Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 23
    Junior Member
    Karakter Adı: asdas23233
    Sunucu: Anatolia
    Hesabım banlanmıs bu haksızlık ban sebebi ise Restorasyon lütfen karakterimin açılmasını talep ediyorum. Başkası soymuş ve bende o adamdan pazardan satın almış olduğundan item bende ve beni banlamışsınız bu haksızlık lütfen sorunumun çözülmesini istiyorum.

Junior Member
    Hesabım banlanmıs ban sebebi ise Restorasyon lütfen karakterimin açılmasını talep ediyorum. Başkası soymuş ve bende o adamdan pazardan satın almış olduğundan item bende ve beni banlamışsınız bu haksızlık lütfen sorunumun çözülmesini istiyorum.

Junior Member
    Nickname
    GaNiCuS
    Class
    Warrior
    Server
    Ephesus
    Race
    El-Morad
    karekter adı:GaNiCuS
    sunucu:ephasus
    banlanma tarihi:09.09.2014 02.34 pm
    hesabım banlanma sebebi hacked item yazıyor.ama ben aldıgım alısverıslerde gb yada takas yada sitelerden aldım.bilmeyerek piyasada dolasan itemi almıs olabilirim.ama üstünde calıntı item yada soyulmus item yazmıyordu bunu kimse bilemez.ucuz diye aldıgımız kullanmak icin aldıgım item sonucu hesabım kapatılmıstır.4 yıldır herhangi bir illegal program hileye karısmadım.her hangi bir banlanma almadıgım halde.acımasızca hesabım kapatılmıstır giden itemlerim+7 moonlight +2PLATİUM EARİNG,3x+9bombastic ball,+10 fp rogue eldiven ,+7 GABS ADAMANT.pe+3,3xroc+2,sos+2,lilm+3,hr+3,exp shard +9,wp+2,lego+0,+8 2 x warrior shell,3xwe+3,+10ii.sayısız premium ve cashe almıs bırı olarak emeklerımın ve verdıgım paraların hakkı olarak karekterimin incelenmesi id ve ıtem restorasyonuna bakılarak benim sucsuz oldugum ortaya cıkar.lütfen bu sorunun cözülmesini istiyorum.tüm cashe esn kodları tüm bilgilerini yazabilir ve acıklayabilirim.iyi çalısmalar.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Bu kalan son bir kaç hesaba ne olacak acilmayacak mı yoksa

Junior Member
    Bu hesabım banlanmış ban sebebi ise Restorasyon lütfen karakterimin açılmasını istiyorum. Başkası soymuş ve bende o adamdan pazardan satın almış olduğundan item bende ve beni banlamışsınız bu haksızlık lütfen sorunumun çözülmesini istiyorum...

Junior Member
    Bu hesabım banlanmış ban sebebi ise Restorasyon lütfen karakterimin açılmasını istiyorum. Başkası soymuş ve bende o adamdan pazardan satın almış olduğundan item bende ve beni banlamışsınız bu haksızlık lütfen sorunumun çözülmesini istiyorum

serverda o kadar koxper var geliyorlar bizim charlarımızı hapis atıyorlar koxp bile kullanmadım bildigin macro her allahın kulu kullanıyor.tamamen para tuzağı kc cektim pişman oldum bir daha usko nun u'sunda bile oynamam allah belanızı versin haram zıkkım olsun o paralar gittik aptal gibi 1000 tl yatırdık oyuna gözünüze dizinize dursun hile istiyorsanız gidin destan 1 destan 2 ape slotlarına hile görün önce onları banlayın...

Senior Member ISexWithFireI's Avatar
    Class
    Mage
    Server
    Ephesus
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by KiritounK View Post
    Hesabım banlanmıs bu haksızlık ban sebebi ise Restorasyon lütfen karakterimin açılmasını talep ediyorum. Başkası soymuş ve bende o adamdan pazardan satın almış olduğundan item bende ve beni banlamışsınız bu haksızlık lütfen sorunumun çözülmesini istiyorum.
    Kanıtlarıyla birlikte ticket atınız.

Junior Member
    Karakter Adı: Tosunovic
    Sunucu: Destan
    Hesabın Kapatılma Tarihi: 2014'den önce
    Hesabın Kapatılma Sebebi: Third Party Tool Use
    Savunma: O zaman koxper olmayanı partiye almıyolardı czde krowaz ve 80 questleri 7/24 tren mage hesapları dönüyordu kimse banlanmıyodu ben de mecbur para verip almıştım başka türlü oynanmıyordu oyun banlandıktan sonra çok ticket atmıştım zamanında cevaplar hep aynıydı ilgilenilmedi ben de oyunu bırakmıştım oyuncu mahkemelerinin açıldığından haberim yoktu sanırım zamanı geçmiş gene de şansımı deneyim dedim hesabım açılırsa çok sevinirim :/ Karakter 80 lvl warriordu çok bi npsi yoktu 10k yoktur sanırsam bdwlerde kasmışlığım vardı tam hatırlamıyorum yan charım priest 72 lv falan olması lazımdı YourWelcome nicki bunun dışında tarih çok eski olduğundan ben de tam hatırlamıyorum iyi çalışmalar dilerim

Junior Member
    karakter adı: katre 73 bp pri // 77 %99 rogue human
    server: orion
    hesap kapatılma tarihi 13.03.2015 14.50
    Sayın yetkililer size yaklaşık 20 gündür bileti gönderiyorum şifrem değişmiyor diye otomatik cevap geliyor tamam onu geçtim. ben gagoil raven slotlarında elimle günde 8-9 saat kasarak günde 1 gb PARA kasıyorum. ev kirami ödüyorum. bugun gagoil slotundan ravene geçtim human laibadaki tahmini 9-10 dakika olmadı karakterim banlandı.. üstüne üstelik yetkililer herhangi bir hile vs sanmasın diye clanımın ismini ElimleKesiyorumGM YAZDIM. NEDİR BU OYUNDAN SOĞUTMAKTAKİ AMACINIZ ?? Birçok böyle bileti görüyorum haklı olan insanların günahı ne yazık günah allah muhammet aşkına madem ban atacak gm çekse yanına kontrol etse? millet saatlerce pc açık bırakıp illegal aktivitede bulunuyor. benim ellerim kopuyor yok heal atacam yok cure yok atack yapacam diye gene razıyım buna ama legalken banlanmayı yediremiyorum.. yukarda allah var

KARAKTERİMİN AÇILMASINI TALEB EDİYORUM.. ISRARLA.. AZİMLE...

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast