Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 18
    Member
    Nickname
    Kakashi
    Class
    Rogue
    Clan
    solo takılan
    Server
    Europa
    Race
    Karus

Karakter Adı : Kakashi Sunucu: Europe

Karakter Adı: Kakashi
    Sunucu: Europe
    Hesabın Kapatılma Tarihi: 21-22 Şubat 2014
    Hesabın Kapatılma Sebebi: 3rd party tool olarak geri dönüş yapıldı
    Savunma:
    Öncelikle nttgame"e bizlere kendimizi açık ve özgürce savunma hakkı verdiği için teşekkürü borç bilirim.
    Karakterim 21 şubat veya 22 şubatta(2014) bloklandı. Koxp kullanmam veya koxper parti dediğimiz partilere
    girmem söz konusu olamaz çünkü kasıcağım leveli kastım 81 levele kadar genie ile paramun slotlarında
    levelimi kastım ( hatırlayan elbet olacaktır europe dan) premium bitince de alana kadar pazar yaparak zamanımı değerlendirdim. En son banlanmadan önceki akşam hatırladığım kadarıyla maradonda geçti. +7 windforce ve +8 rogue chitin setim için pazarda dolaştım ve oyunu kapattım sabah oyuna girmek istediğimde ise hesabımın bloklandığını gördüm.
    Tekrar belirtmeliyim ki hiçbir şekilde koxp veya koxper partiye bulaşmam söz konusu değildir.
    Olumlu veya olumsuz her kararınıza saygı duyarım selametle kalın.
    Karakterimle ilgili ne yazık ki elimde ksc video vs materyal yoktur ama hesap bilgilerim söyledir
    81 level okçu +7 wf / +8 chitin set / dual rol / dual eme/ iron neck / ske belt ve elf belt
    1.6M kadar np
    69 priest +8 chitin set / +7 ds / +7 smite hammer
    69 rogue
    59 rogue yada mageydi tam hatırlayamıyorum
    attığım ticket e gelen cevap

aldığım genielerin tutanakları
    [IMG][/IMG]
    Last edited by Rainbluem; 09-02-2014 at 06:48 PM.

Mod Team Lead Perastis's Avatar
    Selam,

Savunmanızla ilgili inceleme tamamlandı. Jüri ekibinin aldığı karar hesabın açılması yönündedir.
    NTTGame Community Team l @PeraNTT

Be sure to read the Forum's Rules before posting!

Can't solve your problem on the forums? Submit a Support Ticket

Member
    Nickname
    Kakashi
    Class
    Rogue
    Clan
    solo takılan
    Server
    Europa
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Perastis View Post
    Selam,

Savunmanızla ilgili inceleme tamamlandı. Jüri ekibinin aldığı karar hesabın açılması yönündedir.
    ilginiz ve emeğiniz çok teşekkür ederim iyi çalışmalar

Senior Member SpirosVondas's Avatar
    Class
    Rogue
    Race
    Karus
    Jüri ekibinin almış olduğu karar neticesinde hesabın açılmasında olumsuz bir durum ile karşılaşılmamıştır, son kararı GM takımı belirleyecektir.

Game Master Eryudes's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Europa
    Race
    El-Morad
    "Kakashi" vermiş olduğunuz karakter sistemimizde kapalı gözükmemektedir. Bu konu ile ilgili sizden bilgilendirme rica ediyoruz.

Member
    Nickname
    Kakashi
    Class
    Rogue
    Clan
    solo takılan
    Server
    Europa
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Eryudes View Post
    "Kakashi" vermiş olduğunuz karakter sistemimizde kapalı gözükmemektedir. Bu konu ile ilgili sizden bilgilendirme rica ediyoruz.
    Sayın GM hesabım Helios + Titan + Europa Birleşmesinden önce kapatıldığı için bu serverlardan birinde aynı nickli karakter varsa o açık görünmektedir.
    Benim hesabım server birleşmesinden önce Europe serverında idi
    ID vermem gerekirse : evremlivess
    Server Callistro sonra Europe serverı

Senior Member SpirosVondas's Avatar
    Class
    Rogue
    Race
    Karus
    Id bilginiz listeye eklendi, pazartesi kontrol edilecektir.

Junior Member
    KARAKTER ADI: I3ARBIE SUNUCU: ARES

öncelikle merhaba, ben 3 sene önce ban yedim sanırım sınızsız bir bayan olarak forumdur tickettir pek anlamadığım için bir şeyde yapma fırsatım malesef olmadı bugün tekrar bir deneme amaçlı girmeye çalıştım fakat hala açılmamış hile falanda kullanmadım ban yeme sebebimde bir partyden davet geldi bende kabul ettim beni apelere çektiler 3-4 dkka geçmeden dc oldum ve birdahada charıma giremedim o zamanlarda foruma bir iki kez yazmaya çalıştım fakat ilgilenen olmadı ticket nasıl yazılıyor diye araştırdım ama beceremedim ingilizceminde zayıf olmasıda bir etken girdiğimiz partylerde hile kullanıldığını anlamamız mümkün değilki bu nedenle ban yiyen arkadaslar bilirler yada kullanmayan anlamıyor heralde ben hile kullanacak olsam 80 lvlle apelerde neden partye gireyim ki hesabımdada 2 charım vardı 2 side itemliydi riskte almam hile mile için ama malesef böyle bir olay başıma geldi 3 sene sonra tekrardan bir foruma yazayım dedim bir yetkili sesimi duyarda bana yardımcı olursa çok sevinirim çünkü gerçekten günahımı aldı kim banladıysa araştırılabiliyorsa baksınlar hayatımda hile vs kullanmadım boşu boşuna charımdan oldum 3 senedirde oyunu souğuduğum için oynamıyorum ve tekrar başlamak istiyorum ama sıfırdan başlamakta olmuyor heleki böyle bir olay yaşamışken lütfen biri bana yardım etsin nickim I3ARBIE yanındaki charımda WnZ Aresde oynuyordum olumlu yada olumsuz bir cevap bekliyorum ilgilenenlere şimdiden teşekkür ederim yada ticket fln nasıl atılıyor ne yazmam gerekiyor o tür yardımlarda yapan olursa onlarada tşk ederim şimdiden çünkü gerçekten yeniden oyuna başlamak istiyorum :/

