Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 17 of 17
    Junior Member yavhehe0's Avatar
    Nickname
    yernlas4
    Class
    Mage
    Clan
    Squared
    Server
    Destan
    Race
    Karus
    Karakter adı : MarkZungurBerk2
    Sunucu: DESTAN
    Hesap Kapatılma Tarihi: 22.03.2015
    Hesap Kapatılma Sebebi: TPT

Merhaba belirttiğim tarihte destandaki karakterim TPT yüzünden banlandı. Banlanmadan yaklaşık 30 dakika önce Luferson Castle çıkışının sol tarafında kalan ape slotunu merak ederek bakmaya gittim ve anında parti attılar, kabul ettim "siz kospsunuz sanırım yazık olur chara" diyerek partiden ayrıldım 10 saniye sürdü sürmedi. Ben girerken bunun kosp yada bilmiyorum başka bir illegal program kullanan parti olduğunu bilemezdim. karakterimde yüklü miktarda eşya vardı ve bu haksız banı en azından inceleyip bir kere bakarsanız haklı olduğumu görürsünüz... yardım ilgi ve alakanız için şimdiden teşekkür ederim.

Junior Member
    allah askına bır kerede bı bakın bana gm arkadaslar

Junior Member
    exp kasanları banlamasanız

Junior Member
    umarım acılır

Senior Member
    Nickname
    Quirah
    Class
    Priest
    Clan
    TheGangster
    Server
    EU->Europa
    Race
    El-Morad
    Aynı sorun bende de var bir yardım eden yok. EUKO ilk açıldığı dönemden beri NTT Game'in müşterisiyiz ancak firmanın müşterilerine gösterdiği tutum ortada. EUKO ile USKO birleşimi sırasında 80 level priestim buglandı ve kayboldu. Ne zamandan beri ticket atıyorum, ilgileniyoruz diyorlar bir sonuç çıkmıyor. Bizi takan yok. Sizin hatanızın sonucunu biz böyle mi ödemeliyiz?

Ticket kodlarım bunlar :
    WUF-823-49112
    MFN-959-68897
    ZHE-825-73429

Hiçbir sonuç çıkmayacağını biliyorum ama yazıyorum, nick Quirah, 80 level Priest. Clan adı TheGangster, Irk Human.

Junior Member
    İD: IILizaII Server : Destan iyi günler benim karakterimi satın aldım site aracılığıyla bir kaç ay genie ile kastım sürekli genie ile 80 lvl yaptım gece gündüz bir aksam üstü işten eve geldiğimde maradonda pazarda olan karakterim dc olmuş ve tekrar giriş yapmayı denediğimde ise banned yazıyordu araştırdığımda . karakterin eski sahibi bir kaç defa kosp kullanmış sanırım ancak ben satın aldığımda karakter boştu ve item + genie + cash satın aldım aylarca gece gündüz genie ile exp kastım karakterle 1 defa bile cz e inmedim karakterimin açılmasını istiyorum ayrıca benim yaşım 50 oyunda benim gibi yaslı arkadaslarım var onlar ile oynuyorduk isterseniz bütün bilgilerimi veririm karakterimi banını açarsanız çok sevinirim Allah Razı olsun şimdiden .

beyler kolay gelsin power up store hatası alıorum confrim hatası verior yardımcı olurmusunuz

Page 2 of 2 FirstFirst 12