Results 1 to 7 of 7
    Junior Member GlobalWarming's Avatar
    Nickname
    єкнєѕтσѕ
    Class
    Warrior
    Clan
    oттoмαɴ eмpιre
    Server
    Europa
    Race
    Karus

Lightbulb Special Monster Staff Nedir,Nasil Alinir,Kullanilir Detayli Anlatim

Merhabalar Dostlar.
    Öncelikle Konuyu Açmamın Sebebi Oyun içerisinde Birçok Arkadas Konuyla ilgili bilgili değil.Bilgili olanda Nasıl kullanacagini bilmiyor.Lütfen Hemen önyargiyla yaklaşıp bunu kullanmayi bilmeyen olurmu demeyin cidden var ve gün icinde bircok pm aliyorum.Herkes tek bi stafdan sürekli +8 utc itemmi attigini düşünüyor.Oyun içinde birçok pm aliyorum Umarım bu arkadaslar için faydali bir konu olacaktir.Neyse şimdi geçelim meseleye.

Öncelikle karaktermize power up'dan yeterli miktarda 'NPoints' yüklüyoruz Keza bir adet Special Monster Staff Fiyati Reduce edilerek 240 Npointe cekilmiştir. Daha sonra alttaki resimde görülecegi üzere Power up'a Girerek bir veya birden cok Special Monster Staff Aliyoruz.Aldığımız Staflar zaten direk inventorymize geliyor
    .

Daha sonra aldığımız Special Monster staf'i tüm power Up Scrollarinda Oldugu gibi Skill barimizin Boş bir Kısmına Koyuyoruz,ve Kullaniyoruz.Stafi Her yerde Kullanabilirsiniz Ronark Land,Eslant,Luferson Castle,Moradon vs gibi Dikkat edilmesi husus yaratigi NPC veya Guard yaninda Summon eder (Cağırırsanız) ve eger yaratiga atak yaparsa kutudaki itemleri Loot edemezsiniz o yüzden dikkatli olunuz.
    .

Stafimizi Kullandiktan Sonra Hellfire,Havoc,Enigma vs gibi yaratiklar atiyor sakin sizi korkutmasın zira 50 lvl bir karakterle bile cok rahat kesebilirsiniz.Kesemeyip ölseniz bile Exp kaybınızda olmuyor zaten.En Alttaki Videolardan örnekleri izleyebilirsiniz.Yaratigimizi kestik Kutunun içinden çıkan bir kac itemden ksc atiyorum şimdide.

Görüldüğü üzere Kutumuzdan Her kutuda mutlaka cikan ve altta anlatacağım şekilde teslim edebileceğiniz bir adet Dragon Marble (Teslim ettiniz Dragon Marble ne kadar cok olursa serverdaki sayiya göre yinede bir Bloody Weapon kazanma hakkina erişebileceksiniz) 1 adet Yarim saat boyunda %30 experiance point artirici gem ve 2 adet scrool cikti.Her staff değişik drop atiyor Aşagidaki resimlerde tekrar düşen bu itemleri nerede ve nasil kullanacağinizi göreceksiniz.

Şimdide Kutularimizdan aldiğimiz itemleri kullanmak için Moradona geçiyoruz.Öncelikle bize Bloody Weapom kazandirma şansi vericek olan Dragon Marble'i Teslim etmek için Moradonda bulunan 'VIP Maneger Julian'' ( 801.546) Kordinatlarindaki Npc ye geliyoruz, ve Dragon Marble'imizi teslim etmek için ilk basta olan Dragon Marble seceniğini secip teslim ediyoruz.

Alttaki resimde Gördüğünüz üzere şimdiye kaç adet Dragon Marble teslim ettiğinizin Sayisini Görebiliyorsunuz.Unutmayinki bu Dragon Marble'lar Abbys Katindaki ''Servant of Isilion'' dan düşen marblelar gibi ayni görünsede Kesinlikle onlarla bir ilgisi yoktur bu konuda bi kac pm aldim lütfen karıştırılmasin Ne kadar Marble Teslim ederseniz Serverdaki sayiya göre bir adet Bloody Weapon Kazanma şansiniz artiyor.

