Results 1 to 8 of 8
    Junior Member
    Nickname
    MonsterJack
    Class
    Mage
    Server
    Athena
    Race
    Karus

Karakter adı : AbracadabrA Sunucu : Kronos

Karakter Adı: RU5HER (konu başlığına yanlış yazmışım düzelttim )
    Sunucu: Kronos
    Hesabın Kapatılma Tarihi: 2012 de (oyun K2 den MGame e geçtikten 10-15 gün sonra.)
    Hesabın Kapatılma Sebebi: 3rd part tools
    Savunma: Merhaba , Dürüst olacağım evet bir hata yapıp illegal program kullandım. bunun için çok pişman oldum böyle bir hataya yaptığım için herkesden özür diliyorum . Hatamı anladım ve bir daha kesinlikle olmayacağına dair söz veriyor iyi çalışmalar diliyorum.

Karakterlerimin ırkı Karus
    banlanan karakterimin ismi : RU5HER
    Pury tuarek Mage 58 lvl %85 di exp kasarken banlandı 59 da olmuş olabilir. np si yoktu hiç pk ya çıkmamıştım
    Yan karakterim 59 Wrinkle tuarek Mage ismi : MonsterJack üzerinde item yoktu.
    Banlanan karakterimin üzerinde bulunan itemler.
    +8 crimson set (reb +5)
    +3 dual imir ring
    +3 dual rom
    +3 dual mage earring +3 dual cleric earring le değiştirmiş olabilirim.
    +9 lighting erenion (reb +11)
    +9 elysium (reb +11)
    +0 chitin shield
    karakterimde iron setimde mevcuttu +1 yada +0 olabilir
    Sizde hak verirseniz hesabım kapanalı 2 yıldan fazla bi süre oldu bu yuzden bazı itemleri tam hatırlayamıyorum.
    Karakterimin hiç resmi yok zaten yeniydi.
    Hatırladığım ve elimde olan her şeyi sizinle paylaştım.
    Sormak istediğiniz ekstra bir soru olursa memnuniyet ile cevaplarım.

ve sizlerden ricam hesabımı değerlendirirken şunu göz önünde bulundurmanız : oyun henüz Mgame yönetimine alınmadan önce server lar ortada kalmıştı (oyunun el değiştirme konusu olduğu için) kimse ilgilenmiyordu sizde biliyorsunuz. 3. parti programlar legal gibi (Saygın clanlar tarafindan bile) kullanılıyordu hatta artık legal diye savunan insanlar vardı. tabi ki böyle bir şeyin olmadığını biliyoruz. o ara kimse ilgilenmediği için bu şekildeydi, üzerinde görev itemi olan ilegal kullanıcılar bile bize meydan bırakmıyordu. exp kasıcak slot bulmamıyorduk sonra oyun Mgame bünyesine dahil oldu ilk bir kaç gün yeni yönetimi heyecanla bekledik fakat bi 10 15 gün yine aynı şekilde devam etti. Doğal olarak bunları temizlemek kolay değildi, şimdi düşününce anlıyorum. o zaman galiba düzelmeyecek diye ümitsizliğe kapılıp bende ilegal program kullandım ve hesabım kapatıldı. irademe hakim olamadım. böyle bir hata yaptığım için tekrar herkesden özür diliyorum..
    Last edited by cursedcoon; 10-07-2014 at 02:15 AM. Reason: konu başlığında nicki yanlış yazmışım.

Senior Member _:by:Caner_'s Avatar
    Merhaba
    Savunmanızla ilgili inceleme tamamlandı. Jüri ekibi, oyuna tekrar döndüğünüzde illegal aktivitelerle, bulunduğunuz sunucuya ve oyuncularına zarar vermeyeceğiniz kanaatinde. Bu sebepten karakterinizin her ihtimale karşı itemleri kontrol edilerek açılmasında sakınca görünmüyor.
    Bilgi en büyük güçtür

Junior Member
    Nickname
    MonsterJack
    Class
    Mage
    Server
    Athena
    Race
    Karus
    Öncelikle çok çok teşekkürler. umarım itemlerim silinmez çok emek verdim zaten karakterin açılmasını sadece itemlerim için istiyorum.
    bu arada konu başlığında nickimi yanlış yazmışım düzeltemedim karakterimin adı RU5HER isterseniz özel mesaj ile id de verebilirim.

