Results 1 to 6 of 6

Exclamation Npt Clan Leader Sorunu ( Npt yapılmadığı halde )

Hesabımda online iken ( Pazar Yaparken) birden Disconnect oldum ve tekrar girdiğimde "your account is currently blocked please contact customer service if you have any question thank you " yazısını gördüm. Web siteden giriş yaptığımda ise Hesap Durumunda NPT CLAN LEADER yazıyordu. Npt yapmamışken hatta clanı hesabımın üstüne aldıktan 1 saat sonra gerçekleşti ve Hesabımın açılmasını istiyorum. Clan arkadaşlarımın da hiçbirinin npt yapmadığını bildiğim için yapılan hatanın düzeltilmesini istiyorum.

http://i.hizliresim.com/LdEm1z.png
    http://i.hizliresim.com/1jrqMb.png

Hesap Adı : TofasciCocuk
    Server: Athena
    59 level Andream.

Member
    Nickname
    SOUNDOFSiLenCe
    Class
    Warrior
    Server
    Athena
    Race
    El-Morad
    Sanırım siz o klanı satın aldınız ve klan içerisinde npt yapılmış charlar vardı.Şöyle izzah edeyim size klanınızda 35 level char varsa ve o charın üzerinde 1 milyon ve üzeri np varsa o charında bütün np si klana bağışlanmışsa ban yemeniz normaldir.Çünkü şu an bir çalışma içerisinde oyun yetkilileri npt charlar klana np basılmış olan charlar tespit edilip ban atılıp klanları bozulup klan liderleri de banlanıyor.Ve seninde içinde bulundugun durum bundan ibaret.Ve son olarak charınızın açılma olasıgı kesinlikle yoktur.Eger Haksız yere ban yediginizi düşüyorsanız Ticket atarak detaylı bir şekilde derdinizi anlatıp banlanan charınızı açtırmayı denebilirsiniz
    Last edited by SoundOfSilence; 07-26-2014 at 01:00 AM.

Benim durumdan haberim bile yok. Çünkü oyunu bırakmıştım tekrar başladım. Clanı devraldım Ban yedim. Ne olduğunu anlamadım ki

Member AnarShistTR's Avatar
    Nickname
    ::::KAR_KAPLANI:::
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    VforWendeTTa
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    emekler için tşkrler