Results 1 to 6 of 6
    Junior Member
    Nickname
    taal46
    Class
    Rogue
    Clan
    HelsBels
    Server
    Destan
    Race
    El-Morad

Karakter Adı:taal46 Sunucu:destan

Karakter Adı:taal46
    Sunucu:destan
    Hesabın Kapatılma Tarihi:07-05-2014
    Hesabın Kapatılma Sebebi: Blocked for 3rd party tool in game by operator

Savunma:

sayın moderetör ler vede game master lar öncelıkle kolay gelsın bu şansı biz oyunculara verdiğiniz için .Koxp kullananlar sayesınde ne lwl kasmak nede görev leri yapmak mumkun olmuyor . elmorad da görev yapmak için uruk bled lere gittim ustumde ts vardı orda bir kişi kurmuş koxp u fırsat vermıyor kı kendi görevemızı yapalım bende yazdım ya fırsat ver yapım gıdım yada ıkı dakıka part y al yap gıdım dedim oda prty attı gırdım o sırada game master ın alt tan ban attığı ıkı kişiler gectı party den ben çıkmaya çalıştım sürek li party attı bana part bugda kaldı çıkamadım bunun suç olduğunu bılmıyordum desem yalan olur sonuç olarak onun la bırlıkte bende ban lan dım diyecek sınızkı 61 lwl car için ugraşılırmı ama uğraşılır üstünde ıtem dıye bırşeyyok aslında ama emek var item lerde +1 rebit shel set +1 repit sahart +8 mırage dager var 5k civarında npbulunmakta bankada ise 50m falan para olması lazım şimdiden iyi çalışmalar teşekkürler
    Last edited by cellat87; 08-01-2014 at 04:26 PM.

Senior Member EsTeLLa's Avatar
    Merhaba,

Savunmanız oyuncu mahkemesi için yetersizdir. Edit post sekmesini kullanarak gerekli düzenlemeleri yapınız. Gerekli düzenlemeleri yapmadığınız takdirde veya 2. bir savunma konusu açtığınız takdirde savunmanız düşecektir.

Ayrıntılı bilgi için;

http://forum.nttgame.com/forum/showt...#axzz399nGl7UO

TAkip edilmiyor sanirim

Junior Member
    Nickname
    taal46
    Class
    Rogue
    Clan
    HelsBels
    Server
    Destan
    Race
    El-Morad
    Savunmamda yazdigim gibi bankada bir sey yok hesabi acali 2 hafta olmuştu toplamda 1600 chaş aldim cara 411 cash var su anda yan cari yok fotosuda yok malesef ex durumu yuzde 40 in ustunde idi uruk bled gorevini yaparken ban lamdim surekli giremiyorum calistigim icin ilginize tesekkurler
    Last edited by cellat87; 10-09-2014 at 09:18 PM.

Senior Member ShadowChaser's Avatar
    Nick olarak belirttiğiniz muhtemelen giriş ID niz buna istinaden ID deki karakterilerin komple kontrol edilerek açılmasına karar verilmiştir...

Senior Member SpirosVondas's Avatar
    Class
    Rogue
    Race
    Karus
    Jüri ekibinin almış olduğu karar neticesinde hesabın ıd'sindeki karakterler incelenerek açılmasında olumsuz bir durum ile karşılaşılmamıştır, son kararı GM takımı belirleyecektir.