Results 1 to 6 of 6
    Junior Member

Server:Helios Karakter ID:Lucyyy

Server:Helios
    Karakter ID:Lucyyy
    Irk:Karus
    Level:83 MERHABA İYİ ÇALIŞMALAR malesef hesap tam kapatılma tarihini hatırlamıyorum 06.08.2012 16.09.2012 tarihleri arasındaydı sanrım hesab kapatılma nedeni kopx kullanma die cevap verildi hesap kapatıldıgında 4 5 kez tıcet atmama rağmen yardımcı olunmadı ve hep aynı şeyi terar tekrar cevap olarak atıldı olayın kısaca anlatmak gerekirse yukarda belirtiğim tarihlerde kopx ve illegal proglamların yogun olarak kullanıldıgı yıllardır krovaz bölgesinde giga değilen yaratıgı kesme esnasında büyük bir hatayla partyde bulunan 8 arkadaşımla birlikde party ban yedik hiç bir illegal birşey olmamasına rağmen hesaplarımız kapatıldı büyük bir hata diyorum cünkü o esnada orda sadce 8 kişi yokdu başka bölgelerde olan birkaç arkaşımda ban yedi acıkçası o anda krovaz bölgesinde kim varsa herkese ban atıldı ve bir daha hesaplarımız acılmadı acıkca söğlemek gerekirse krovaz bölgesinde ki illegal partylere ban atılırken bizde hiç bir neden yokken bizdede ban atıldı lütfen yardımcı olun 12 yılldır knight oynuyorum hiçbir illegal işlerle işim olmadı ve şundada artık usko değil pwp oynuyoruz eğer acarsanız terar usko ya dönmek istiyorum
    LwL : 83
    +6 krovaz set
    +5 reb hell blod
    +2 dual flame ring
    +2lbol
    + elemantal pendant
    NP: 900 k 1m arası die hatırlıyorum
    Yan carları varmıydı yokmuydu hatırlamıyorum yazdıklarım zaten yarım yamalak hatırladıklarım
    Ticket : 6 7 tane kadar ticket attım fakat oyun e.mail adresi ile kullandıgım e.mail adresi farklı olduklarından oyun için aldıgım e.mail adresini hatırlayamadım malesef ticket lara ulaşamadım . İtemleri yazdım ama tam hatırlamıyorum 2 yıl geçti sizinde bu şekilde oyuncuları düşünerek böğle bir oyuncu mahkemesi acılcağını aklıma bile getirmediğimden verilen ticket cevapları da hep aynı olunca bilgileri saklamayı gerek duymadım açıkçası eğer karakterimi tekrar acarsanız tekrar dönmek istiyorum. ayrıyetten ilgilendiğiniz için çok teşekürler iyi çalışmalar

Öncelikle Teşekürler savunma hakkı tanıdığınız için kesinlikle ban yediğimiz zamanda kopx kullanmıyordum bunda yalan söğlemiyorum ama doğruyu söğlemek gerekirse bir tane kopx asas dı sanırım o yaratıgın yanına gidiyor biz de ona tp oluyorduk kestiğimiz yaratıklardan cıkan itemlerden pay veriyorduk bütün günümüzü bu geçiriyorduk dediğiniz gibi tren magelerden ne alabiliyorsak onu alıyorduk çünkü yapabileçğimiz birşey yokdu bilindiği gibi o zmanda cz de kopxdan pk atılmıyordu evet bazı zamanlarda kopx kullandım sürekli değildi sadece ex kasarken ve bazen pk da ama bunu yapmakda mecburduk ya onlar gibi olaçakdık yada oyunu bırakaçakdık Pişmanmıyım sorusuna gelince KESİNLİKLE aylarca ex kasıp item yapıp preminum alıp bütün günümü pç başında gecirdim. KEŞKE YAPMASAYDIM ama bi cahillik ettim zamana uydum sizden bu konuda anlayış bekliyorum eğer carımı tekrar acarsanız usko ya dönmek istiyorum zamanında olimpiada 8 9 yıl oynadım orda herkes beni tanırr zaten ban yediğimde neden 83 lwl olan bi mageyi riske edeyim 60 65 lwlw mage yapardım onunla keserdik çünkü bizim için kopx 83 lwl yaptıkdan sonra bitmişdi EvET ZAMANINDA KOPX KULLANDIM VE ÇOK PİŞMANIM PİŞMAN OLMASAYDIM 2 YIL GEÇEN Bİ KARAKTERİN PEŞİNDE KOŞARMIYDIM SİZCE
    Last edited by lucyy351; 10-12-2014 at 01:51 PM.

Mod Team Lead Perastis's Avatar
    Selam,

Savunmanıza;

- Kapatılan karakterinize ait detaylar (Level, item ve NP bilgisi, yan charları) - Karaktere ait resimler,
    - Varsa eğer hesabınız kapatıldıktan sonra gönderdiğiniz ticket ve yanıtının resimleri

Yukarıda istenilen detayları savunmanıza ekleyip, güncelleyin lütfen.
    NTTGame Community Team l @PeraNTT

Be sure to read the Forum's Rules before posting!

Can't solve your problem on the forums? Submit a Support Ticket

Junior Member
    öncelikle savunmanızda dürüst olmanızı öneriyorum koyduğunuz kscde bile oto partı kodu açık.
    koxp kullandığınızı inkar ediyorsunuz yani pişmanlık duymuyorsunuz, özür dilemiyorsunuz...
    Bahsettiğiniz dönemde illegal program olmadan TREN MAGELER krowaz itemini legal oyunculara bırakmayacağını herkez biliyor ayrıca okadar czde koxp varken sizde KARE M çıkması koxper olmadan mümkün değil.
    SAVUNMANIZDA PİŞMANLIK VE ÖZÜR EKLEYEREK YENİDEN DÜZENLENMEDİĞİ TAKDIRDE karakterinizin açılmamasından yanayım.

Senior Member ShadowChaser's Avatar
    Konunuz hakkında yapılan incelemelerde karakterinizin açılmasında bir sakınca görülmemiştir. Juri üyelerinin yaptığı toplantı sonucu Karakterinizin açılmasına oy birliği ile karar verilmiştir
    Son söz GM ekibinindir...
    Saygılarımla...

Senior Member SpirosVondas's Avatar
    Class
    Rogue
    Race
    Karus
    Jüri ekibinin almış olduğu karar neticesinde hesabın açılmasında olumsuz bir durum ile karşılaşılmamıştır, son kararı GM takımı belirleyecektir.

Senior Member SpirosVondas's Avatar
    Class
    Rogue
    Race
    Karus
    Verdiğiniz ID yanlıştır.