Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 14

Oyuna girerken otp şifremi giriyom hata verdi 5 kere denedim bloke mi oldu

Sabah sorun yoktu daha sonra oyuna girerken şifre alcam otp şifremi giriyom fakat hata verdi yanlış diye ilk defa başıma geldi 5 kere yanlış gireim max giriş diye uyarı geldi ne yapmam lazım otp sıfırlamam mı lazım acil yardım şimdiden teşekkurler

Junior Member
    Nickname
    LordDekanDebra
    Class
    Priest
    Clan
    PurgaTory
    Race
    Karus
    bu çeşit sıkıntı benimde başıma geldi. Pc'ye rest. atıp tekrar denemek lazım. eğer o zamanda düzelmezse pc'nin tarih ve saatine bakın. tarih saat yanlış olursa OTP şifresi kabul edilmiyor ve hata veriyor.

Senior Member BuD4Ne's Avatar
    Race
    El-Morad
    ICS sitesine gidip, Hesabim secenegi altinda AnyOTP aygitini sifirla kismina girin, ve orada aciklanan islemi yapin.
    eger pc any otp kullaniyorsaniz, programi acip, parolanizi girdiginiz saniyede gorunen otp yi kullanmayin, saniye dolup yenilenmesini bekleyin.
    "A wise man can learn more from a foolish question than a fool can learn from a wise answer."

Bruce Lee

İşte paralo girince otp veriyo şifre benim paralo yanlış diyo şifre almak için girdiğim parola.sonradan baktım tarh yanlşmş duzelttm yine denedm yanlş dedi 5 kere yanlş girme hakkımız varml galiba .şuan ne yapmam lazım .sabah kalktığımda deniyem dedim elektrikler yok.

Senior Member BuD4Ne's Avatar
    Race
    El-Morad
    eger pc deki anyotp programi kitlendiyse, yeniden kurup tekrar aktivasyon kodu almaniz gerek saniyorum.
    "A wise man can learn more from a foolish question than a fool can learn from a wise answer."

Bruce Lee

Hani teli aktif ettiğimizde tele ıd şifre şeklinde bişey geliyo onu otp ye girip şifremizi oluşturuyoz ya ben onu kaybettim silinmiş telefondan .şu anda ne yapmam gerekir otp yi mi restlemem lazm . Bide bu rest işlemini nasıl yapacm

http://i.hizliresim.com/aPXYbO.png

Bu hata geliyo. ne yapmam lazım mobile de ordan send code dedim fakat gelen kodu giriyom bi hata veriyo olmuyo. My ıcs tıklıyom orda reset çıkmıyo sadece registration diye bişey çıkıyo kaldım böylece bi yardım lütfen.

Senior Member AndrePaul's Avatar
    Nickname
    AndrePaul
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    NTT Game
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Konuyu inceliyoruz. Lütfen bu süre zarfında beklemede kalınız.
    "Her zaman başka bir seçenek vardır."

Quote Originally Posted by DarkBlue0 View Post

http://i.hizliresim.com/aPXYbO.png

Bu hata geliyo. ne yapmam lazım mobile de ordan send code dedim fakat gelen kodu giriyom bi hata veriyo olmuyo. My ıcs tıklıyom orda reset çıkmıyo sadece registration diye bişey çıkıyo kaldım böylece bi yardım lütfen.
    Mobile Authenticattion ile Send Code 'a tıklayıp aldığınız Login Code 'u girdiğinizde ne hata alıyorsunuz ?