasıl ki oyunun kuralı 1 lwl ile 83 lwl arası ilerliyorsa bende bu ilerlemeyı kat ederken kurunun yanında yas oldugumu düşünüyorum. dünden beri telefonum hiç susmadı sanki bi yakınımı kaybetmişim gibi taziye haberleri alıyorum bu durumdan hiç hoşnut değilim oyunun benı sokmus oldugu psikolojık durum 18 aylık olan cocugumuda etkıledı. eşimin ptde olmadıgı halde karakterının kapatılması bizim ewimizde cenaze havası yasattı ev hanımı olmam bu pskolojık durumumdan cıkamamama eşiminde günümüz yasam sartlarından dolayı evde bulunmasından sıkıntılar içerisindeyız. biz bu oyunu hevesle oynamıyoruz bugun yarında bırakacakda degılız. inanın bütün pc oyunlarının hepsini oynadım ve sonlandırdım. bu oyunu secmemdekı amacta oyunun bi sonu olmadıgı içindir. nasıl bi ewliliğin sonu yok knghtta öle bnm için. özge ulu 1OzGzi1 atilla lwl 80 zannetmeyın yenı karakter acıp sil bastan aylarımı verip oynayacagımı onda bizim aylarca emegımız vardı. bu zamana kdr illegal hiç bir prograM kullanmadık.. jump cıktı yan karakterlerımı bıle 73 yaptım hepsini 83e kascaktım sözde. 8 karakterımızı bı gecede kapattınız insaf yaa nolur biraz insaf.. ben sivil hayatta insanlarla muhattap olmazken oyunda ewli bi cocuk annesi olmama ragmen telefonlarımı dagıtıp fqarklı farklı sehırlerden ınsanlarla hoşsohpet muhabbet ve SİNKAFSIZ ortam içinde oyun düzenı kuruyordum. ben kımsenın tavuguna kıs demedım. bulundugum ptde genıelerde vardı koxp dıyosanız herzaman karsıyım. el morad castle benı kıme sorsanız özge abla der ben 16 kişiyi cagrıyım 16sı gelir 16sını yolluyayım 16sı gıder lütfen kapımdakı köpeği uyutun artık nolur yaa SIKILDIM. BUNALDIM. DARALDIM. 24 YASINDAYIM BU YASIMA KADAR KILIMA ZARAR VERMEDIM AMA KAFAMI DUVARLARA VURUYORUM SAYENIZDE.. LÜTFEN RİCA EDIYORUM. EN KISA SÜREDE İVEDİ Bİ SEKİLDE DÖNÜŞ YAPIN.

Senior Member Pochette's Avatar
    Merhaba

Bir önceki açılmış olan konuda gerekli cevaplar verilmiştir. Mevcut Konu

Quote Originally Posted by AndrePaul View Post
    Hesabınız incelenmiştir. 1OzGzi1 isimli karakterle birlikte illegal partide bulunmanız sebebiyle cezalandırıldınız. Direkt olarak illegal işlemde bulunmamanız sebebiyle 1OzGzi1 isimli karakter ile birlikte sizin karakteriniz zindana gönderilecektir.

Not: Zindana gönderilme işlemi yarına sarkabilir. Bu süre boyunca dönem dönem karakterinizi kontrol ediniz.

Member
    Nickname
    1OzGzi1
    Class
    Mage
    Server
    Attila
    Race
    El-Morad
    gercekten ilginize çok tesekkur ederiz.. annemle babamıda ntt ailesine dahil etcem cok cok tskkurler ULU ailesinden selamlar saygılar

Senior Member Pochette's Avatar
    Quote Originally Posted by ozgelinaulu View Post
    gercekten ilginize çok tesekkur ederiz.. annemle babamıda ntt ailesine dahil etcem cok cok tskkurler ULU ailesinden selamlar saygılar
    İyi oyunlar

Junior Member
    Neyse ki bir aile dağılmaktan Nttgame gmlerinin özverili çalışması sonucunda kurtuldu.Tebrikler

Senior Member esatto35's Avatar
    Nickname
    VictorieuX
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    LSD Leader
    Server
    Kingdom -> Krasha
    Race
    El-Morad
    Bu kadar oyuna bağlı olmamanız taraftarıyım hocam.

