Page 5 of 5 FirstFirst ... 345
Results 41 to 49 of 49
    Banned
    Nickname
    GentlemanBossTMF
    Class
    Mage
    Clan
    JustPlay
    Server
    Atlantis
    Race
    Karus
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by DeaconFrosT View Post
    ITURKIYEI Klan üyelerinden biri;

Karakter ismi: IITrasheRR
    Seviyesi: 59
    Klana yaptığı bağış: 13,397,000

Daha fazla söze gerek yok sanırım?

Maaşallahı var. Ben unlar 300-500 yolunu buluyor sanıyordum.

Member AZRAiLiNGELDi's Avatar
    Nickname
    Azrail
    Class
    Warrior
    Clan
    ITURKIYEI
    Server
    Atlantis
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by LevaRithiN View Post
    Bazı arkadaşlar 80 81 lvl charlarda 10 11 m np olunca Legal bir char sanıp bunları clana basıyor, Sonrasında vatan millet sevgisine değiniyor, Vatan millet herkes için değerli ancak sen vatanı milleti bu şekilde oyuna dahil edip oradan kolluk yakıp sonrasında ayıptır günahdır diyebiliyorsan yorum yapmak bile boş. Daha önceden o clan altında çoğu kişi İllegal program kullanıp NPT lere karışmıştır bunların hepsini sen ve senin clanındaki insanlar çok iyi biliyor, Şimdi lütfen daha fazla vatan ve milleti oyuna dahil etme. Herkes çok iyi biliyordu ki o clan npt charlardan oluşan bağışlarla ilk 5 e yükseldi.
    Yazılanları okuyup anlamak istemiyor yada anlamamakta direniyorsun. Derdin ne onu söyle
    Bu clanda daha öncesi ve daha sonrasıda dahil olmak üzere kimmiş illegal olan açık net yaz herkes bilsin. İsimleri ile belirt

Bilipte yazmayan nağmerttir.

Vatan Millet konusuna gelince memleket hepimizin biz asla bu konu ile sömürü yapacak kadar adi insanlar değiliz. Yazdığım mesajları okursan ne demek istediğimi anlamaya çalışırsan sevinirim. Ama sen hala takıntılı şekilde hala bu konudan sömürü yaparak bizi farklı yönlere çekmeye çalışıyorsun.
    Yapma güzel kardeşim.....

Nickname
    Azrail
    Class
    Warrior
    Clan
    ITURKIYEI
    Server
    Atlantis
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by TouchMyFlame View Post

İyiki Koskoca Forumda Bu video var... Çünkü elinizde bizi suçlayacak bişey yok...
    Bu videoyu yayınlamadan önce o konuda yapılan açıklamalarıda okuma zahmetinde bulunsaydın keşke...

Bu konuyada dikkat çekmissinya güzel arkadaşım verdiğimiz cevabada cevap verilsin diye bekliyoruz. İstersen sen cevap ver

Nickname
    Azrail
    Class
    Warrior
    Clan
    ITURKIYEI
    Server
    Atlantis
    Race
    El-Morad

Ayrıca aynı konuda kendin için yazılanlarıda okudunmu.