Her Stafin değişik İtemler attigini zaten öylemiştik,Guardian Exchange Coupon,Mappie's Mother Transform Coupon,Juraid Jewel Box,Accessories Box,+4 Rosetta Armor Excange,Bifrost box vs vs gibi.Tabiki Direk olarak +8 Utc silahi alttigini zaten biliyorsunuzdur.Şimdi gelelim Diger droplarin Nasil ve Nereden Kullanilacagina.Bunun için Her Türlü Premium İtemi Kullandigimiz olan ''Vendor Kayra'' adli Npc ye Gidiyoruz (839,588) ilk resimde stafimdan düşen Guardian Exchange Coupon'umu Kullanacagim.Bunun için Monster Staff Exchanging Items Seçenegini tikliyorum,ve daha sonrada açılan sayfadan Guardian Exchange Couponu teslim ediyorum.Bir Alttaki Resimde görüleceği üzere drobumuz Ibex Transformation Scroll.

Şimdi Diğer bir bir Stafdan Düşen Mappie's Mother Transform Coupon ve Juraid Box isimleri itemlerimizi kirdiyoruz.

Görüldüğü Üzere Kırdırdığımız itemlerden Magpie Transform Scroll ve Silvery gem Çikti.Bunun gibi sayamayacagim birçok drobu var %100 experiance reduce scroll vs gibi hepsini ayri şekilde burdaki Npcmisden Kullanabiliyoruz.Dragon Marble'lardan Kazanabileceginiz Bloody Weopanlari Merak enden arkadaşlar Bu linkden Silahlari BURDAKI KONUDAN görebilirler. Aşağıya 2 adet video atiyorum Umarim Bilmeye arkadaslar için bir kılavuz olur.Kişisel görüşümü sorsalardi direk +8 Utc itemi atmasi biraz tehlikeli olmus serverlar için oyun dengelerini bozabilecegine inaniyorum,Bunun yerine +0 veya +3 koyabilirlerdi diye düşünüyorum.Ama Yinede güzel bir event çünkü herkes Utc'den item alamayabiliyor ve bu aradaki farkin bu şekilde kapanacagina inaniyorum.Evet Arkadaslar Umarim faydali olabilmişimdir sizlere.Hepinize Saglıklık Günler ve İyi Oyunlar Diliyorum.Unutmayinki bu sadece bir Oyun ve Hepimiz Eğlenmek için Oynuyoruz.

Örnek Videolarimizda Buradan İzlenebilir :
    http://youtu.be/rGgAOpVXx70
    http://youtu.be/GHlKe78jeFk

єкнєѕтσѕ
    αcтιση ѕρєαкѕ ℓσυ∂єя тнαη ωσя∂ѕ
    Last edited by GlobalWarming; 03-30-2014 at 05:13 PM.

Senior Member SpirosVondas's Avatar
    Class
    Rogue
    Race
    Karus
    Emeğiniz için teşekkürler. Konuyu rehber bölümüne taşıyorum. Elinize sağlık.

Junior Member GlobalWarming's Avatar
    Nickname
    єкнєѕтσѕ
    Class
    Warrior
    Clan
    oттoмαɴ eмpιre
    Server
    Europa
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by SpirosVondas View Post
    Emeğiniz için teşekkürler. Konuyu rehber bölümüne taşıyorum. Elinize sağlık.
    bende msg attim neden konum silindi diye Yanlış yere açmışım Teşekkürler.

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    video alın tabi youtube açabilirseniz izleyin. ben chrome kullandımdan açılıyor.

Senior Member Rumetcyy's Avatar
    Class
    Rogue
    Clan
    DoE
    Server
    Athena
    Race
    El-Morad
    ya bu karakterlerin üzerinde bulunan kurdele gibi bide melek gibi bişiler var acaba bu stafftan mı düşüyor yoksa nerden bulucaz

Senior Member atillatasan's Avatar
    Nickname
    JustWatch06
    Class
    Rogue
    Clan
    Tuğra
    Server
    Athena
    Race
    El-Morad
    kurdale dediğin zımbırtı bi işe yaramıyor ama maradonda skil açtırmaya gittiğin merdiveni cıkmadan hemen npc den joe ile başlayan bi yazıya tıklayarak alabilirsin.
    Melek dediğin ise 83lwlden sonra basabileceğin rebirt sistemidir 83/1 ,2 ...5 e kadar yolu var umarım anlamışsındır

Junior Member
    ben enigma summonladım ve drop olarak dragon marble cıkmadı alla alla.