Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 18

Oyuncular arasi esya ticareti yasal mi ?

Merhaba arkadaslar,

http://i.hizliresim.com/jz5bkm.png

Banned
    Server
    KO -> Gordion
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by xmxteam48 View Post
    Merhaba arkadaslar,

http://i.hizliresim.com/jz5bkm.png
    Oyunlar arası eşya ticareti maradonda örnek olarak iron neck verip 2 tane iron belt alarak ticaret yapabilirsin bu yasak değil ama iron neck'i gidip TL olarak satıyorum dersen hesabını kapatabilirler.

TL karşılığı alınıp satılan her item her karakter için yasak.

Sadece TL ile ESN Kodu satın alıp karakterine yükleyebilirsin.

Quote Originally Posted by LevaRithiN View Post
    Oyunlar arası eşya ticareti maradonda örnek olarak iron neck verip 2 tane iron belt alarak ticaret yapabilirsin bu yasak değil ama iron neck'i gidip TL olarak satıyorum dersen hesabını kapatabilirler.

TL karşılığı alınıp satılan her item her karakter için yasak.

Sadece TL ile ESN Kodu satın alıp karakterine yükleyebilirsin.
    Paylastigim resimdeki ilk cumleye bir goz atarsan ne demek istedigimi anlayacaksin ' oyuncular arasi oyun esyasi ticaretine siteler araciligi ile musade edilmektedir' yaziyor

Banned
    Server
    KO -> Gordion
    Infractions
    0/1 (15)
    Paylastigim resimdeki ilk cumleye bir goz atarsan ne demek istedigimi anlayacaksin ' oyuncular arasi oyun esyasi ticaretine siteler araciligi ile musade edilmektedir' yaziyor
    Okuma yazma biliyorum

Evet dikkat ettim okudum orayı fakat böyle birşeyin gerçek olacağını düşünmüyorsun sanırım ? Çeviri hatası olmuş olabilir, Yetkili birinin ağzından açıklama yapılırsa sizde rahat edersiniz ^^

Okuma yazma biliyorum

Evet dikkat ettim okudum orayı fakat böyle birşeyin gerçek olacağını düşünmüyorsun sanırım ? Çeviri hatası olmuş olabilir, Yetkili birinin ağzından açıklama yapılırsa sizde rahat edersiniz ^^
    bende tersini idda etmedim zaten gozunuzden kacmis olacagini dusundum

Evet yetkili bir arakadas bilgilendirirse cok iyi olur.

Banned
    Server
    KO -> Gordion
    Infractions
    0/1 (15)
    bende tersini idda etmedim zaten gozunuzden kacmis olacagini dusundum

Evet yetkili bir arakadas bilgilendirirse cok iyi olur.
    Sanırım orada anlatmak istediği benim yazımla aynı devamını okursan farkedeceksin Oyun eşyası derken galiba Cash ile satın alınan itemlerden bahsediyor.

Neyse yetkili bir kişi açıklama yaptığında bilgilenmiş oluruz açıklama bekliyelim

Sanırım orada anlatmak istediği benim yazımla aynı devamını okursan farkedeceksin Oyun eşyası derken galiba Cash ile satın alınan itemlerden bahsediyor.

Neyse yetkili bir kişi açıklama yaptığında bilgilenmiş oluruz açıklama bekliyelim
    Ama bir sinirlama getirmedigi icin ucu acik yani herseyi kapsiyor bence sonucta oyunun icindeki hersey bir oyun esyasi

Artik bi yetkili aciklama yapmazsa burda biz kavga edicez sen haklisin ben halkliyim die saka bi yana neden kimse ilgilenmiyor ki bu konuyla ?

Guncel cevap bekleyen konu

Senior Member EsTeLLa's Avatar
    Çeviride bazı hatalar olmuş olabilir. Eşyalarınızı sadece oyun içi eşya veya noah karşılığında satabilirsiniz. TL ile eşya alım ve satımı yasaktır.

Emin olmak icin daha yetkili birsinden bilgi alabilirmiyiz acaba son zamanlarda item satisinda aracilik yapan sitelerin artis oldugunu dusunuyorum ve bunu dogrular nitelikte bu artis