Junior Member
    Nickname
    PareStemol
    Class
    Mage
    Server
    Atlantis
    Race
    Karus
    Selamun Aleyküm Öncelikle geçmiş olsun arkadaşlar benim şahsi görüşüm clanı ismi TÜRKİYE olduğu için hiçbir clan banlanmaz banlanamaz
    zaten bu oyunu bizden cok oynayan yoktur dünyada. siz kendinizden eminseniz gerekli delilleri hazırlayıp 2.oyuncu mahkemesine müracaat edebilirsiniz
    bende 39 yasındayım 8 senedir oynamakta olduğum karakterimin 800 k np si var ve 83 mage olmasına rağmen n.p.t yaptığım iddia edildi ve karakterim haksız yere banlandı fakat siz 59 lvl car da 12m np var ve kendimiz kastık diorsanız gerçekten ne diyeceğimi bilmiyorum
    üstelik ben bu oyunda su an 5m yada 6 m np den fazla np si olupta legalim diyen kimseyede inanmıyorum kac lvl olursa olsun böyle bir şey benim kanaatimce mümkün deil herkes n.pt yapıp ncs bastı bu oyunda lütfen kendimizi kandırmayalım bunada fırsat ve izin verildi umarım bundan sonra verilmez
    cünki su anda görebildiğim kadarıyla ve yapılanlardan sonra oyunla ilgilenildiği hissi ağır basıyor insanda. umarım n.pt carlarınıza gereken ceza verilir ve n.pt
    yapmayıp sadece clan lideri olduğu için banlanan karakteriniz de aff edilir herkese iyi forumlar ve oyunlar
    1. oyuncu mahkemesindeki tüm gm ve jüri arkadaşlarımıza teşekkürler ve 2. oyuncu mahkemesindeki arkadaşlarımızada ALLAH kolaylık versin
    umarım gerçekten sucsuz olan ve hak eden oyuncular aff edilir ve karakterlerine kavuşurlar yaşadığım için biliyorum çok ama çok zor bir durumdu

Nickname
    Azrail
    Class
    Warrior
    Clan
    ITURKIYEI
    Server
    Atlantis
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by darkblues View Post
    Selamun Aleyküm Öncelikle geçmiş olsun arkadaşlar benim şahsi görüşüm clanı ismi TÜRKİYE olduğu için hiçbir clan banlanmaz banlanamaz
    zaten bu oyunu bizden cok oynayan yoktur dünyada. siz kendinizden eminseniz gerekli delilleri hazırlayıp 2.oyuncu mahkemesine müracaat edebilirsiniz
    bende 39 yasındayım 8 senedir oynamakta olduğum karakterimin 800 k np si var ve 83 mage olmasına rağmen n.p.t yaptığım iddia edildi ve karakterim haksız yere banlandı fakat siz 59 lvl car da 12m np var ve kendimiz kastık diorsanız gerçekten ne diyeceğimi bilmiyorum
    üstelik ben bu oyunda su an 5m yada 6 m np den fazla np si olupta legalim diyen kimseyede inanmıyorum kac lvl olursa olsun böyle bir şey benim kanaatimce mümkün deil herkes n.pt yapıp ncs bastı bu oyunda lütfen kendimizi kandırmayalım bunada fırsat ve izin verildi umarım bundan sonra verilmez
    cünki su anda görebildiğim kadarıyla ve yapılanlardan sonra oyunla ilgilenildiği hissi ağır basıyor insanda. umarım n.pt carlarınıza gereken ceza verilir ve n.pt
    yapmayıp sadece clan lideri olduğu için banlanan karakteriniz de aff edilir herkese iyi forumlar ve oyunlar
    1. oyuncu mahkemesindeki tüm gm ve jüri arkadaşlarımıza teşekkürler ve 2. oyuncu mahkemesindeki arkadaşlarımızada ALLAH kolaylık versin
    umarım gerçekten sucsuz olan ve hak eden oyuncular aff edilir ve karakterlerine kavuşurlar yaşadığım için biliyorum çok ama çok zor bir durumdu
    Teminni ve görüşlerin için tşk'ler.. İnşallah Hak ve Adalet yerini bulur aynen katılıyorum.

Banned
    Nickname
    GentlemanBossTMF
    Class
    Mage
    Clan
    JustPlay
    Server
    Atlantis
    Race
    Karus
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by AZRAiLiNGELDi View Post
    İyiki Koskoca Forumda Bu video var... Çünkü elinizde bizi suçlayacak bişey yok...
    Bu videoyu yayınlamadan önce o konuda yapılan açıklamalarıda okuma zahmetinde bulunsaydın keşke...