Senior Member AndrePaul's Avatar
    Nickname
    AndrePaul
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    NTT Game
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Zindandan çıktıktan sonra tekrar bu tip illegal işlere bulaşmamanızı umuyorum.
    "Her zaman başka bir seçenek vardır."

Member
    Nickname
    1Lina1
    Class
    Priest
    Clan
    ULU
    Server
    Attila
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by esatto35 View Post
    Bu kadar oyuna bağlı olmamanız taraftarıyım hocam.
    O da seni bakış açın güzel kardeşi bizim kisi seyirlik değil ömürlük üzülme Annesi kızın Kalbimin Bir tanesi Teşekkürler NTT Game I love you KnightOnline ailesi..
    Last edited by Natilina1; 08-06-2014 at 06:34 PM.

Member
    Nickname
    1Lina1
    Class
    Priest
    Clan
    ULU
    Server
    Attila
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by AndrePaul View Post
    Zindandan çıktıktan sonra tekrar bu tip illegal işlere bulaşmamanızı umuyorum.
    Teşekkürlerimi Borç bilirim

Banned
    Server
    KO -> Gordion
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by ozgelinaulu View Post
    selamun aleykum 05.08.2014 tarihinde aldığım oyun kapatma cezasının adil olmadığını düşünüyorum kendı karakterımıde oyunda yansıttıgımı evli ve bir cocuk annesi olarak sizinde ekmegınızın kapısına sinek konsun ıstemem. ben sizin oyununuzu kötüye cıkaracak vekötu kullanacak bir durum içerisinde bulunmadım nasıl ki oyunun kuralı 1 lwl ile 83 lwl arası ilerliyorsa bende bu ilerlemeyı kat ederken kurunun yanında yas oldugumu düşünüyorum. dünden beri telefonum hiç susmadı sanki bi yakınımı kaybetmişim gibi taziye haberleri alıyorum bu durumdan hiç hoşnut değilim oyunun benı sokmus oldugu psikolojık durum 18 aylık olan cocugumuda etkıledı. eşimin ptde olmadıgı halde karakterının kapatılması bizim ewimizde cenaze havası yasattı ev hanımı olmam bu pskolojık durumumdan cıkamamama eşiminde günümüz yasam sartlarından dolayı evde bulunmasından sıkıntılar içerisindeyız. biz bu oyunu hevesle oynamıyoruz bugun yarında bırakacakda degılız. inanın bütün pc oyunlarının hepsini oynadım ve sonlandırdım. bu oyunu secmemdekı amacta oyunun bi sonu olmadıgı içindir. nasıl bi ewliliğin sonu yok knghtta öle bnm için. özge ulu 1OzGzi1 atilla lwl 80 zannetmeyın yenı karakter acıp sil bastan aylarımı verip oynayacagımı onda bizim aylarca emegımız vardı. bu zamana kdr illegal hiç bir prograM kullanmadık.. jump cıktı yan karakterlerımı bıle 73 yaptım hepsini 83e kascaktım sözde. 8 karakterımızı bı gecede kapattınız insaf yaa nolur biraz insaf.. ben sivil hayatta insanlarla muhattap olmazken oyunda ewli bi cocuk annesi olmama ragmen telefonlarımı dagıtıp fqarklı farklı sehırlerden ınsanlarla hoşsohpet muhabbet ve SİNKAFSIZ ortam içinde oyun düzenı kuruyordum. ben kımsenın tavuguna kıs demedım. bulundugum ptde genıelerde vardı koxp dıyosanız herzaman karsıyım. el morad castle benı kıme sorsanız özge abla der ben 16 kişiyi cagrıyım 16sı gelir 16sını yolluyayım 16sı gıder lütfen kapımdakı köpeği uyutun artık nolur yaa SIKILDIM. BUNALDIM. DARALDIM. 24 YASINDAYIM BU YASIMA KADAR KILIMA ZARAR VERMEDIM AMA KAFAMI DUVARLARA VURUYORUM SAYENIZDE.. LÜTFEN RİCA EDIYORUM. EN KISA SÜREDE İVEDİ Bİ SEKİLDE DÖNÜŞ YAPIN.
    İlginç, Hemde çok ilginç ... Bu kadar derinden oyuna bağlısınız bu kadar çok karakteriniz var ancak bir partyde illegal oyuncu olup olmadığını anlayamıyorsunuz ? Neyse iyi eğlenceler.