Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 18
    Junior Member

Karakter Adı : JhiungSuigun Server: Attila

Karakter Adı:JhiungSuigun
    Sunucu:Attila
    Hesabın Kapatılma Tarihi:13.07.2013 ile 20.07.2013 Arasında
    Hesabın Kapatılma Sebebi: Other ( sonradan değişip değişmediğini bilmiyorum)
    Savunma: Merhabalar 1 yıldan fazladır ne foruma ne de siteye giriyorum.Bu olaydan sonra belki bu yapılan olaya sinirlenme diyebiliriz sistem diyebiliriz adını ne koymak isterseniz o olabilir.Adımdan da bir çok kişinin tanıyacağı gibi karakterimin adı JhiungSuigun.Oyunu da o zamanlarda çok oynamıyordum foruma bakmaktan ve ilgilenmekten .Ta ki foruma giriş yapamamaya başladıktan sonra anladım ki karakter banlanmıştı. Sebebini araştırdığımda ise başlarda Other yazıyordu bilet atmamızda engellenmişti bende şifremi değiştirmiş ve bir dahada ne siteye nede foruma giriş yaptım .Şuanda banlanma sebebi olarak ne yazıyor bilmiyorum . Uzun süre forum moderatörlüğü yapmış biri olarak oyuna geri kazandırılmam gerektiğini düşünüyorum .Açıkcası ne için hesabımın banlandığını da hala bilmiyorum.

Warrior : JhiungSuigun 83 Lvl
    National Point 1.8m (Hatırladığım kadarı ile )
    2 adet Ring Of Felankor +3
    +10 Weak Dwarf Wirinom
    2 adet Platinium Earing +3
    +3 Heros Valor
    +3 STRING OF SKULLS
    +7 GAB ADAMANT
    2 X IRON SET
    2 X IRON BELT
    Hatırladıklarım bunlar
    Armorlarımın Hepsi Krowaz Set olarak tamdı ancak içlerinde +7 +8 karışıktı hangisi +8 hangi 7 hatırlayamıyorum.
    Mage : PJ 82 Lvl
    Magede item yoktu sadece Armor olarak Krovaz Set vardır 1 parçası +8 gerisi +7 olması lazım
    İtemer yan çarlarımız arasında kullanılıyordu
    National Point 2.3m ( Yine hatırladıgım kadarı ile )
    Asasin : BlackWicked 80 Lvl
    Last edited by Pyrexia; 10-30-2014 at 08:53 AM.

Member vurguncu2014's Avatar
    Nickname
    UrsuSRhynchocaLamusSSS
    Class
    Rogue
    Server
    Athena
    Race
    El-Morad
    KSC-VEYA TİCET VARSA PAYLAŞMANDA FAYDA VAR

not:HİÇ BİR YETKİM YOK

Junior Member
    Quote Originally Posted by vurguncu2014 View Post
    KSC-VEYA TİCET VARSA PAYLAŞMANDA FAYDA VAR

not:HİÇ BİR YETKİM YOK
    Ortada ksc lik bir durum yok. Savunmada belirttiğim üzere o zaman ticket atmam dahi engellendiği için ticket atmamıştım . Başka bir hesaptan belki atabilirdim ancak beklemediğim ve anlamadığım bir banlanma olmasından kaynaklı kırgınlıktan dolayı ticket atmaktan da vazgeçmiştim.

Senior Member
    Class
    Priest
    Quote Originally Posted by Pyrexia View Post
    Ortada ksc lik bir durum yok. Savunmada belirttiğim üzere o zaman ticket atmam dahi engellendiği için ticket atmamıştım . Başka bir hesaptan belki atabilirdim ancak beklemediğim ve anlamadığım bir banlanma olmasından kaynaklı kırgınlıktan dolayı ticket atmaktan da vazgeçmiştim.
    Serkan eğer sensen mutlaka bir hata olmuş olmalı açarlar elbet. Seni tanırım.

Senior Member Channel's Avatar
    Class
    Priest
    Clan
    Coaxers
    Server
    Europa
    Race
    El-Morad
    JhiungSuigun ' un emekleri bu oyun için tartışılmaz bile.

Karakterinin banlanması zaten, kapalı kapılar arasında olan ve sebebi açıklanmayan bir durumdu biz oyuncuların bildiği kadarı ile. Umarız ki gereken ilgiyi görürsün Serkan.

ѪѪѪ venit hiems, is paratus a magno turbine ѪѪѪ

Junior Member
    Quote Originally Posted by NoTimeLeft View Post
    Serkan eğer sensen mutlaka bir hata olmuş olmalı açarlar elbet. Seni tanırım.
    Evet benim.
    Quote Originally Posted by Channel View Post
    JhiungSuigun ' un emekleri bu oyun için tartışılmaz bile.

Karakterinin banlanması zaten, kapalı kapılar arasında olan ve sebebi açıklanmayan bir durumdu biz oyuncuların bildiği kadarı ile. Umarız ki gereken ilgiyi görürsün Serkan.
    elbette kulağıma bazı duyumlar geldi burada oyunculara yazılacak türden değil bu bilgileri de geçen sene edinmiştim. Ancak bunları buradan bu şekilde yazarak açık edemem Sonuç olarak Şirket bilgileri ve gizlilik içeren durumlar ancak bunu forum modları yada Adminlerine anlatıla bilinir. Zahmet edip dinler ise tabi

Moderator Pochette's Avatar
    Selam,

Savunmanıza;

- Kapatılan karakterinize ait detaylar (Level, item ve NP bilgisi, yan charları)

Yukarıda istenilen detayları savunmanıza ekleyip, günceleyin lütfen.

Junior Member
    Quote Originally Posted by Pochette View Post
    Selam,

Savunmanıza;

- Kapatılan karakterinize ait detaylar (Level, item ve NP bilgisi, yan charları)

Yukarıda istenilen detayları savunmanıza ekleyip, günceleyin lütfen.
    İstediğiniz bilgileri savunmada güncelledim.

Senior Member ShadowChaser's Avatar
    Konunuz hakkında yapılan incelemelerde karakterinizin açılmasında bir sakınca görülmemiştir. Juri üyelerinin yaptığı toplantı sonucu Karakterinizin bulunduğu hesaptaki tüm karakterlerin(tüm serverlardaki) invertory ve inn hostes kontrol edilerek var ise şüpheli itemlar silinerek açılmasına oy birliği ile karar verilmiştir
    Son söz GM ekibinindir...
    Saygılarımla...

Junior Member
    İlginiz için teşekkür ederim .

Page 1 of 2 12 LastLast