Bu konuyada dikkat çekmissinya güzel arkadaşım verdiğimiz cevabada cevap verilsin diye bekliyoruz. İstersen sen cevap ver
    Clan lideriniz bir süre önce bu forumda"Vahşi suçlamalar" diye konu açmıştı sen onu okudunmu ? Gm arkadaş Size npt karakterin adını,lvlni söylüyor Siz zırvalamaktan başka bir şey yapmıyorsunuz. ben ufak çaplı olsada yapılan haksızlığı gösteriyorum Zırvalıyor,Konuyu farklı yere çekmeye çalışıyorsunuz. Amacınız belli. Türkiye ismini kullanarak sempati toplamaya, kısacası duygu sömürüsü yaparak komik duruma alıyorsunuz kendinizi. Tabiki bunlar benim düşüncem. Ha eğer bir haksızlık varsa (Ki kesinlikle öyle bir şey olduğunu düşünmüyorum) Umarım adalet yerini bulur Ama şunu da belirtmek isterim Hem Suçlu hem güçlü derler ya Aynen o hesapsın Bu konu daha fazla uzatılırsa farklı yerlere kayıcağını herkes tahmin edebiliyor.

Vesselam

Nickname
    Azrail
    Class
    Warrior
    Clan
    ITURKIYEI
    Server
    Atlantis
    Race
    El-Morad
    Clan lideriniz bir süre önce bu forumda"Vahşi suçlamalar" diye konu açmıştı sen onu okudunmu ? Gm arkadaş Size npt karakterin adını,lvlni söylüyor Siz zırvalamaktan başka bir şey yapmıyorsunuz. ben ufak çaplı olsada yapılan haksızlığı gösteriyorum Zırvalıyor,Konuyu farklı yere çekmeye çalışıyorsunuz. Amacınız belli. Türkiye ismini kullanarak sempati toplamaya, kısacası duygu sömürüsü yaparak komik duruma alıyorsunuz kendinizi. Tabiki bunlar benim düşüncem. Ha eğer bir haksızlık varsa (Ki kesinlikle öyle bir şey olduğunu düşünmüyorum) Umarım adalet yerini bulur Ama şunu da belirtmek isterim Hem Suçlu hem güçlü derler ya Aynen o hesapsın Bu konu daha fazla uzatılırsa farklı yerlere kayıcağını herkes tahmin edebiliyor.

Vesselam
    İlk olarak Yazdığın mesajlarda zırvalama gibi kelimeler kullanıp bizleri tahrik etmemeni dilerim,Rahatsız oluyor isen konuya girmemeni tavsiye ederim.
    Gelelim Cevaba
    Bunu yayınlayan master arkadaşımıza sor bakalım
    1- Bu char'dan np ne zaman basılmış.
    2- Bu Char sizce neden 59 lvl (bu oyunda 59 lvl charda nerde oynar) jump yapıp ex pre alıp charı 80 lvl üzeri yapmayı bilmiyoruz.
    3- Master arkadaşımızın elinde tüm log kayıtları vardır. Yayınlasın bakalım Nerde NPT yapmış.
    4- Madem bir illegallik var O tarihten bu tarihe niye işlem yapılmamış. Aklı nerdeymiş ?
    5-Bu char bu np'i kasarken madem illegallik var ise (biz olmadığına eminiz ) GM arkadaşlar ne yapıyormuş, Gözlerinimi kapatmışlar.
    6-Yani illegalliklere gm'ler izin vermişler (kendi hatalarının faturasınıda bize kesmişler)
    7-Npt operasyonları yapılırken sizce biz illegal olduğunu savunduğunuz charı neden clanımızda hala tutmuşuz ?
    8-Şuan bu clanda olan diğer arkadaşların günahı neymiş , bu chardan dolayı hepsini şimdi cezalandırmak ne kadar adaletliymiş. Bunu sadece kendi clanımız için söylemiyorum tüm clanlar için yazdım ve şimdide tekrar ediyorum.

GM'lerin keyfine göre bir oyun düzeni olamaz . Sende bunu kendine ve Master arkadaşımıza sor bakalım bi zahmette cevap verirseniz sevinirim.

Senior Member Pochette's Avatar
    Konuya gerekli cevaplar verilmiş olup , ikili tartışmalara döndüğü için konu kapatılmıştır.