Results 1 to 7 of 7
    Senior Member

Unhappy Karakter Adı: InFreelWannago Sunucu: PIANA

BANLANMA TARIHIM : 2014 7 OCAK SALI GUNU 14.30 GİBİ YEDİM BANI
    BANLANMAM SEBEBIM(TICKETTEN GELEN CEBAP) : ILLAGEL PROGRAM
    SERVER : PIANA
    NICK : InFreelWannago
    ACCOUNT ID : kavlako22
    IRK : KARUS
    JOB :ROGUE
    LVL :78
    SAVUNMAM:
    Oncelikle Sayın Yöneticilere ,Gm lere, Modaratörlere ve Jurilere saygılarımla başlıyorum;
    Olay şu şekilde basladı;
    Bu bandan 4-5 gün önce hapisteydim.
    Bu hapisten önce doğru konuşmakta fayda var illegal program kullanıyordum bole bir hata yaptım . İllegal program kullandığım bir gün ban başladığını gördüm benide hapise attılar. Haketmiştim . Düşündüm,ve kendime illegal program kullanmiyacağıma söz vererek 33 tl verip 1200 cash aldım ve karekterimi hapisten çıkardım.
    Karekterimi. hapisten çıkardıktan sonra tamamen legal kasmaya basladım tamamen illegal hiç birşey yoktu . Girdiğim party'lerde bile illegal program kullanan varmı diye dikkat ediyordum. 4-5 gün bole devam etti. 7 ocak salı günü bilgisaray basında finallerime çalısırken Sağ Ape'de herhangi bir illegal program yokken karekterim banlandı. Pt de özellikle bakmıştım illegal program varmı diye demek gözden kaçırdığım olmuşki benimle birlikte bütün ape' nin banlandığını öğrendim . Fakat hepsinin 48 saat ban yediğini öğrendim.Karekterim banlandıktan sonra yaptığım ilk şey bir ticket atmaktı .Gelen cevapta illegal program kullandığımı ve sınırsız ban yediğimi öğrendim. Bütün party'nin 48 saat yerken benim sınırsız yemem beni son derece şaşırttı ve üzdü. Ben o kadar dikkat ederken , illagel program kullanmazken karekterimin sınırsız ban yemesi ciddi şekilde morel bozukluğuna sebep oldu. Ben zaten o hapisten sonra 33 tl verip bedelimi ödemiştim , NNT Game bana büyük bir ders vermişti.
    Ben Oyunumu seviyorum, Arkadaş ortamımı seviyorum,Arkadaşlarla exp kasmayı seviyorum, Clanımı seviyorum Sizden tek ricam beni bu oyundan uzaklaştırmayın . Mağduriyetimi anlattımın zannediyorum,Konumun incelenmesi dileğiyle , Hepinize şimdiden teşekkürlerimi sunuyorum...

Account'umda 2 servere ait karekter bulunmaktadır.

PİANA:78 lwl Karus Rogue item durumu: +1 reb. candy dagger , +0 lego band , 9-10 tane trina olacaktı. np durumu 4-5k sanırım.

TİTAN(EUROPA). 69 lwl human rogue item durumu : +9 (11 reb) mirage dagger ,+3 imir ring, +2 amulet of goddes np durumu: tamamen legal 1 milyon civari
    NOT:Zaten pianadaki karekter ban yediği için bunun np ve itemiyle hic bir alakası yoktur.PİANADAKİ karektere ait ksc lerimi sizlerin bizlere tekrar böle bir şans asla vermeyeceğini düşünerek umutsuzca silmiştim ama yanılmışım bulursam onlarıda ekleyip güncellestireceğim teşekkürler ntt game...
    1 tane karekterime ait resim bulmuş durumdayım.
    http://u1312.hizliresim.com/1j/s/vup8x.png

TİCKET ORNEKLERİ:
    1.
    2.
    Last edited by lichy78; 09-05-2014 at 03:02 AM.

Senior Member ByFaR0CK's Avatar
    Merhaba,

Savunmanız yetersiz.
    - Kapatılan karakterinize ait detaylar (Level, item ve NP bilgisi, yan charları) - Karaktere ait resimler,
    - Varsa eğer hesabınız kapatıldıktan sonra gönderdiğiniz ticket ve yanıtının resimleri

ekleyip Savunmanızı güncelleyin lütfen.

Senior Member
    Quote Originally Posted by ByFaR0CK View Post
    Merhaba,

Savunmanız yetersiz.
    - Kapatılan karakterinize ait detaylar (Level, item ve NP bilgisi, yan charları) - Karaktere ait resimler,
    - Varsa eğer hesabınız kapatıldıktan sonra gönderdiğiniz ticket ve yanıtının resimleri

ekleyip Savunmanızı güncelleyin lütfen.
    sayın juri güncellemiş bulunmaktayim

bu arkadaşı tanıyorum ne zaman görsem apede koxpla kasıyordu legal görmüşlüğüm yok

Junior Member
    Quote Originally Posted by abruzziiiiiiii View Post
    bu arkadaşı tanıyorum ne zaman görsem apede koxpla kasıyordu legal görmüşlüğüm yok
    Seni 4 5 Konuda Gördüm Hep aynı lafları söyleyip millete iftira atıyorsun forum pokeliğini bırakmanı tavsiye ediyorum

Mod Team Lead Perastis's Avatar
    Selam,

Savunmanızla ilgili inceleme tamamlandı. Jüri ekibinin aldığı karar, hesabın açılması yönündedir.
    NTTGame Community Team l @PeraNTT

Be sure to read the Forum's Rules before posting!

Can't solve your problem on the forums? Submit a Support Ticket

Senior Member SpirosVondas's Avatar
    Class
    Rogue
    Race
    Karus
    Jüri ekibinin almış olduğu karar neticesinde hesabın açılmasında olumsuz bir durum ile karşılaşılmamıştır, son kararı GM takımı belirleyecektir.