Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 21 to 30 of 36
    Senior Member Cassatti's Avatar
    Class
    Warrior
    Server
    US->Ronark
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by ILikePwningNOOB View Post
    adamın birinde Nazi vardı, şerif adayı olunca bir gecede nazi gitti

şerif adaylarının ESKİ NİCKLERİ DE YAZILMALI DİYE DÜŞÜNÜYORUM. malum ncs atmaları zor bir şey değil.
    Kimde nazi var onu anlamadım ?
    Ayrıca araştırma yaptım sen eski FredyDooM un da sahibiymişsin , charı sheriff iken satmışsın doğru mudur ?

http://www.frmtr.com/ronark/4861836-...ilendirme.html
    Last edited by Cassatti; 04-15-2013 at 06:05 PM.

Senior Member Mez4RK4buL's Avatar
    Class
    Warrior
    Server
    US->Ephesus
    Race
    El-Morad
    Yarın birgün şeriflik aktif olduğunda npt ile ilgili şeriflik yetkisi gereği yapılacak icraatlara delil teşkil etmesi açısından bu listeyi modlarımıza da sorarak koymuştum resmi forumumuza, bu listenin güncellenmesi ile ortaya çıkacak npt lerin yanı sıra ileriki günlerde delil teşkil etmesi açısından bu paylaşımları yapıyorum arkadaşlar, lütfen siz de görüp duyduğunuz kanıtlanabilir her şeyi buradan paylaşırsanız minnettar olurum.

Paylaşımdan da görüleceği üzere, frmtr adlı forumdaki nicki Green Fleece olan kişi eski CirkinSirin nickli karakterdir, bukadar10 nicki ise eski AskaroBeyi 'dir, bu çarların ncs ile isim değiştirmiştir ve yeni çarlarını da öğrendim, forumda sürekli kanıtsız taciz konuları açanlar da bu çarların sahipleridir. Bağlantıları verilen forumda şerif adaylarımızla girdikleri münakaşalarda her şeyi itiraf etmişlerdir ve milletin gözü önünde hiçbir şeyden çekinmez tavırlarıyla legal oyunculara göz dağı vermektedirler. Npt yaptıklarını, çarlarında ne kadar np olduğunu falan filan, ben buna seyirci kalamam ve oyuncu köprülerimiz ve modlarımızın açıklamalarına göre bu çarlarınız banlanacak,ya bu np ler sıfırlanana kadar hiç edilecek, ya da hapisten çıkamayacaksınız. Bu serverde kimse eskisi gibi at koşturamayacak, resmi olmayan forumlarda da göz dağı verir gibi mesnetsiz açıklamalarda bulunamayacak, eski devir kapandı, illegale geçit yok tüm npt ci ve illegal oyuncu müsvettelerine duyurulur.

CirkinSirin: http://i50.tinypic.com/xdz775.jpg

AsKaroBeyi: http://i47.tinypic.com/14kfyo0.jpg

ismi geçen forumun bağlantıları:
    http://www.frmtr.com/ronark-k/526581...s-charlar.html
    http://www.frmtr.com/ronark/5275900-...cilmesi-9.html
    http://www.frmtr.com/ronark/5275900-...ilmesi-10.html

Senior Member Otache's Avatar
    Class
    Warrior
    Server
    US->Ronark
    Race
    Karus
    Ben bu konunun sonuna kadar arkasındayım, başka forumlarda kendini bilmezce ahkam kesen bunlar gibi illegal oyuncular yeni dönemde bakalım nefes alabilecekler mi?
    Ne hasta bekler sabahı
    Ne taze ölüyü mezar
    Ne de şeytan bir günahı
    Seni beklediğim kadar

Geçti istemem gelmeni
    Yokluğunda buldum seni
    Bırak vehmimde gölgeni
    Gelme artık neye yarar

Üstâd Necip Fazıl KISAKÜREK

Senior Member
    upuppup ladım yeni liste gelmiş baksınlar bakalım kim yapmış npt yi.

Junior Member
    Quote Originally Posted by Otache View Post
    Ben bu konunun sonuna kadar arkasındayım, başka forumlarda kendini bilmezce ahkam kesen bunlar gibi illegal oyuncular yeni dönemde bakalım nefes alabilecekler mi?
    krowazcılarla anlaştıktan sonra diğerlerine nefes aldırmasan ne olacak? herkes kimin ne mal olduğunu biliyor boşuna sallamayın burda şerif olma uğruna

Junior Member
    Quote Originally Posted by nickyy10 View Post
    krowazcılarla anlaştıktan sonra diğerlerine nefes aldırmasan ne olacak? herkes kimin ne mal olduğunu biliyor boşuna sallamayın burda şerif olma uğruna
    iyi de Otache şerif adayıydı zaten, şerif olmadan şerifliği kaldırdılar. kim krowazcılarla anlaştıysa onlara yaz yani bu mesajı. şu an şeriflik kaldırıldı. mesajı yazdığı tarihe baksana 04-16-2013, 07:19 PM 3 ay önce yani.

Senior Member Mez4RK4buL's Avatar
    Class
    Warrior
    Server
    US->Ephesus
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by nickyy10 View Post
    Ben de şerif adayı idim, Otache gibi ve eğer şeriflik olayı kaldırılmasaydı nasıl etkin bir çalışmamız olacağını görecektiniz. Dediğiniz gibi ne yazık ki şeriflik yetkilerini kötüye kullananlar oldu ve çokça dile getirilmesine rağmen bir şey yapılmamıştı. Bakalım bu yönetim inşallah iyi işler yapacak bekliyoruz. Ayrıca arkadaşın da dediği gibi Otache nin yazdığı yazı 3 ay öncesine ait ve o zaman zaten şerif adayı idi, burda şerif olma uğruna bir şey yaptığı yok yani, o yüzden böyle yazılar yazarken biraz daha anlayarak ve yapıcı cümleler kullanırsanız sonradan mahçup olmazsınız, saygılarımla.

Junior Member
    bu oyunun yoneticileri herseyi yapiyor npt yi mi yaptirmayacakalr adamlar benim car imi banladilar sonra car i geri actilar ve hecklediler adamlara ticket atiyorum.elimizden bir sey gelmez car inizi acamayiz diyorlar.yahu arkadasim ortada ne car var ne item calindi hepsi bunu arastirin diyorum oto cevap oyunun icine iyice sictilar... 7 yillik emegimizi caldilar GM ler.

Senior Member OWPW's Avatar
    Nickname
    RONARK61
    Clan
    R61
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    beni şerif seçin illegalleri hapisten çıkarmam

Senior Member OWPW's Avatar
    Nickname
    RONARK61
    Clan
    R61
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Mez4RK4buL View Post
    Ben de şerif adayı idim, Otache gibi ve eğer şeriflik olayı kaldırılmasaydı nasıl etkin bir çalışmamız olacağını görecektiniz. Dediğiniz gibi ne yazık ki şeriflik yetkilerini kötüye kullananlar oldu ve çokça dile getirilmesine rağmen bir şey yapılmamıştı. Bakalım bu yönetim inşallah iyi işler yapacak bekliyoruz. Ayrıca arkadaşın da dediği gibi Otache nin yazdığı yazı 3 ay öncesine ait ve o zaman zaten şerif adayı idi, burda şerif olma uğruna bir şey yaptığı yok yani, o yüzden böyle yazılar yazarken biraz daha anlayarak ve yapıcı cümleler kullanırsanız sonradan mahçup olmazsınız, saygılarımla.
    dediğin şerif bu mu
    16 Shadow Knight Otache Revelation 7010186