Results 1 to 3 of 3
    Junior Member

Karakter Adı: BioWare Sunucu: Ionia(Anatolia)

Karakter Adı: BioWare
    Sunucu: Ionia(Anatolia)
    Hesabın Kapatılma Tarihi: 2012
    Hesabın Kapatılma Sebebi: Third party tools
    Savunma:

Merhaba arkadaşlar öncelikle kendimi tanıtayım,boncukhasan nickli karakterle Olympia(Resurrection) serverında çoğu kişinin bildiği senelerdir legal olarak oynayan playerınızım.. 2 sene önce arkadaşlarım Ionia'da oynuyorlardı,hep beraber oynayalım dediler ve BioWare isimli karakterle Ionia'da(Anatolia) oynamaya başladım,bilgisayarımda sorun vardı oyundayken sürekli olarak kendi kendine reset atıyordu,bu resetler sonucu oyunun dosyaları zarar gördü ve bilgisayarım açılırken bu zarar gören dosyaların bazılarını sildi,dosyalar silinince de koxp olarak algılandı galiba,ban yeme sebebim de bu olsa gerek,çünkü hiç bir şekilde bu zamana kadar illegal programlarla işim olmadı,olmaz da..Banlandığımda oyunda bile değildim,giriş yapmayı denedim hesabımın banlandığını yazdı.Karakterim illegal programlarla oynanmamıştır,çok eski bir karakterdir,zamanında krallık bile yapmıştır..Hesabımı açarsanız tekrar Anatolia serverında oynamayı düşünüyorum,şimdiden teşekkür eder,iyi çalışmalar dilerim...
    Np: 570-580k
    Irk: Human
    Lwl: 80
    Id: urfaliarag
    İtemlerim:
    +7 Sweet Kiss Baal
    Rebirt +1 Krowaz Göğüslük
    Rebirt +1 Krowaz Donluk
    Rebirt +1 Krowaz Bot
    Rebirt +1 Krowaz Kafalık
    +6 Krowaz Kolluk
    Rebirt +1 Quest Kalkan
    Dual Old Roc
    Dual Old We
    Skeleton Belt +0
    Old Wp
    Last edited by biwar10; 08-02-2014 at 01:23 AM.

Senior Member SeRiaLKiLLa's Avatar
    Nickname
    SeRiaLKiLLa
    Clan
    KONIGSRASSE
    Savunmanızla ilgili inceleme tamamlandı. Jüri ekibi, oyuna tekrar döndüğünüzde illegal aktivitelerle, bulunduğunuz sunucuya ve oyuncularına zarar vermeyeceğiniz kanaatinde. Bu sebepten karakterinizin İnn hostes , inventory check edildikten sonra NP'sinin silinerek açılmasında sakınca görünmüyor.
    İlk Önce Oyunun Kurallarını Öğrenmelisiniz Sonra da Herkesten İyi Oynamayı ; )

<a href=http://i.hizliresim.com/wjVJjD.gif target=_blank>http://i.hizliresim.com/wjVJjD.gif</a>

Senior Member SpirosVondas's Avatar
    Class
    Rogue
    Race
    Karus
    Jüri ekibinin almış olduğu karar neticesinde hesabın Inn hostess ve üzerindeki itemler kontrol edilerek ve np silinerek açılmasında bir mahsur görülmemiştir, son kararı GM takımı verecektir.