Results 1 to 9 of 9

Thread: Asgard Ardream

Junior Member

Question Asgard Ardream

Merhaba,
    Asgard sunucusunda ardream oynamaya karar verdim.Human (fr)Mage açıp 59 lvl yaptım fakat sadece tekleme skilleriyle mage pekde iş yapamıyor gibi geldi bana. Warrior desen +70 de güçleniyor ardreamda birşey yapabileceğini düşünmüyorum. Geriye asas okcu priest kalıyor. Int priest daha önce oynamadım ben destekden cok ön planda olup savaşmayı seviyorum. Bu yüzden bunuda eliyorum.
    Geriye Asas ve archer kaldı. Sizce hangisini seçmeliyim ? Asas çok avantajlı 55 skili gerçekten görev itemiyle bile sağlam çakan bir skill ve asgardda asas antileri de yok true damage atabiliyor resmen fakat pek asas oynamışlığım yok sadece warrior kombosu yapabiliyorum asas ta zorlanırmıyım bilmiyorum. Archer içinde archer takımın olmadan iş yapamazsın diyorlar.
    Deneyimli oyunculardan öneri bekliyorum. Asas mı Archer mı ? Yoksa farklı birşey mi ?

Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    İş yapması pek önemli değil, hangi job sana daha çok zevk veriyorsa onu oyna
    Saygı görmek istiyorsan, saygı göster.

Senior Member ROLNT's Avatar
    Sağlam bir archer dizmen gerekiyor zevk alabilmen için. Damage az vurduğunda soğursun archerden.

Senior Member WoLFapaK's Avatar
    Quote Originally Posted by ROLNT View Post
    Sağlam bir archer dizmen gerekiyor zevk alabilmen için. Damage az vurduğunda soğursun archerden.
    Archer değişti, eskiden acayip ks atardık şimdi W-S yapmadan diğer oku fırlatamıyoruz

Senior Member ROLNT's Avatar
    Quote Originally Posted by WoLFapaK View Post

Archer değişti, eskiden acayip ks atardık şimdi W-S yapmadan diğer oku fırlatamıyoruz
    Archer şimdi destek job oldu. Eskisi gibi değil tabi.

Hala kaldı mı diyeceksiniz ama buffer forever.

dostum görev armor görev silahlarıyla zor iş yaparsın playerlıgın saglam olması lazım görev itemleriyle oynaman icin neyse başarılar hangi jobtan zevk alıyorsan onu tafsiye ederim

Junior Member
    Falani filani kes assasin her zaman yess :d

Senior Member ResuLTURK's Avatar
    Nickname
    ResuLizm
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    Leader
    Server
    KO -> Midgard
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by AwakeeN View Post
    İş yapması pek önemli değil, hangi job sana daha çok zevk veriyorsa onu oyna
    Sonuna kadar katılıyorum... BP'yim zevk için oynuyorum, DB yiyince tek yemişim, arada kalmışım 2 saniyede ölmüşüm hiç önemli değil, önemli olan zevk almamdır... Forever BP
    Yensende , Yenilsende, Kalbimiz Hep Seninle..!

Senior Member AngelusMortis_'s Avatar
    Nickname
    AngelusMortis
    Class
    Priest
    Clan
    Play4Fun
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Archer'ı yalnız oynamak tam bir işsizliktir. 7 archer 1 priest yaparsan kiralanan itemlerle bile iş yapar fakat tek başına asgard gibi bir serverde okcu hiçbir halta yaramaz asas olman daha iyi bence. Serverde elf , 9 fp cıktıgında okcuya dönersin. Ha bulursan kendine okcu tayfa kaçırma derim
    Okcuda styx siz oynamıcaksın asgardda bunu karşılayacak paran varsa sorun yok, ben styx atmam diyorsan bırak gitsin priest oyna
    Play4Fun
    https://www.youtube.com/watch?v=LiGf15UvxPM&list=PLjFNLUUi453J6kfL19twyVuF  Qh3GQiPqr&index=1

Tags for this Thread