Results 1 to 5 of 5

Karakter Adı:Loyality Sunucu:akara

merhabalar
    Karakter Adı:Loyality mage
    Sunucu:akara serveri orc
    Hesabın Kapatılma Tarihi:2 sene oldu
    Hesabın Kapatılma Sebebi: part tools
    Savunma:akara serverinde oynamıs oldugum mage ile gece saatinde exp için aynı clandan olan arkadasıma ıd vermiş bulunmaktaydım arkadasım benim bilgim dogrultusunda bir bilgisayardan 8 karekter sokmaya calısması sonucu toplu ban gerceklesmiş bulunmaktadır uzun zamandır karekterimi acamadım ticket atmama ragmen cevap alamadım karekterimin mail adresini pek hatırlayamıyorum ancak üzerindeki itemleri 7 krowaz set 7 fulitol krowaz stafı +2 dual flame ring +2 buglu lich king pride lbol hatırladıgım itemlerim bunlar karekterimin bilgilerini malesef kayıp ettim karekterimin giriş ıd si : azopasha27 suan hala mail adresimi bulmaya calısıyorum sizden ricam bana yardımcı olmanız suan piana serverindeyim karekterim giriş ıd si : hasta4444 80 lwl warior oynamaktayım mageye dönüş yapmak istiyırum şimdilk aklıma gelenler bukadar baska gerekli bilgi gerekiyorsa elimden geleni yapmaya calısacagım ilginize tesekkür ederim iyi calısmalar dilerim saygılar.

Multi kullanmakda ban sebebi

Senior Member ShadowChaser's Avatar
    Konunuz hakkında yapılan incelemelerde karakterinizin açılmasında bir sakınca görülmemiştir. Juri üyelerinin yaptığı toplantı sonucu Karakterinizin Genel inceleme(Item, NP vs.) ile açılmasına oy birliği ile karar verilmiştir
    Son söz GM ekibinindir...
    Saygılarımla...

Senior Member SpirosVondas's Avatar
    Class
    Rogue
    Race
    Karus
    Jüri ekibinin almış olduğu karar neticesinde hesabın, NP ve itemleri kontrol edilerek açılmasında bir mahsur görülmemiştir, son kararı GM takımı verecektir.

Senior Member SpirosVondas's Avatar
    Class
    Rogue
    Race
    Karus
    Karakter adınız sistemde gözükmüyor, lütfen özel mesaj yolu ile banlanan hesabınızın ID bildirimi yapınız.