Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 17
    Member
    Nickname
    HaCeGaN
    Class
    Warrior
    Clan
    OttomanSlap
    Server
    Europa
    Race
    El-Morad

Question Karekter Adı: HaCeGaN Sunucu:Euko Europa

Karekter Adı: HaCeGaN
    Sunucu: Euko Europa
    Hesap Kapatılma Tarihi: 25/09/2013
    Hesabın Kapatılma Sebebi: Euko Usko Portal Birleşmesi Entegrasyon Sorunu

Savunma: Bir önceki oyuncu mahkemesinde acılması yönünde karar alınan ve acıldıgı söylenen karekterimin sorunu halen devam etmektedir.
    Her Ticketde en kısa zamanda düzelecegi söylenen fakat 1 Yıl gibi bir zaman geçmesine ragman halen karekterim düzelmedi.
    Biliyorum bir çok kişide bu sorundan dolayı magdur fakat çoğu ümidini kesmiş durumda gerekli ilgi gösterilmediginden dolayı.
    Gelelim sorunun ne olduguna Euko Usko Portal birleştirilmesi esnasında bir çok karekter ID sorunu yaşadı Euko Ve Uskoda kullanılan aynı ID lerin bloke olmasından dolayı geçici Entegre olayı çıktı ID sorunu yaşayanlar Entegre yaparak yeni ID belirlediler ve karekterleri bu belirlenen ID e taşındı formda sabit olan kanulardada 500 civarı karekterin düzeltildigi söylendi ve her bakımda digerlerininde düzelecegi söyleniyordu fakat sorun 500 karekterden fazla oldugu için digerleri bir türlü düzeltilemedi ve benim gibi onlarca kişi emek vererek para harcayarak oluşturdugu oyun karekterinden oldular.
    Benim şuan savunma yaptıgım karekterimin taşınması gereken Entegre etmiş oldugum Hesabım.
    Karekterimin bulundugu eski hesabımla site girişi oyunda pus girişi kapalıdır fakat oyun girişi acıktır kısacası hesabımın tümbilgileri taşınmasına ragmen karekter eski hesapta kaldı ve bir önceki mahkeme acılması yönünde karar alıp acıldıgını söyledigi karekterim haliyle ceza olarak hapisde ve benim onu ordan taşıma işlemi yapılmadan çıkartmam imkansız site girişi kapalı pus girişi kapalı.
    Şunuda belirtmeden geçemeyecegim o dönem oyuna giremeyenler karekterini Entegre işlemine sokamayanlar tamamiyle komple hesaplarından olmuşlardır.
    Bu oyuncuların her hangi bir hile ve illegal bir olaya bulaştıklarından dolayı degil tamamiyle oyunun kendinden oluşan sorunlardan dolayı magdurlardır ve 25 Eylül 2013 Tarihinden bu yana o kadar zaman harcayıp verdikleri emekler boşa gitmiştir açıkcası bu durumun mahkemeye taşınıp savunma yapılması bile normal bir durum degil ortada bir suclu varsa bu hesap sahipleri degildir.
    Umarım en kısa zamanda bir çözüm üretilir bu kadar çaba ve ugraş boşa gitmez...
    Last edited by kallesdunya1453; 09-02-2014 at 10:21 PM.

,
    Geçmiş olsun Umarım açılır karakterin şanssız bir durum

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Vay anasını yav Hacegan da mı o soruna takıldı oyunda eukodan en çok aklımda kalan tanımadığım nicklerden biri. umarım açılır gerçekten yazık olmuş çok yazık Warrior abey

Member
    Nickname
    HaCeGaN
    Class
    Warrior
    Clan
    OttomanSlap
    Server
    Europa
    Race
    El-Morad
    1. Mahkemede düzeltildigi söylenen karekterim halen düzelmedi 2. mahkemede ise bütün konular sonuçlanmasına rağmen sadece benim konu bir sonuca varılamadı bu kadar zor olmasa gerek bir karekterin incelenip sonuca baglanması 1 yılı aşan bir süre oldu halen aynı sorun devam ediyor lütfen şu soruna 5 dakikanızı ayırın

