Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 18 of 18
    Senior Member arguc92's Avatar
    Nickname
    EBOLAAAAAA
    Class
    Priest
    Clan
    NoMercy
    Server
    Attila
    Race
    Karus
    JhiungSuigun şeriflik döneminde oyunculara çok büyük zararlar vermiştir bütün pathos bilir girip nasıl diye sorsanız herkes naptıgını söyler. krowaza kendi ekibi haricinde kimseyi sokmazdi anında hapis cz exp slotlari bombostu boş yere ban yememiştir iyi düşünülüp araştırılması gerken bir karakterdir.

Junior Member Network's Avatar
    Nickname
    Network
    Class
    Priest
    Server
    Helios
    Race
    Karus
    karakterınız acıldımı bunun surecı nedır hocam merak ettım soruyorum

Junior Member
    Quote Originally Posted by Network View Post
    karakterınız acıldımı bunun surecı nedır hocam merak ettım soruyorum
    Juri tarafından açılmasında kusur bulunmayanlar GM ekiplerine yollanıyor. Sonra onların karar vermesi bekleniyor . Ben de GM lerin karar vermesini bekleyenler arasındayım şuan . Beklemedeyiz.

Senior Member SwaneCaptainX's Avatar
    Nickname
    SwaneCaptainX
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    Secret Leader
    Race
    El-Morad
    Oyuna dönmene sevindim Serkan abi.

Cewo..
    İllegallere karşı savaş mı istiyorsun ? O zaman ; "Cheat Reports"a gideceksin.
    Secret Clan || TITAN FAN PAGE !

Senior Member Battal-Gazi's Avatar
    Kurtulmuştun be Serkan. Hayırlısı olsun hakkında.

Senin banlanma olayını az çok biliyorum. Biraz trajikomik. İşin gerçeği senin banlanma olayını, sana haksızlık yapıldığını çok defa dile getirdik. Sen peşine düşmeyip oyunu bıraktığın için konu pek üstelenmedi.

JhiungSuigun'u belki yeni forum üyeleri ve yöneticiler pek tanımayabilir.

USKO Türkçe forumlarında arada kesintiler olsada (K2 , G1, NTTgame forumları ) en uzun süre forum moderatorlüğünü hakkıyla yapmış, (yanlış hatırlamıyorsam 2005 dan beri.) hepimizin üzerinde büyük emeği olan bu forumların duayen ustadı . NTTGame'in ilk döneminde açıkcası hepimiz görevden kaçarken kısıtlı vaktine rağmen adı konmadan moderatör liderliği yaparak NTTGame'de taşlar yerli yerine oturana kadar forum yükünü sırtlamış çok değerli arkadaşım.

Malum forumun ihtiyarları olarak; NTTGame döneminde başarılı şekilde alnımızın akıyla yerine getirdiğimiz moderatorlük görevlerimize gelmemizi de Serkan'a borçluyuz.

Junior Member
    Quote Originally Posted by Battal-Gazi View Post
    Kurtulmuştun be Serkan. Hayırlısı olsun hakkında.

Senin banlanma olayını az çok biliyorum. Biraz trajikomik. İşin gerçeği senin banlanma olayını, sana haksızlık yapıldığını çok defa dile getirdik. Sen peşine düşmeyip oyunu bıraktığın için konu pek üstelenmedi.

JhiungSuigun'u belki yeni forum üyeleri ve yöneticiler pek tanımayabilir.

USKO Türkçe forumlarında arada kesintiler olsada (K2 , G1, NTTgame forumları ) en uzun süre forum moderatorlüğünü hakkıyla yapmış, (yanlış hatırlamıyorsam 2005 dan beri.) hepimizin üzerinde büyük emeği olan bu forumların duayen ustadı . NTTGame'in ilk döneminde açıkcası hepimiz görevden kaçarken kısıtlı vaktine rağmen adı konmadan moderatör liderliği yaparak NTTGame'de taşlar yerli yerine oturana kadar forum yükünü sırtlamış çok değerli arkadaşım.

Malum forumun ihtiyarları olarak; NTTGame döneminde başarılı şekilde alnımızın akıyla yerine getirdiğimiz moderatorlük görevlerimize gelmemizi de Serkan'a borçluyuz.

