Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 38
    Junior Member

12.04.2008' de olduğu gibi, yeniden kısa süreli bir af cıksa?

Umarım bir çok arkadas vardır. Koxper partiye girip ban yiyen,ufak defek seylerden ban yiyen. “ben dersimi aldim,ikinci bir sans istiyorum” diyen.

3200 cash veya eskisi gibi premium alanların banı bir kereye mahsus açılsa?

Senior Member
    genel bir af söz konusu değil,kısa zaman önce böyle birşey olmayacağı açıklandı.

Junior Member
    Kesinlikle katılıyorum . Genie açıp afk olduk o sırada kxper almıslar pt ye , bizim sucumuz gunahımız ne de bızıde banladılar . Ben 2 dk ıslerımle mesgul olmak ıcın aldım o genieyi sureklı ekrandan olanı bıtenı takıp etceksem genıenın anlamı ne ?? Cash zaten her zaman lazım , alırız yeterkı carlarımız acılsın

Senior Member pazaroglu94's Avatar
    Nickname
    OnLyLoveMyDaqqeR
    Class
    Rogue
    Clan
    ARAF
    Server
    Destan
    Race
    Karus
    3200 değilde 6400 falan yapsalar daha mantıklı olur. Eğer emeğine hesabına değer veren varsa zaten verir o parayı. 3200 cash yada pre ile yaptıklarında koxperlarda başlar banlanan hesaplarını açmaya. Ama böyle birşeyin söz konusu dahi olacağını sanmıyorum... Herkes gibi II. Oyuncu Mahkemesini beklemeni söyleyeceklerdir...

Senior Member EsTeLLa's Avatar
    Bu tarz mağdur olan hesaplar için oyuncu mahkemesi kuruldu. Sizde ilerde olabilecek olan II. Oyuncu Mahkemesine başvuruda bulunabilirsiniz. Genel bir af söz konusu değildir.

Junior Member
    oyuncu mahkemesi sonuclanana kadar millet evlenip coluk cocuga karısıyor

Quote Originally Posted by SirHupoxL View Post
    oyuncu mahkemesi sonuclanana kadar millet evlenip coluk cocuga karısıyor
    +1 adam haklı

Nickname
    OnLyLoveMyDaqqeR
    Class
    Rogue
    Clan
    ARAF
    Server
    Destan
    Race
    Karus
    Oyuncu mahkemesi değilde Forumda sadece banlı hesaplar için bir bölüm yapılması bile mahkeme gereğini ortadan kaldırır. Banlanan kişi ticket atıp cevabını aldıktan sonra o bölümde yardım arasa daha mantıklı olur. Gerçi adam koxp açmış illegal yoldan işini yürütüyo banlandım diye geliyo. Banlanırsın tabi gayet normal Bu tür koxp olaylarına istisna gösterilmemesi lazım o bölümde. Ama koxper ların partisinde olupda banlananlara yardımcı olunabilir gibi. Sadece örnek bu.. Ki böyle bir bölüm açıldığnda forumdaki bir çok fazlalık konuda olmamış olur. Mahkeme, af vs gibi şeyler yerine sadece banlı hesapların kullandığı bir bölüm ve sadece bu bölümle ilgilenen bir kaç kişi olsa yeter bence. Çünkü forum sitesinde konu alanları çok geniş. GM ve moderatörler de insan sonuçta.. her konuya yetişebilmeleri herkesle ilgilenebilmeleri mümkün değil...

Bence gerekli olan bir bölüm ve sadece o bölümle ilgilenen bir kaç kişi

Junior Member
    Quote Originally Posted by pazaroglu94 View Post
    Oyuncu mahkemesi değilde Forumda sadece banlı hesaplar için bir bölüm yapılması bile mahkeme gereğini ortadan kaldırır. Banlanan kişi ticket atıp cevabını aldıktan sonra o bölümde yardım arasa daha mantıklı olur. Gerçi adam koxp açmış illegal yoldan işini yürütüyo banlandım diye geliyo. Banlanırsın tabi gayet normal Bu tür koxp olaylarına istisna gösterilmemesi lazım o bölümde. Ama koxper ların partisinde olupda banlananlara yardımcı olunabilir gibi. Sadece örnek bu.. Ki böyle bir bölüm açıldığnda forumdaki bir çok fazlalık konuda olmamış olur. Mahkeme, af vs gibi şeyler yerine sadece banlı hesapların kullandığı bir bölüm ve sadece bu bölümle ilgilenen bir kaç kişi olsa yeter bence. Çünkü forum sitesinde konu alanları çok geniş. GM ve moderatörler de insan sonuçta.. her konuya yetişebilmeleri herkesle ilgilenebilmeleri mümkün değil...

Bence gerekli olan bir bölüm ve sadece o bölümle ilgilenen bir kaç kişi
    benim hesabım genie kullanırken kapatıldı. Sanırım koxp kullanan birinin partisine girmisim öyle bişeyler olmus ticket attım tpt den hesabınız süresiz kapatılmıs diyodu. 8 kisilik parti hangi birini takip edicen baskan alıyor milleti görmüyosun sana yazık oluyor.

Nickname
    OnLyLoveMyDaqqeR
    Class
    Rogue
    Clan
    ARAF
    Server
    Destan
    Race
    Karus
    " Gerçi adam koxp açmış illegal yoldan işini yürütüyo banlandım diye geliyo. Banlanırsın tabi gayet normal " şunu söyleyerek size birşey dediğim yok yanlış anlamayın

Dediğiniz gibi o pt ye parti başkanı koxper alıyosa başkanın sorumluluğudur bu. Herkes afq kalabilir bu oyunun bi parçası zaten. Afq iken partinize giren koxper için tek sorumluluk pt başkanındadr. Pt nin diğer üyelerini pek kapsamaması gerekir.. Eğer illegal birşey yapmıyorlarsa..