Results 1 to 5 of 5
    Junior Member

Post Karakter Adı:Zer000000 Sunucu:europa

Karakter Adı:Zer000000
    Sunucu:europa
    Hesabın Kapatılma Tarihi:31/07/20014
    Hesabın Kapatılma Sebebi:tpt/farmer(illegal aktivite)
    Savunma:iyi günler ben yaklaşık 10 yıllık oyuncularınızdanım ko ilk acıldığı dönemlerde başlamıştım,bir cok kez oyuna kosp kullananlar nedeniyle belli sürelerle ara verdim illegal aktiviteler den oldukça uzak durmaya dikkat ettim,çünkü bu oyunu stresli iş hayatımdan biraz olsun uzaklaşmak için oynuyordum.helios serverinde oluşturduğum karakterimide 83 lvl yapmak için yaklaşık 3 ay da yogun ugraşlarla manuel ve genie kullanarak kasmıştım,ancak cz cıktığımdan kosperlerden bunaldığim için 1 yıl kadar hiç girmedim oyuna ,itemlerimide yakarak bırakmıştım,amam yine duramadım gaia serveri acılınca yeni karakter ilginç geldi ve ordada 80 lvl kurian kasıp geri başladım ve yine cz ve ft ler içler acısıydı ,kosperler cirit atıyordu bu dönemde helios ile helios titan ve eropa serverarı birleşince eski serverlar kosp olmaz düşüncesiyle heliosdan eropa serverine gecen 83 lvl warior karakterimi itemleyerek oynama kararı aldım,ancak hiç itemim yoktu ve gaiadaki itemleri satıp eropaya aktardım ,gaia daki 80 lvl kurianı da oyundan tanıdıgım bir arkadaşa verdim karsılıgında eropada item yapmama yardım etmesi kosuluyla. ,europa serverindeki hesabıma ait karakterimi geliştirmek amacı ile oyun içi ticaret yapmaya çalışıyordum .gaiada karakter verdiğim arkadaş işe yaramaz başka hesabın varsa fosil cıkartarak aldığı karakterin karşılığını ödeme teklifinde bulundu ,bana makul bi teklif gibi görundu ve kabul ettim, cok önceden lvl jum yapmış olduğum karakterlerden birinin id ve şifresini verdim .ara sıra o topladığı fosilleri bana veriyordu ,bir taraftanda ucuz kuranlardan toptan yada pazarlardan fosil ve sercret item materyalleri alıyor dum .fosilleri satıyor secret materyalleride kendime set yamaya çalışıyordum, eski serverler olması nedeniyle hemen herkez saglam itemliydi tek derdim oldukca kısa surede karakterimi itemleyip cz ye cıkmaktı.fosil satarken pazara her birinden 200 adet üstü konuldugunda item çekilemiyor . 199 adet koyduğumda da kısa sürede bitiyor bazıları ve tekrardan pazar kurmam gerekiyordu sık sık .. bu nedenle magiç bags aldım pus dan ve 199 ar olarak aynı fosillerden fazla satılanları bikaç adet pazara kurdum . magic bags ile diger oyuncularda bleset upgrade sucrol , fosil vs itemleri 199 arlı sekil de coklu kurduklarından knight online politikalarına aykırı olduğunu düşünmedim.banlanma sebebimi tam olarak anlayamadığımdan olası sebepleri yazdım ,sebep magic bag ' bu şekilde kulanmam mı veya fsilleri temin ettiğim kişilerden bazılarının illegal olma ihtimallerimi bilemiyorum .tikıt gönderdim durumumla alakalı ama henüz bir cevap gelmediği için neden bannlandığımı net bilemiyorum ve aklıma şuan başka bir sebep de gelmiyor ilginiz için teşekkürler saygılarımla.
    ( destek bölümüne yolladığım tıkıt a cevap gelmiş illegal aktivite diye ancak nedeni ile alakalı ayrıntılı bilgi verilmemiş)
    not :item yapmakta pek kabiliyetli değilim şans gülmedi bi türlü magic anvilde pek itemde yapamadım bu yüzden char boş sayılır,np de 3 k 5 k civarı cüzzii bişeydi .yan karakterlerim 77 lvl mage(o00000o) ve son lvl jumpta 74 lvl yaptığım kurian(xXzer000000Xx) karakter vardı asıl karakterimi itemleyemediğimden yan karakterlerde itemsiz sayılır. ayrıca kulandığım cash ve preminyumlar da oynadığım sure içinde illegal eğilimli birisi olmadığımı gösterebilir...hiç illegal işim olmadı diyemem ,ancak elimden geldiğince uzak durduğumu gönül rahatlığıyla söyleye bilirim . baştada belirttiğim gibi uzun suredir knight oynuyorum ve okadar zaman içerisinde gerek eski oyun yöneticilerinin duyarsızlığı gerekse oyun içerisindeki aksaklıkların kısa surelerde giderilmemesinin yarattığı sıkıntılardan kaynaklanmıştır oyun kurallarına aykırı davranışım.örnek 2012 de sanırım puş 4, 5 gün kapalı kalmıştı ve stokladığım geniede bitmişti iş saatlerinde pc başında duramadığımdan 2 gün puş açılmasını beklemiş acılmayınca 2 3 gün proğram kullanmıştım. ama sonrasında proğram suresi olduğu halde genie cekerek devam ettim ..taktir eder karakterimin engelini kaldırırsanız illegal aktiviteler konusunda sağduyulu davranacağım garantisini verebilirim .genel olarak oyun kurallarına aykırı olmayışım bilmediğimden değil yanlış olduğu kanaatimdendir ,oyundan maksat hoşça vakit gecirmek değilmirdir. saygılarımla iyi çalışmalar...
    karakterime ait resim ,attığım tıkıt ve cevabı asadakı linklerdedir,server birleşiminden bu yana sadece pazarla uğraştığımdan resim 1 adet bulabildim oda hile bildirimi için cektiğim resimdir
    http://i.hizliresim.com/7m9EBY.jpg
    http://i.hizliresim.com/X2nQMj.jpg
    http://i.hizliresim.com/Q1krLG.jpg
    http://i.hizliresim.com/bQOzV0.jpg
    Last edited by zer0000; 09-14-2014 at 04:43 PM. Reason: tıkıt ve cevapları ekledim

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    çok özür dilerim inanın art niyetli değildim.
    realy I'm very sory. not any more
    Last edited by Cendermee; 10-11-2014 at 07:13 PM.

Junior Member
    saygıdeğer jüri üyeleri haftalardır sorunuz olurmu diye takip ediyorum ama konumun değerdirildiğine dair birtek yorum bile gelmemiş. değerlendirmenizi bir an önce yapabilirseniz oyuna dönmem veye oyunu şilmem için birfikre ulaşmış olacağım .gerçekten sıkıldım böyle beklemekten....

Senior Member ShadowChaser's Avatar
    Konunuz hakkında yapılan incelemelerde karakterinizin açılmasında bir sakınca görülmemiştir. Juri üyelerinin yaptığı toplantı sonucu Karakterinizin ban tarihi netleştirilmesi ve farm item kontrolü ile açılmasına oy birliği ile karar verilmiştir
    Son söz GM ekibinindir...
    Saygılarımla...

Senior Member SpirosVondas's Avatar
    Class
    Rogue
    Race
    Karus
    Jüri ekibinin almış olduğu karar neticesinde hesabın, itemleri ve ban tarihi kontrol edilerek açılmasında bir mahsur görülmemiştir, son kararı GM takımı verecektir.