Member
    Nickname
    HaCeGaN
    Class
    Warrior
    Clan
    OttomanSlap
    Server
    Europa
    Race
    El-Morad
    Şunuda eklemeden geçemeyecegim okadar illegal işlere bulaşan karekterler tek tek incelenip düzeltiliyor açılıyor legal olan bir karekter için en ufak bir çaba gösterilmiyor umarım yetkili arkadaşlar bu konuya biraz ilgi gösterirler

Junior Member
    Karakter Adı: asdas23233
    Sunucu: Anatolia
    Hesabım banlanmıs bu haksızlık ban sebebi ise Restorasyon lütfen karakterimin açılmasını talep ediyorum. Başkası soymuş ve bende o adamdan pazardan satın almış olduğundan item bende ve beni banlamışsınız bu haksızlık lütfen sorunumun çözülmesini istiyorum.

Junior Member
    Hesabım banlanmıs ban sebebi ise Restorasyon lütfen karakterimin açılmasını talep ediyorum. Başkası soymuş ve bende o adamdan pazardan satın almış olduğundan item bende ve beni banlamışsınız bu haksızlık lütfen sorunumun çözülmesini istiyorum.

Junior Member
    Hesabım banlanmıs ban sebebi ise Restorasyon lütfen karakterimin açılmasını talep ediyorum. Başkası soymuş ve bende o adamdan pazardan satın almış olduğundan item bende ve beni banlamışsınız bu haksızlık lütfen sorunumun çözülmesini istiyorum.

Junior Member Moongose's Avatar
    Nickname
    HumanPowerKnight
    Class
    Warrior
    Server
    Athena
    Race
    El-Morad
    way zındık wayyy koxp kullanırsan banlanırsın tabi

Junior Member
    KARAKTER ADI: I3ARBIE SUNUCU: ARES

öncelikle merhaba, ben 3 sene önce ban yedim sanırım sınızsız bir bayan olarak forumdur tickettir pek anlamadığım için bir şeyde yapma fırsatım malesef olmadı bugün tekrar bir deneme amaçlı girmeye çalıştım fakat hala açılmamış hile falanda kullanmadım ban yeme sebebimde bir partyden davet geldi bende kabul ettim beni apelere çektiler 3-4 dkka geçmeden dc oldum ve birdahada charıma giremedim o zamanlarda foruma bir iki kez yazmaya çalıştım fakat ilgilenen olmadı ticket nasıl yazılıyor diye araştırdım ama beceremedim ingilizceminde zayıf olmasıda bir etken girdiğimiz partylerde hile kullanıldığını anlamamız mümkün değilki bu nedenle ban yiyen arkadaslar bilirler yada kullanmayan anlamıyor heralde ben hile kullanacak olsam 80 lvlle apelerde neden partye gireyim ki hesabımdada 2 charım vardı 2 side itemliydi riskte almam hile mile için ama malesef böyle bir olay başıma geldi 3 sene sonra tekrardan bir foruma yazayım dedim bir yetkili sesimi duyarda bana yardımcı olursa çok sevinirim çünkü gerçekten günahımı aldı kim banladıysa araştırılabiliyorsa baksınlar hayatımda hile vs kullanmadım boşu boşuna charımdan oldum 3 senedirde oyunu souğuduğum için oynamıyorum ve tekrar başlamak istiyorum ama sıfırdan başlamakta olmuyor heleki böyle bir olay yaşamışken lütfen biri bana yardım etsin nickim I3ARBIE yanındaki charımda WnZ Aresde oynuyordum olumlu yada olumsuz bir cevap bekliyorum ilgilenenlere şimdiden teşekkür ederim yada ticket fln nasıl atılıyor ne yazmam gerekiyor o tür yardımlarda yapan olursa onlarada tşk ederim şimdiden çünkü gerçekten yeniden oyuna başlamak istiyorum :/

Page 1 of 2 12 LastLast