Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 18 of 18
    Junior Member
    ben pek anlamam bu işlerden ama çarım ban yiyeli 2 sene olmuştur bu yabancılar için açılan serverda oynuyordum bu clanımız vardı adı ATATÜRK dü sanırım kopx clanmış ben girdim clana ve ardından ban yedim sanırım clan ban atılmış benim çarım 73 lw di ben bilseydim böle bişeye neden kalkışırdım clana girmezdim diceksiniz ki başka clan mı yoktu Türklerin az oldugu bi sw oldugu için oraya girmiştim. bu konuyla ilgili banı açmasanız bile hiç yoktan neden hacklendiğimi suçumun ne olduğunu öğreneblirsem çok sevnirim teşekkürler kolay gelsin.

Junior Member
    karakter adı: katre 73 bp pri // 77 %99 rogue human
    server: orion
    hesap kapatılma tarihi 13.03.2015 14.50
    Sayın yetkililer size yaklaşık 20 gündür bileti gönderiyorum şifrem değişmiyor diye otomatik cevap geliyor tamam onu geçtim. ben gagoil raven slotlarında elimle günde 8-9 saat kasarak günde 1 gb PARA kasıyorum. ev kirami ödüyorum. bugun gagoil slotundan ravene geçtim human laibadaki tahmini 9-10 dakika olmadı karakterim banlandı.. üstüne üstelik yetkililer herhangi bir hile vs sanmasın diye clanımın ismini ElimleKesiyorumGM YAZDIM. NEDİR BU OYUNDAN SOĞUTMAKTAKİ AMACINIZ ?? Birçok böyle bileti görüyorum haklı olan insanların günahı ne yazık günah allah muhammet aşkına madem ban atacak gm çekse yanına kontrol etse? millet saatlerce pc açık bırakıp illegal aktivitede bulunuyor. benim ellerim kopuyor yok heal atacam yok cure yok atack yapacam diye gene razıyım buna ama legalken banlanmayı yediremiyorum.. yukarda allah var

KARAKTERİMİN AÇILMASINI TALEB EDİYORUM.. ISRARLA.. AZİMLE...

Junior Member
    umarım açılır banın

Junior Member
    arkadaşlar yöneticiler lütfen sesimi duyun hesabım birkaç gün önce lufersonda durduk yere hapise düştü bugün ise oyuna girmeden önce 1200 cash çektim oyuna girmeyi denedim your account is currently blocked. Please contact customer service if you any question gibi bir yazıyla karşılaştım bunun sebebi nedir çar hapisteyken durduk yere nasıl ban yer acaba bir yanlışlık mı var yardımlarınızı bekliyorum server asgard karakter 61 level asas

konu açmaya yetkim olmadığı için bu şekilde yardım isteyebileceğimi düşündüm yardımlarınızı bekliyorum hapiste olan bir car nasıl ban yer yanlışlıkmı var acaba ?

Junior Member
    Quote Originally Posted by Perastis View Post
    Selam,

Savunmanızla ilgili inceleme tamamlandı. Jüri ekibinin aldığı karar hesabın açılması yönündedir.
    Quote Originally Posted by bahcealican View Post
    arkadaşlar yöneticiler lütfen sesimi duyun hesabım birkaç gün önce lufersonda durduk yere hapise düştü bugün ise oyuna girmeden önce 1200 cash çektim oyuna girmeyi denedim your account is currently blocked. Please contact customer service if you any question gibi bir yazıyla karşılaştım bunun sebebi nedir çar hapisteyken durduk yere nasıl ban yer acaba bir yanlışlık mı var yardımlarınızı bekliyorum server asgard karakter 61 level asas

konu açmaya yetkim olmadığı için bu şekilde yardım isteyebileceğimi düşündüm yardımlarınızı bekliyorum hapiste olan bir car nasıl ban yer yanlışlıkmı var acaba ?
    yöneticiler gm ler yardımcı olun lütfen

Junior Member
    KARAKTER ADI: Rookie SUNUCU: ATTİLA
    Hesap Kapatilma Tarihi:30.03.2015
    Hesap Kapatilma Nedeni: Abusing wrongly restored item
    Restorasyonum yapildiktan reb +1 rogue dd yerine reb +25 reduce rogue kafa chitin verilmistir. Bende bu durum için geri bildirimde bulunmadim. Bu sebepten dolayida hesabim bloke edildi. Sorunumun duzeltilip hesabimin acilmasini sizlerden rica ediyorum.

Junior Member
    Karakter Adı: JusticeBringer
    Sunucu: Destan
    03.04.2015 Gecesi Grell slotlarında parti ile exp kasarken yaklaşık olarak 50-60 kişinin ban notice te gitmesinden sonrasında parti üyelerinin teker teker partiden düşmesi ve ardından da benim hapse düşmemle alakalı bir kaç maddelik soru-savunma hazırlamış bulunmaktayım (savunma-2 ye konu açamam ve bu konuyla ilgili forum moderatörlerinden bilgi alamamamdan mütevellit):

1. Karakterim ve bilgisayarımda olmayan tpt yada hack programı yüzünden hapse atılmama sebep olan şey nedir?
    2. Partide bu programı kullananlar varsa bunun cezasını benimde çekmem uygun mudur? Şayet uygunsa aynı partide olan ve karakterimin hapse atılmasından sonra partinin geriye kalan son üyesi ve Spirit of Genie kullanan tek kişinin hapse atılmaması ne anlama gelmektedir? Yada parayı veren düdüğü çalar anlamına mı gelmelidir?
    3. Aynı slotta kasmak isteseniz de size engel teşkil edebilecek hesapları bildirseniz de işlem yapılmadığı için istemeyerekte olsa o hesaplarla aynı gruplara girmek zorunda bırakılmak benim mi yoksa kontrolleri düzenli yapmayan ve oyunda bu denli uzak ara hile hurda kullanımına göz yuman, sadece ve sadece oyuncuların cheat reports'a bildirim yapmaya yönlendiren iş bilmeyen oyun yöneticilerinin mi suçu?
    4. Sabah yani 03.04.2015 sabahı ilk iş olarak bilgisayarımı Bilişim Suçları'na götürerek "Temizdir." raporunu aldıktan sonra Avrupa Tüketici Birliği ofislerine gideceğimi işbu buraya düştüğüm notla beraber bildirmiş bulunmaktayım. Bu asılsız, gereksiz ve adaletsiz işi yapan kişi yada kişilerin cezalandırılması içinde ayrı bir çaba sarf edeceğimi bu yazıyla beraber yine bu soru-savunma ile bildirmiş ve beyan etmiş bulunuyorum.

Saygılar Ali Berber.
    Last edited by 33410berber; 04-03-2015 at 01:04 AM.

Junior Member
    Merhabalar
    Dün akşam girdiğim karakterim bugün banlandı gözüküyor.

Karakter adı : HUYUMKURIASIN server Gordion (Xigenon -> Atlantis -> Gordion)

ne masaüstü nede laptopta gereksiz program dahi kullanmıyorum ki koxp vs mümkün değil (iş amaçlı kullandığım pc) dc falan da olmadım
    karakterimin araştırılmasını ve bilgi verilmesini rica ederim.
    Saygılarımla...

Page 2 of 2 FirstFirst 12