Junior Member
    Merhaba arkadaşlar öncelikle kolay gelsin.. her gün girip bakıyorum heyecanla çok uzun sürermi işlemler?

Junior Member Network's Avatar
    Nickname
    Network
    Class
    Priest
    Server
    Helios
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by cursedcoon View Post
    Karakter Adı: RU5HER (konu başlığına yanlış yazmışım düzelttim )
    Sunucu: Kronos
    Hesabın Kapatılma Tarihi: 2012 de (oyun K2 den MGame e geçtikten 10-15 gün sonra.)
    Hesabın Kapatılma Sebebi: 3rd part tools
    Savunma: Merhaba , Dürüst olacağım evet bir hata yapıp illegal program kullandım. bunun için çok pişman oldum böyle bir hataya yaptığım için herkesden özür diliyorum . Hatamı anladım ve bir daha kesinlikle olmayacağına dair söz veriyor iyi çalışmalar diliyorum.

Karakterlerimin ırkı Karus
    banlanan karakterimin ismi : RU5HER
    Pury tuarek Mage 58 lvl %85 di exp kasarken banlandı 59 da olmuş olabilir. np si yoktu hiç pk ya çıkmamıştım
    Yan karakterim 59 Wrinkle tuarek Mage ismi : MonsterJack üzerinde item yoktu.
    Banlanan karakterimin üzerinde bulunan itemler.
    +8 crimson set (reb +5)
    +3 dual imir ring
    +3 dual rom
    +3 dual mage earring +3 dual cleric earring le değiştirmiş olabilirim.
    +9 lighting erenion (reb +11)
    +9 elysium (reb +11)
    +0 chitin shield
    karakterimde iron setimde mevcuttu +1 yada +0 olabilir
    Sizde hak verirseniz hesabım kapanalı 2 yıldan fazla bi süre oldu bu yuzden bazı itemleri tam hatırlayamıyorum.
    Karakterimin hiç resmi yok zaten yeniydi.
    Hatırladığım ve elimde olan her şeyi sizinle paylaştım.
    Sormak istediğiniz ekstra bir soru olursa memnuniyet ile cevaplarım.

ve sizlerden ricam hesabımı değerlendirirken şunu göz önünde bulundurmanız : oyun henüz Mgame yönetimine alınmadan önce server lar ortada kalmıştı (oyunun el değiştirme konusu olduğu için) kimse ilgilenmiyordu sizde biliyorsunuz. 3. parti programlar legal gibi (Saygın clanlar tarafindan bile) kullanılıyordu hatta artık legal diye savunan insanlar vardı. tabi ki böyle bir şeyin olmadığını biliyoruz. o ara kimse ilgilenmediği için bu şekildeydi, üzerinde görev itemi olan ilegal kullanıcılar bile bize meydan bırakmıyordu. exp kasıcak slot bulmamıyorduk sonra oyun Mgame bünyesine dahil oldu ilk bir kaç gün yeni yönetimi heyecanla bekledik fakat bi 10 15 gün yine aynı şekilde devam etti. Doğal olarak bunları temizlemek kolay değildi, şimdi düşününce anlıyorum. o zaman galiba düzelmeyecek diye ümitsizliğe kapılıp bende ilegal program kullandım ve hesabım kapatıldı. irademe hakim olamadım. böyle bir hata yaptığım için tekrar herkesden özür diliyorum..
    +9 elysyum ve full 3 takılarlar illegal işler yapmışsan helal olsun sendeki cesarete ilginc

Junior Member
    Bununla gurur duymuyorum arkadaşım. pişmanlıktan başka bir şey değil..

Senior Member SpirosVondas's Avatar
    Class
    Rogue
    Race
    Karus
    Jüri ekibinin almış olduğu karar neticesinde hesabın, itemleri kontrol edilerek açılmasında bir mahsur görülmemiştir, son kararı GM takımı verecektir.

Senior Member SpirosVondas's Avatar
    Class
    Rogue
    Race
    Karus
    Karakter adınız sistemde gözükmüyor, lütfen özel mesaj yolu ile banlanan hesabınızın ID bildirimi yapınız.