Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 15
    Junior Member
    Nickname
    MrsTurkeyy
    Class
    Mage
    Server
    Resurrection
    Race
    El-Morad

Karakter Adı:MrsTurkeyy Sunucu: Resurrection

Karakter Adı:MrsTurkeyy
    Sunucu:Resurrection
    Hesabın Kapatılma Tarihi:13.02.2014
    Hesabın Kapatılma Sebebi:hesabınıza ait bir karakter ile Kullanıcı Sözleşmesi'ne aykırı bir ihlalde bulunulması
    Savunma: iyi çalışmalar,bakın banlanmadan 3-4 gün önce yeni modem aldım tp-link adında oda 1 yıllık Bitdefender adında antivirüs hediyeliydi,antivirüsü bilgisayarıma kurduktan sonra hergün ortalama 3-5 kez xcode hata verip oyundan atıyordu ama hiçbir illegallik yapmadıgım için banlanacagım aklıma gelmedi.
    Banlandığımda andream town'da ve afk dım ve clansızdım,istediyiniz her araştırmayı yapabilirsiniz Kesinlikle hiçbir illegallik yapmadım.
    59 lvl mage
    ID:MrsTurkeyy
    NP: 40K civarı
    +3 Dual Agate Earring
    +3 Dual Flame Ring
    +3 Elemental Pendant
    +2 İron Belt
    Reb. +9 Lycaon Staff
    +9 Paper Set-(Kafalık Tam Paper DD25)
    Banlanmadan 1 hafta kadar öncede gold pre. ve walkiri set kırdırmıştım.

attığım ticketlerin foto sunu cekmiştim ama nasıl olmuşsa silinmiş onun yerine bunları koyabiliyorum.
    Ticket #: 1927229
    Ticket #: 1929306
    Ticket #: 1937538
    Ticket #: 1931960
    Ticket #: 1953880

Herkese kolay gelsin.
    Last edited by Am10YaKs; 09-02-2014 at 07:43 AM.

Senior Member ShadowChaser's Avatar
    Merhaba,

Savunmanız oyuncu mahkemesi için yetersizdir. Edit post sekmesini kullanarak gerekli düzenlemeleri yapınız.
    Gerekli düzenlemeleri yapmadığınız takdirde veya 2. bir savunma konusu açtığınız takdirde savunmanız düşecektir.

Junior Member
    Nickname
    MrsTurkeyy
    Class
    Mage
    Server
    Resurrection
    Race
    El-Morad
    Gerekli Düzenleme Yapıldı.

Senior Member ByFaR0CK's Avatar
    Merhaba,

Savunmanız hala yetersiz.
    Hesabınız kapatıldıktan sonra gönderdiğiniz ticket ve yanıtının resimlerini ekleyip Savunmanızı güncelleyin lütfen.

Junior Member
    Nickname
    MrsTurkeyy
    Class
    Mage
    Server
    Resurrection
    Race
    El-Morad
    Bakın savunma yetersiz diyorsunuz ama ben hala neden banlandığımı bile bilmiyorum,aldığım tek cevap hesabınıza ait bir karakterle kullanıcı sözleşmesi'ne aykırı bir ihlalde bulunulması. tek aklıma gelen bilgisayarıma indirdiyim antivirüsdü onuda sizinle paylaştım.
    attığım ticketlere gelince onlarca ticket attım ama son altısını görebiliorum supporttan onun da ekran görüntüsünü aldım ama onuda buraya yükleyemedim.
    Sizden rica ediyorum istediyiniz her araştırmayı yapın,ressurrection serverenda tanıyanlarada sorabilirsiniz en ufak bir sahtekarlık bile yapmadım.
    Herkese kolay gelsin İnşallah hayırlısı olur.

Junior Member lXenophobe's Avatar
    Nickname
    Xenophobe
    Class
    Mage
    Server
    Orion
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Am10YaKs View Post
    Bakın savunma yetersiz diyorsunuz ama ben hala neden banlandığımı bile bilmiyorum,aldığım tek cevap hesabınıza ait bir karakterle kullanıcı sözleşmesi'ne aykırı bir ihlalde bulunulması. tek aklıma gelen bilgisayarıma indirdiyim antivirüsdü onuda sizinle paylaştım.
    attığım ticketlere gelince onlarca ticket attım ama son altısını görebiliorum supporttan onun da ekran görüntüsünü aldım ama onuda buraya yükleyemedim.
    Sizden rica ediyorum istediyiniz her araştırmayı yapın,ressurrection serverenda tanıyanlarada sorabilirsiniz en ufak bir sahtekarlık bile yapmadım.
    Herkese kolay gelsin İnşallah hayırlısı olur.
    Dostum çektiğin ticket resimlerini bazı kanallar üzerinden upload et bunun için internette kısa süre araştırman yeterli olacaktır. Jüri üyelerinin inceleme yapabilmesi için attığın ticket örneklerini görmesi lazım. Eğer yüklemezsen bilgi eksikliğinden davan düşecektir.

Senior Member uykucusirin's Avatar
    Nickname
    ManCoVeR
    Class
    Warrior
    Server
    Resurrection
    Race
    Karus
    Ticket resimlerini printscreen ile alıp paint içine yapıştırıp konuma kaydet sekmesiyle masa üstüne alır http://hizliresim.com/ adresinden yükleyerek forum linkini editleyerek koymanız isteniyor.
    Yan karakterleriniz lvl np ve item durumları.
    Karakterinize ait pkda çekilmiş video yada resim varsa ilgili linklerini koyabilirmisiniz.

Junior Member
    Nickname
    MrsTurkeyy
    Class
    Mage
    Server
    Resurrection
    Race
    El-Morad
    [IMG] [/IMG]

Bunlardan önce 4-5 tane daha ticket atmıştım ama support da bulamadım onları,bu attığım ticketlerden sonra 4 tane daha var ama hepsi oyuncu mahkemesi nezaman açılır diye.

Junior Member
    Nickname
    MrsTurkeyy
    Class
    Mage
    Server
    Resurrection
    Race
    El-Morad
    Teşekkür ederim arkadaşım yardımcı olduğun için.
    Quote Originally Posted by harmanci06 View Post
    Dostum çektiğin ticket resimlerini bazı kanallar üzerinden upload et bunun için internette kısa süre araştırman yeterli olacaktır. Jüri üyelerinin inceleme yapabilmesi için attığın ticket örneklerini görmesi lazım. Eğer yüklemezsen bilgi eksikliğinden davan düşecektir.

Junior Member
    Nickname
    MrsTurkeyy
    Class
    Mage
    Server
    Resurrection
    Race
    El-Morad
    Yan karakterler : 69 lvl kurian/59 rogue/ valla ötekisini hatırlayamıyacagım yan karakterlerde np ve item yoktur.
    ben öyle oyunda resim ceken birisi deyilim,canım sıkılınca oyuna girer pk atar çıkarım onun için hiç cekmedim.

Page 1 of 2 12 LastLast