Junior Member
    KARAKTER ADI: I3ARBIE SUNUCU: ARES

öncelikle merhaba, ben 3 sene önce ban yedim sanırım sınızsız bir bayan olarak forumdur tickettir pek anlamadığım için bir şeyde yapma fırsatım malesef olmadı bugün tekrar bir deneme amaçlı girmeye çalıştım fakat hala açılmamış hile falanda kullanmadım ban yeme sebebimde bir partyden davet geldi bende kabul ettim beni apelere çektiler 3-4 dkka geçmeden dc oldum ve birdahada charıma giremedim o zamanlarda foruma bir iki kez yazmaya çalıştım fakat ilgilenen olmadı ticket nasıl yazılıyor diye araştırdım ama beceremedim ingilizceminde zayıf olmasıda bir etken girdiğimiz partylerde hile kullanıldığını anlamamız mümkün değilki bu nedenle ban yiyen arkadaslar bilirler yada kullanmayan anlamıyor heralde ben hile kullanacak olsam 80 lvlle apelerde neden partye gireyim ki hesabımdada 2 charım vardı 2 side itemliydi riskte almam hile mile için ama malesef böyle bir olay başıma geldi 3 sene sonra tekrardan bir foruma yazayım dedim bir yetkili sesimi duyarda bana yardımcı olursa çok sevinirim çünkü gerçekten günahımı aldı kim banladıysa araştırılabiliyorsa baksınlar hayatımda hile vs kullanmadım boşu boşuna charımdan oldum 3 senedirde oyunu souğuduğum için oynamıyorum ve tekrar başlamak istiyorum ama sıfırdan başlamakta olmuyor heleki böyle bir olay yaşamışken lütfen biri bana yardım etsin nickim I3ARBIE yanındaki charımda WnZ Aresde oynuyordum olumlu yada olumsuz bir cevap bekliyorum ilgilenenlere şimdiden teşekkür ederim yada ticket fln nasıl atılıyor ne yazmam gerekiyor o tür yardımlarda yapan olursa onlarada tşk ederim şimdiden çünkü gerçekten yeniden oyuna başlamak istiyorum :/

Junior Member
    Karakter Adı: ExtremeWarrior - ExtremeAsas
    Sunucu: Atlantis
    Hesabın Kapatılma Tarihi: 2007 - 2008 Yılları(Tahminen)
    Hesabın Kapatılma Sebebi: 3rd party tool olarak gördüm en son site üzerinden
    Savunma:
    Öncelikle merhaba benim 2008 yıllarında 83 level bi priestim vardı karakterime character seal scroll (Ring) basıp yeni hesaba taşımak için hazırlığımı yapıyordum tam hatırlamıyorum ama aradan baya bi zaman geçtiği için itemlerimi yukarıda bilgilerini verdiğim yeni açtığım hesaba aktarmıştım galiba ve karaktere ring basamadan hesabım kapatıldı hesabım k2 zamanlarından kalma siteden giriş yapıp baktım fakat sınırsız banlandığını gördüm o yüzdende geri açılmaz diye bilet falan göndermedim ve hatta yeni açtığım yukarıda bilgilerini verdiğim karakterin üzerinde yani envarterisinde 1 adet character seal scroll vardı ve bunun haricinde başka itemlerimde vardı. eğer bakılırsa bu görülebilir kapatılan hesabıma ait not ettiğim defterde yazan hesabın kullanıcı adı - takma adı - gizli sorusu - hesabın şifresi ve msn adresi kayıtlıdır bende şuan bunun dışındaki bilgileri hayal meyal hatırlıyorum bu bilgiler istenildiği takdirde size verebilirim aradan baya zaman geçti ama kapatılan hesabımı hala unutmadım sizlerden yardım istiyorum gerçekten mağdurum bu konuda.yukarıda verdiğim karakter isimleri hatalı olabilir tam hatırlayamıyorum özür dilerim. ve hesabın kapatılma sebebi olan 3rd party tool ile hiçbir alakam ilgim yoktur zaten hesap yeni açılmıştı ve levelleri düşük karakterler bakınca zaten göreceksiniz. Tekrar belirtmek isterimki yukarıda verdiğim karakter isimleri hatalı olabilir aradan yıllar gectiği için ama kullanıcı adı ve diğer bilgileri mevcuttur elimde.
    Olumlu veya olumsuz kararınıza saygı duyuyorum. Teşekkürler
    Last edited by balance106; 02-21-2015 at 07:26 PM.

Page 1 of 2 12 LastLast