Results 1 to 10 of 10

Karakter Adı: JumplnTheFire Sunucu Adı: Atlantis

Karakter Adı: JumplnTheFire
    Sunucu Adı: Atlantis
    Hesap kapatılma tarihi: 28.01.2014
    Hesabın kapatılma sebebi: Karakter başkaları tarafından ele geçirildi ve ticket üzerine ban yedi

Savunma: Karakterimle en son 27.01.2014 tarihinde oyuna giriş yaptım ve Juraid Mountain sonrası saat 23:13 sularında DC hatası aldım. Karakterime tekrar giriş yapmak istedim
    fakat şifremin değiştirilmiş olduğunun farkına vardım ve ticket attırak karakterimi banlattırdım. Çünkü o an 5N Point yüklü hesabım yoktu. Şimdi ise karakterimi
    tekrar geri almak istiyorum. Atılan ticket'larda karakterime ait 3. parti programları olduğu varsayıldığı için karakterimin banı açılmıyor.
    Yani karakterim hack yemesiyle ban attırıyorum fakat geri almak istediğimde 3. parti program kullanıldığı söyleniyor. Çaresiz durumdayım. Sizlerden yardımlarınızı
    bekliyorum. Karakterim K2network zamanından olduğu için açılma tarihini hatırlayamıyorum ama diğer tüm bilgilerim mevcuttur. Karakterimdeki itemlerim kilitli olup,
    üstündeki tüm itemleri ve hack yemeden önceki oyun parasını bankasındaki itemleri ortalama olarak size söyleyebilirim. Karakter için oyuna ücret verip sonradan
    illegal program kullanmak biraz çelişkiye düşürüyor insanı. İşim gereği farklı illerden giriş yapıyordum.. Buna mecburum sonuçta meslek böyle gerektiriyor.
    Daha önceden OTP kullandım fakat bazı sorunlar yaşadım ve kaldırmak zorunda kaldım. Fakat yardımcı olursanız tüm güvenlik önlemlerini almayı planlıyorum ve tek sorun
    karakterimi geri alamıyorum. Lütfen yardımcı olun. Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ediyorum. Ban yemeden önceki itemlerim;
    Dual +2 LKP
    Dual +3 Flame Ring
    Iron Neck +0
    Glass Belt +0
    +11 (rbt) Elixir Staff
    +11 (rbt) Mage Complete Set
    +0 Chitin Shield
    +2 Elemental Pendant ve Bankada 5Gb ye Yakın Para Vardı
    Inventory de Bulunan Bazı İtemler İse; Totem, Premium Potlar, Anti Defanslar, Küçülme potları vs.
    Yan Karakterlerin adı 4InFlames / hınzır_ yada (hinzir_) / JumplnTheFire -- Diğer karakterin adını hatırlamıyorum Server birleşiminde gelmişti
    Karakterimden Bazı Resimler

Samimi bir açıklama Hakkında hayırlısı olur inş.

Saolasın kardeşim hayırlısı olsun.

kardeş inş açılır karekterin .IIFromTheDarkness

İnşallah açılır hesabın kardeşim.

Sağolun arkadaşlar..

Senior Member ShadowChaser's Avatar
    Konunuz hakkında yapılan incelemelerde karakterinizin açılmasında bir sakınca görülmemiştir. Juri üyelerinin yaptığı toplantı sonucu Karakterinizin ban sebebine istinaden hesap durumu müşteri hizmetleri aracılığıyla kontrol edilerek açılmasına oy birliği ile karar verilmiştir
    Son söz GM ekibinindir...
    Saygılarımla...

İncelemeleriniz doğrultusunda bu kanıya vardığınız için teşekkür ediyorum fakat atmış olduğum ticket'larda belirttiğim gibi karakterin şifresi ve mail adresi elimde olmadığından karakterin açılması benim yararıma olmayacaktır. Bu yüzden atmış olduğum ticket'a cevap verilmesini ve bilgilerin isteğim doğrultusunda değiştirilmesini istiyorum.Ticket ID: UZU-614-86688

Bana henüz gelen ne mail var ne de konunun taşınması. Bu işlem ne kadar daha zaman alacak?

Senior Member SpirosVondas's Avatar
    Class
    Rogue
    Race
    Karus
    Jüri üyelerimizin aldığı karara göre hesabın ' ban sebebi araştırılarak ' açılmasında bir sakınca görülmemektedir. Son kararı gm ekibi verecektir.