Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 21 to 23 of 23
    Junior Member
    Quote Originally Posted by semom60 View Post
    karakter adı: katre 73 bp pri // 77 %99 rogue human
    server: orion
    hesap kapatılma tarihi 13.03.2015 14.50
    Sayın yetkililer size yaklaşık 20 gündür bileti gönderiyorum şifrem değişmiyor diye otomatik cevap geliyor tamam onu geçtim. ben gagoil raven slotlarında elimle günde 8-9 saat kasarak günde 1 gb PARA kasıyorum. ev kirami ödüyorum. bugun gagoil slotundan ravene geçtim human laibadaki tahmini 9-10 dakika olmadı karakterim banlandı.. üstüne üstelik yetkililer herhangi bir hile vs sanmasın diye clanımın ismini ElimleKesiyorumGM YAZDIM. NEDİR BU OYUNDAN SOĞUTMAKTAKİ AMACINIZ ?? Birçok böyle bileti görüyorum haklı olan insanların günahı ne yazık günah allah muhammet aşkına madem ban atacak gm çekse yanına kontrol etse? millet saatlerce pc açık bırakıp illegal aktivitede bulunuyor. benim ellerim kopuyor yok heal atacam yok cure yok atack yapacam diye gene razıyım buna ama legalken banlanmayı yediremiyorum.. yukarda allah var

KARAKTERİMİN AÇILMASINI TALEB EDİYORUM.. ISRARLA.. AZİMLE...
    Aynı durum dün benimde başıma geldi. Gece 12 de phantom görevi yapıyordum ts basılmış halde . Gm banladı direk beni ve bir arkadaşımı . Açmazlar sanmıyorum ...

Karakter Adı:ZaFanaw0w(Priest) Yan Karakter -> ZaFanawOw(Rogue)
    Sunucu:Orion
    Hesabın Kapatılma Tarihi:19.03.2015
    Hesabın Kapatılma Sebebi:3rd party tool kullanımı

Priest LvL 54. Karus İtem Yok Serverin 3ncü Günü Başlangıç
    Rogue LvL 59.Karus Görev İtemleri Serverin 3ncü Günü Başlangıç
    Çarlara ait elimde olan bir görsel fotoğraf bulunamamkta.

Savunma:
    Merhabalar,
    hesabım sabah saatlerinde banlanmıştır.3rd party tool kullandım bunu inkar edemem.
    ama ban politikasında solo 3 rd party tool kullanımı kişisel olarak disiplin zindanı / disiplin zindanı / disiplin zindanı / banned
    ama ben ilk seferde banlanıyorum.
    ya ban politikanızda belirttiğiniz kıstaslara uyun yada ban politikanızı revize edin.
    tek başıma exp kasmamın kimseye zarar verdiğini düşünmüyorum.karakterim açılıp disiplin zindanına atılırsa legal bir şekilde oynamaya devam edeceğim.

Kaynak:http://forum.nttgame.com/forum/showt...#axzz3UpJwOWh9

Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Athena
    Race
    El-Morad
    konu açabilmem için mkaç mesaj atmam geerkiyor.

Page 3 of 3 FirstFirst 123