Results 1 to 10 of 10

arkadaşlar aci yardım!

arkadaşlar merhabalar bu gün knight online ics üyeliği aldım. fakat şu şekilde bi sorunla karşılaştım.
    oyuna giriş ve resmi site için otp yi aktif etmek istediğim. otp kodunu doğru girdiğim halde bana şu şekilde bi hata verdi. 20 cash harcayarak yeni otp ıd ve auth code aldım 4 defa. aynı şekilde 4 defada otp yi yeniden indirdim.
    hata şu şekilde:::
    Failed!
    Hatalı veya kullanılmış AnyOTP Kodu'nu 10 defa girdiğiniz için AnyOTP Program bloke oldu.
    Tekrar kullanabilmek için programı sıfırlamanız gerekmektedir. Eğer 10 defa girme işlemi sizin tarafınızdan yapılmadıysa, hesabınız tehlike altında olabilir.
    Hesabınız hala OTP tarafından korunmaktadır yine de şifrenizi değiştirmenizi tavsiye ederiz

konu hakkında bilgisi olan biri varmıdır arkadaşlar ...

resetleme işlemine tıklıyorum fakat üyeliğiniz normal diyor...

Junior Member
    kod doğrulama yapıyorum oda hata veriyor nasıl bi sistem anlamadım gitti... uzun zamandır oynamıyordum oyunu. oyuna güvenlik sistemi ekleniyor ve biz bunu kullanamıyoruz. üstelik 4 defa şifre yenileyip otp indirdim yine olmuyor.

Junior Member
    başka bir üyelik actım yine aynı hatayla karşılaştım...

kurulum, zaman senkronizaysonu hiç bir şey yanlış olmamakla beraber yinede girdiğim her kod yanlış olarak gösteriliyor. otp testi yapıyorum oda yanlış girildi diyor. otp ayarlarını sıfırlamak istiyorum otp ayarlarınızın durumu normal diyor. hem 10 defa yanlış girilmiş diyor hem durum normal diyor. otp yi de sıfırlayamıyorum. ntt game her gün 15 mesaja 5 npoint ten bu şekilde vakumlıcak mı? bu tip gereksiz hatalar 6 yıl oncede wardı şimdide war. oyunda değişen hiç bişey olmamış...

Senior Member EsTeLLa's Avatar
    ICS kategorisinden bilet atmanız gerekmektedir. Destek ekibi tarafından yardım alabilirsiniz forum üzerinden hesap sorunlarına destek verilmemektedir.

Junior Member
    Böyl lalet bişi olamaz başlarım yeni sunucusuna ıcs sine 10 defa hatalı gördünüz diyor nasıl kaldırıcam bunu casd mast vermm buna sizin hatanıza ben neden bedel ödiyeyim ((((

Moderator DizzyMask's Avatar
    Nickname
    DizzyMask
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by 43daway43 View Post
    Böyl lalet bişi olamaz başlarım yeni sunucusuna ıcs sine 10 defa hatalı gördünüz diyor nasıl kaldırıcam bunu casd mast vermm buna sizin hatanıza ben neden bedel ödiyeyim ((((
    Yanlış kod hatası alıyorsanız saat tarih uyuşmazlığı ve zaman dilimi yanlış olmasından kaynaklanır genelde. Aşağıdaki linkten güncel ayarlarınızı yapabilirsiniz;

OTP Saat Tarih ve Zaman Dilimi Ayarları