Results 1 to 8 of 8

Karakter Adı: OminousRumors Sunucu: Carnac-East(Anatolia)

Karakter Adı: OminousRumors
    Sunucu: Carnac-East(Anatolia)
    Hesabın Kapatılma Tarihi:05.12.2012
    Hesabın Kapatılma Sebebi: Blocked for 3rd party tool.
    Savunma: Öncelikle siz değerli juri ekibine ve NTTGame'e tekrar Oyuncu Mahkemesini getirdikleri için teşekkür ederim. Daha önceki yapmış olduğunuz oyuncu mahkemesine işlerim dolayısıyla başvuru gerçekleştirememiştim ve üzülmüştüm. Umarım ki bu mahkemede bizlerin suçsuz olduğunu öğrenip ve yanında olup yüzümüzü güldürmekte yardımcı olursunuz. Ben Luferson Castle'da sağ tarafta bulunan APE slotunda EX kasmak için gitmiştim. Karakterim 69 leveldi oynadığım Ronark Land Base MAP'inde level düşmüştüm ve charımı tekrar 69 level yapmak için APE slotuna gitmiştim. Partye girdim hiç bir şekilde atak yapmıyordum çalışan biri olduğum için sürekli bilgisayar başında duramıyordum haliyle atak yapmakta zorlanıyordum. Buna rağmen herhangi bir illegal unsurla karakterimi kasmadım. Bir 15-20 dakika geçmişti aradan, ancak bilgisayar başına oturup bakabilmiştim ve o sırada karakterin DC yediğini gördüm internet ile ilgili bir sorun olduğunu düşünüp tekrar giriş yaptığımda karakterimin banlandığını gördüm ve hiç bir şekilde illegal bir program kullanmadan karakterim ban yemişti. Daha sonra farklı bir karakter ile girip slotu kontrol ettiğimde partye alınan illegal userlar mevcuttu belki de daha önceden alınmıştı ben farkına varamamıştım. Dikkat etmem gerektiğini biliyordum ancak kontrol edecek vaktim yoktu, karakteri öylece bırakıp işlerime odaklandım ve malum üzücü bir sonla bende karşılaştım, oyunu bırakmak zorunda kaldım. Karakterim hiç bir şekilde illegal bir program ile oynanmadı. Sizlerinde katkısıyla oyuna tekrar dönmek istiyorum, 10 yıldır bu oyunu oynuyorum gerçekten böyle şeyler daha önce hiç başıma gelmemişti. Karakterimin tüm bilgileri mevcuttur ihtiyaç duyulduğu taktirde sizlere bu bilgileri ulaştırabilirim. Bizlere zaman ayırıp, yardımcı olduğunuz için tekrar teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim. Karakterimde +9 Rogue Chitin Set, 2x +2 Ring Of Life, 2x +9 Mirage Dagger, 2x +2 Howling Roster, +1 Iron Neck. , +1 Iron Belt ve bir kaç item daha bulunmaktadır. Karakterimde 250000-300000 civarında national point bulunmaktadır.

Atmış olduğum kscler;

Karakterden resimler;

Last edited by OminousRumors; 10-13-2014 at 08:58 PM.

Senior Member IronManWaNTeDS's Avatar
    Nickname
    IronMan
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    WaNTeDS
    Race
    El-Morad
    Carnac-East zamanında dahi beraber oynadığımız bir arkadaşımızdı. Hiç bir illegal faaliyetlerde bulunacağını düşünmüyorum. Zaten bulunmamış da. Umarım hakkında hayırlısı olur.
    Kimsenin senin yanında görünmesine güvenme.
    Karşına geçmesi için bir adım, düşman olması için bir lafın yeter.
    [Sadi Şirazi]

Olympia - IronMan First and Last PK Movie [TS SESLİ] #WaNTeDS
    https://www.youtube.com/watch?v=0jDhwSULv3Q

Hiç bir illegal sorunun bulunmaması beni sevindirdi Erhan umarım açılır yine güzel şeyler yapmaya devam edersin
    Carnac-East Ardream lMeLanchoLiscHl ~ Batuhan

Junior Member
    carnac east da ban yemişti erhan sebepsiz yere umarım yetkililer banı açarlar serverde eksiklik var zaten erhan başladıgı zaman onunla çok kişi gelir hayırlı olsun erhan

Senior Member IronManWaNTeDS's Avatar
    Nickname
    IronMan
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    WaNTeDS
    Race
    El-Morad
    Arkadaşıma karakterinle ilgili ksc, gördermiş olduğun ticket vs varsa konuya ekle demiştim. Forumu fazla kullanamadığından direk konuyu editleyip değil de yorum atarak eklemiş. Bir sıkıntı olmaz umarım.
    Kimsenin senin yanında görünmesine güvenme.
    Karşına geçmesi için bir adım, düşman olması için bir lafın yeter.
    [Sadi Şirazi]

Olympia - IronMan First and Last PK Movie [TS SESLİ] #WaNTeDS
    https://www.youtube.com/watch?v=0jDhwSULv3Q

Senior Member _:by:Caner_'s Avatar
    Merhaba
    Savunmanızla ilgili inceleme tamamlandı. Jüri ekibi, oyuna tekrar döndüğünüzde illegal aktivitelerle, bulunduğunuz sunucuya ve oyuncularına zarar vermeyeceğiniz kanaatinde. Bu sebepten karakterinizin NP`i silinerek ve itemleri incelenerek açılmasında sakınca görünmüyor.
    Bilgi en büyük güçtür

Junior Member Network's Avatar
    Nickname
    Network
    Class
    Priest
    Server
    Helios
    Race
    Karus
    geçmiş olsun arkadaşım o kadar yıl boyle ıtemlerle haksız ban yenılmesı cok uzucu ınsallah kavusursun en kısa zamanda

Senior Member SpirosVondas's Avatar
    Class
    Rogue
    Race
    Karus
    Jüri ekibinin almış olduğu karar neticesinde hesabın NP'si silinerek ve şüpheli itemler kontrol edilerek açılmasında bir mahsur görülmemiştir, son kararı GM takımı verecektir.