Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11
    Junior Member

Karakter Adı: JoHnNyWaLKeRs Sunucu: Titan(Europa)

sunucu: Titan
    Hesabın Kapatılma Tarihi:30/11/2013-30/02/2014
    Hesabın Kapatılma Sebebi: Koxp veya illegal kasma
    Savunma: İlk olarak size teşekkür ederim bizlere 2. şansı verdiğiniz için, oyunu ban yedikten sonra bıraktım, hafta içi bir gündü, öğlen saatlerinde oyuna girdim apostların orada elim ile partide kasıyordum, birden disconnect yedim oyuna tekrar girmeye çalıştığımda bana ekranda süresiz ban yediğim söylendi. gördüğümde şok oldum, suçsuz yere banlanmak gerçekten çok üzdü beni ki o günden sonra oyunu bıraktım, gece gündüz elim ile emeğim ile kastığım çarı kosper yada illegalci diye banlamak çok üzdü beni gerçekten. ban yedikten sonra birdaha bilgisayara bile yaklaşmak istemedim, o kadar kötü etki yaptı, benim kosp yada illegal yöntemler ile kasmam söz konusu bile değil, affınıza ve adaletinize sığınarak söylüyorum ben kosper değilim, kosper damgası yiyerek el emeğim çarımı banlamak aklıma geldiğinde bile hala üzüyor beni, abilerim yıllardır bu oyunu oynuyor, hiçbiri ban ile karşılaşmadı bu güne kadar, kospun zaten bilgisayara çara her şifrelere zarar verdiğini bilen bir insanım, knight online world ekibinin içinde bir oyuncu olarak oynamayı kendim için bir onur sayıyorum, tekrar söylüyorum kosper veya illegal kasan bir insan asla olmadım değilim olmam da aranızda oyuncu olarak emeğim göz nurum çarımla oynamak gerçekten harika bir duygu olur, düşüncesi bile güzel, sizden mahkemenize ve adaletinize güvendiğimi söyleyerek beni tekrar aranıza almanızı ve yeniden o oyuna başlayıp bir an önce toparlanmayı affınıza sığınarak yalvararak rica ediyorum, size güveniyorum, çok teşekkür ederim. Hayırlı akşamlar.

Junior Member
    akıbetını beklıyoruz heyecanla :/

Junior Member
    beyler bırısı bısey desın yahu acılcakmı acılmıycakmı ıkıbucuk aydır beklıyoruz

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    açıklanmayacak konu kalmayacağına emin olabilirsin

Junior Member
    bı an once merak edeıyoruz beklıyoruz kardesım

Member vurguncu2014's Avatar
    Nickname
    UrsuSRhynchocaLamusSSS
    Class
    Rogue
    Server
    Athena
    Race
    El-Morad
    evet gerçekden her gün girip bakıyorum acaba ne oldu diye büyük bi hevesle ama hep hüsran

Senior Member ShadowChaser's Avatar
    Konunuz hakkında yapılan incelemelerde karakterinizin açılmasında bir sakınca görülmemiştir. Juri üyelerinin yaptığı toplantı sonucu Karakterinizin açılmasına oy birliği ile karar verilmiştir
    Son söz GM ekibinindir...
    Saygılarımla...

Junior Member
    cok tesekkkur ederım karrakterımı ne zaman alırım

Junior Member
    Lütfen sıra bana gelsin

Senior Member SpirosVondas's Avatar
    Class
    Rogue
    Race
    Karus
    Jüri ekibinin almış olduğu karar neticesinde hesabın açılmasında olumsuz bir durum ile karşılaşılmamıştır, son kararı GM takımı belirleyecektir.

Page 1 of 2 12 LastLast