Konu ile ilgili yazdıklarından dolayı teşekkür ederim Tamer evet haklısın uzun yıllardır oyun ile ilgili çalışmalar yaptık.
    2005 ve 2006 Yılında Eski Forumda sanıyorum 2 kişiydik o sıralarda forumda başımızda kimselerde yoktu tek başımıza forum ile ilgilenmeye çalışıyorduk bir şekilde 6 7 ay belki kimse bize gelip durum nedir bile demedi Sonrasında Turko80 (Account Mangmnt) geldi ve onunla bir şeyler yapmaya çalıştık , daha sonrasında Gamer First ile birleşti tek forum haline geldi ve yenilenmesinden sonra yeni foruma geçildi ve orada da yine görevimize devam ettik daha sonralarında artık yorucu olduğunu farkına vardım ve işlerime gereken önemi veremiyordum bu sebepten ötürü görevimi kendi rızam ile bıraktım.

O Gün geldi ve oyun kötü duruma düştü ve K2 nin batması sonucu Oyun yapımcı firması NTT Game şirketi ile anlaştı zaten NTT game o sıralar Avrupa Serverinin Sunuculuk ve yayın haklarını almış ve oyunu yayınlamıştı. Bu sayede Türkiye de oynana ve K2 den alınan haklar komple NTT gameye devredilmiş oldu ve işte yine yeni bir forum ile karşılaştık ve ilk açıldığı gün yine Kıramadığım arkadaşlarımdan biri ( oyun yöneticisi ) Forum konusunda bize yardım eder misin diye teklif geldi ilk başlarda pek yanaşmasam da sonraki süreçte yardım isteğini geri çeviremedim ve yeni forumda ise bu şekilde göreve başlamış oldum ve sonrasında siz güzel insanlar ile tanışma ve iş arkadaşı olma şansına kavuştum. Bu aralar görüşemesek de , Bir çok şeyi başardık kim ne derse desin iyi yada kötü sonuç olarak seven var sevmeyen var bir çok kişiye yardım ettik haklı olanlar ama haksız olanlar ise bizden çok ama çok çekti ve halende sevmezler. ( Dönsün yolundan ben Dönmesem yolumdan ) İlk Oyuncu Toplantısı için uğraşlarımızın sonucu Yine oyunda bulunan bir arkadaşımızın otelinde bizi ve ekibi kabul etmesi sonucu beklide oyuncular ile ilk defa oyun yönetimi ve sahibini bir araya getirmiş olduk.

Ayrıca İlk Clan turnuvasını düzenlemek için onlarca gün uğraş verdik ve sonunda oyuncularımızı Almanya ya götürmüş olduk. Organisasyon için işlerim bile sıkıntıya girmişti neredeyse her gün 50 kişi ile bu turnuva ile ilgili telefon görüşmeleri kazanan oyuncuların Vize pasaport işlemleri ile baya zaman harcamıştık. Bunu clan liderleri ve ekip arkadaşları da unutmadı sanıyorum Sonrasında ise Kore ye gidildi Ama onca yorgunluktan sonra buna değdiğini düşünüyorum ve güzel bir aktivite olmuş oldu herkes için. Bunlar güzel günlerdi ama sonrası ise oldukça garip ve sıkıcı bir durum hal almaya başladı ve sonrası da zaten bilinen bir durum. Bu olay yaşandıktan sonra kimseye ulaşamadık ve derdimizi anlatamadık Gerçi ulaşmak istememişte olabilirim ilgilenmekte istememişte olabilirim o anki ruh halim ile ilgili sonuç olarak kırılmış ve lanet okumuştum ve o günden sonra Ne Oyun ile ilgilendim nede forumla sanıyorum bu Clan turnuvasındaki Almanya yada diğer ülkelere Oyun Fuarlarına gidiş ilk ve sondu . Ayrıca iyi dileklerin için Teşekkür ederim
    Last edited by Pyrexia; 11-28-2014 at 10:07 AM.

Senior Member SpirosVondas's Avatar
    Class
    Rogue
    Race
    Karus
    Jüri ekibinin almış olduğu karar neticesinde hesabın Inn hostess ve üzerindeki itemler kontrol edilerek açılmasında bir mahsur görülmemiştir, son kararı GM takımı verecektir.

Game Master Eryudes's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Europa
    Race
    El-Morad
    Merhaba,

GM ekibinin almış olduğu kararlar neticesinde başvurunuz reddedilmiştir.

Page 2 of 2 FirstFirst 12