Page 1 of 5 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 42
    Junior Member

Gönüllü Moderetörleri Kimlere Şikayet Edeceğiz Üstleri Kim ?

Merhaba Arkadaşlar ve Forum Moderetörleri Gönüllü Mod Arkadaşları Yaptıkları Yanlıslardan Dolayı Kimlere Şikayet Edeceğiz Acaba ?

Senior Member EsTeLLa's Avatar
    Moderatör Liderimiz ScORp_LiON

Umarım multi hesap kullanmanın yasak olduğunu biliyorsunuzdur ?

Junior Member
    Quote Originally Posted by EsTeLLa View Post
    Scorp_LioN'a Mesaj atamiyoruz Bu Konuya Bakmasını Rica Edebilirmiyim ?

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Şikayetlerinizi yazabilirsiniz.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Junior Member
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Şikayetlerinizi yazabilirsiniz.
    Merhaba Ben bu Estella Olan Gönüllü Mod Arkadaşımızda Sikayetciyim Yanılmıyorsam Yanlız Şikayetci Olan Ben Degilim Foruma Bakıldıgı Zaman' hiç Söz Hakkı Tanımadan Konularımızı Kitliyor Yardım Etmek Yerine Örnegin: http://forum.nttgame.com/forum/showt...153#post548153 Bu konumu Kitleyip Konuyu Acan Karakterimi Forumdan Banladı Ben Bu Konu Hakkında Detaylı Bilgi almak İstiyorum Ama Verdigi Cevap Sizi İlgilendirmiyor diyip Konuyu Kitliyor Lütfen Bu Gönülllü Moderetör Arkadasa Bizlere Yardım Etmesini Söyliyebilirmisiniz

Senior Member JessicaJ's Avatar
    Class
    Priest
    Clan
    Redemption
    Server
    Gaia
    Race
    El-Morad
    Biz burda 1 aydır KS'cileri banlatmaya çalışıyoruz ama KS atmak ban sebebi değilmiş gönüllü moderator Houji'nin dediğine göre.

O zaman scorp_lion imzandaki yeni ban politikasındaki 8. maddeyi de değiştirirsen sevinirim. Madem ban sebebi değil biz 1 ay boyunca bir yerlerimizi yırtmayalım adamların yaptığı terbiyesizlik yüzünden banlansınlar diye.

Açtığım konular da bunlar :

http://forum.nttgame.com/forum/showt...#axzz380FQwDtI
    http://forum.nttgame.com/forum/showt...#axzz37BtdNTqH
    http://forum.nttgame.com/forum/showt...#axzz37BtdNTqH

Teşekkürler.
    All in all it's just another brick in the wall.

Junior Member

Umarım multi hesap kullanmanın yasak olduğunu biliyorsunuzdur ?
    Evet Biliyorum Multi Hesap Kullanmann Yasak oldugunu Bu konudan Dolayı Banlıcaksanız Banlıyabilirsiniz Sonucda Haklı Bir Sebebiniz Var ama Haksız Yere Banlamak 'Hiç Adil Degil

Senior Member EsTeLLa's Avatar
    Quote Originally Posted by camm55 View Post
    Evet Biliyorum Multi Hesap Kullanmann Yasak oldugunu Bu konudan Dolayı Banlıcaksanız Banlıyabilirsiniz Sonucda Haklı Bir Sebebiniz Var ama Haksız Yere Banlamak 'Hiç Adil Degil
    Aynı konuyu 3 kere açtınız ve nasıl bir yol izlemeniz gerektiğini size söyledim. Yapmanız gerekenlerin neler olduğunu yazdım. Aynı konuyu defalarca açmanızdan dolayı 1 hafta süreli uzaklaştırmak zorunda kaldım sizi. Bilgi istiyorsunuz bilgi veriyorum ama Facebook yorumunu kendinize göre şekillendirmeniz garip. Sizi kapsamıyor bu konuda bilgim olduğu için yazdım size. Yapmanız gereken Oyuncu Mahkemesi açılırsa oraya başvurmak. Açılıp açılmayacağına yetkililer karar verirler.

Member Belhive's Avatar
    Nickname
    BANNED
    Class
    Warrior
    Race
    El-Morad
    Ben Estella yı seviyom ya.
    okadar öm attım modlara birtek o dönüş yaptı.
    o yüzden yani
    adamsın kardeş
    (yalakalık değil 29 yaşındayım kimseye yalakalık yapmaya gerek duymam hele bir oyun için hiç gerek duymam. nedenini de yazdım. taş birilerine gitsin...)

Junior Member
    Aynı konuyu 3 kere açtınız ve nasıl bir yol izlemeniz gerektiğini size söyledim. Yapmanız gerekenlerin neler olduğunu yazdım. Aynı konuyu defalarca açmanızdan dolayı 1 hafta süreli uzaklaştırmak zorunda kaldım sizi. Bilgi istiyorsunuz bilgi veriyorum ama Facebook yorumunu kendinize göre şekillendirmeniz garip. Sizi kapsamıyor bu konuda bilgim olduğu için yazdım size. Yapmanız gereken Oyuncu Mahkemesi açılırsa oraya başvurmak. Açılıp açılmayacağına yetkililer karar verirler.

Facebook Yorumunu Kendime Göre Şekillendirmekmi? Ltfen GM' Nin Facebook Hesabna Girip Duvarına Bakarsanız Greceksisniz Neyin Ne Oldugunu Burda Bir Photo shop Yada Başka Bİşy YOk Grdügü yazıyı Kesıp Yapıstırdım