Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11
    Junior Member

Karakter Adı : HOLLYWOOOOOOD Sunucu: Ronark

Karakter Adı : HOLLYWOOOOOOD
    Sunucu: Ronark
    Hesabın Kapatılma Tarihi: 15.06.2012 - 15.07.2012 tarihleri arasında
    Hesabın Kapatılma Sebebi: Bilinmiyor
    Savunma : Öncelikler merhaba , Charımı gece oyun oynadım ve daha sonra kapattım.
    Ertesi gün chara girmek istediğimde hesabımın kapatıldığını gördüm.Ama ilk defda başıma geldiği için
    biraz şaşırmıştım.Siteye girip ticket atmak istedim fakat karakterim siteden de silinmişti.Yani siteye giriş yapamıyordum.
    Birçok kişiye sordum kimese bu konu hakkında birşey bilmediğini söyledi.Karakterimin kapatıldığı dönemlerde birçok arkadaşımın karakterleri anlamsız birşekilde kapatılmıştı.Arkadaşlarımın bazı itemleri bendeydi. Char banlanınca zor durumda kaldım ve arkadaşlarıma itemlerini TL olarak ödedm.Hiç anlamsız yere hem kendi charımı hemde arkadaşlarımın itemlerini kaybettim.
    O dönemlerde hiç kimseyi muhattap bulamıyorduk.Birçok arkadaşımın charlarının açıldığını öğrendim.
    Bir suçtan kapadıldığını asla düşünmüyorum çünkü hiç bir yasa dışı olay yoktu.
    siteye giremediğim için kapatılma sebebini ve tam olarak kapatıldığı tarihi yazamıyorum.
    Ayrıca kapatılan charımın oyuna girişte kullandığım kullanıcı adı mugla53 idi . Gerekirse gizli bilgileri ( mail-şifre-item açma şifresi ) bilgilerde verilebilir.Karakterim 59 lwl andream charıdır. Yan charda pazar için kullanılan bir charım var.
    Bunuda eklemek isterimOyunu hala takip ediyorum ve 1. mahkemeden haberim yoktu 2. mahkemeyi bekliyorum aylardır.Haksız yere kapatılan charımın açılmasını istiyorum.

HATIRLADIĞIM KADARIYLA CHARDAKİ İTEMLER
    +9 shard
    +9 dw
    +3 neck
    +9 chtın set kolluk 9 fp
    +3 rol
    +1 rol
    +3 wp
    2 tane +0 neck
    +7 dd
    2 tane dex 16 küpe

Herkese kolay gelsin.
    Last edited by mugla53; 09-17-2014 at 06:27 PM.

Junior Member
    Ayın başında bütün savunmalar sonuçlanıcak deniliyordu ama 1 hafta geçti daha tek bir ilerleme yok savunmamızda ilgilenirseniz sevinirim..
    Kolay gelsn..

Junior Member
    Savunmamızı yapalı 50 gün oldu ama hala en ufak bir bilgilendirme yapılmadı. Savunmaların bir kısmıyla mı ilgileniceksiniz yoksa tamamıyla mı zaman geçtikçe emin olamıyorum.
    İyi günler

Junior Member
    Hepimiz aynı dertten muzdaripiz dostum. bekleyeceğiz

Junior Member
    Savunmalar tarihe göre incelenicek dediniz ama bizden daha eski tarihler sonuca ulaşmış biz hala bekliyoruz..

Junior Member
    artık oyuna dönmek istiyorum lütfen bi ilgilenin..

Senior Member Bloodyroar59's Avatar
    Nickname
    Murderofdiezz
    Class
    Warrior
    Server
    Resurrection
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by mugla53 View Post
    artık oyuna dönmek istiyorum lütfen bi ilgilenin..
    arkadaş yazı yazıp konuyu güncelleme bu seni geriye atıyor ticket sistemi gibi konular geriden baslayıp sonuclandırıyorlar biraz takip et biz 3 aydır bekliyoruz bütün konular tek tek inceleniyor zaten sıran gelince bilgi vericekler arada bir girip konunu takip et sadece kolay gelsin
    Aşkın Oldu Sonumun ADI!!!

Senior Member ShadowChaser's Avatar
    Konunuz hakkında yapılan incelemelerde karakterinizin açılmasında bir sakınca görülmemiştir. Juri üyelerinin yaptığı toplantı sonucu Karakterinizin açılmasına oy birliği ile karar verilmiştir
    Son söz GM ekibinindir...
    Saygılarımla...

Junior Member
    Teşekkür ederim iyi günler..

Junior Member
    Açılan charların listesinde ismim yok ne yapmamız gerekir ?

Page 1 of 2 12 LastLast