Page 1 of 5 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 43
    Senior Member FiqhtForHonor's Avatar
    Class
    Rogue
    Server
    Resurrection
    Race
    Karus

Daha 1 hafta olmadan 1 Şahsın bastığı +9 itemler?

Evet server açılalı 1 hafta oldu olmadı K3zO isimli şahıs 9 Shard 9 Chitin parçaları ve 9 MD +9 CHD bastı? Kaldı ki bu kişi pianada dual 10 weapon breaker da basan adam yani ben bu işin altında birşeyler arıyorum yani araştırın bakalım ne çıkacak?
    Last edited by FiqhtForHonor; 07-10-2014 at 01:51 PM.
    Düşüncelerinizle ne yapmak istiyorsanız yapın yeter ki onların denetimini elinize alın.
    EFLATUN

http://forum.nttgame.com/forum/image.php?type=sigpic&userid=115469&dateline=13905  81249

Member asgardcan2's Avatar
    Nickname
    SweetyHuHuuOps
    Class
    Rogue
    Clan
    TogetherWeStanD-Asgard
    İstediği kadar araştırsınlar adamı tanıdığım için söylüyorum yüklediği kclerden ve aldıgı gblerden kısacası yatırdıgın milyarlardan başka bir şey bulamıyıcaklar

Senior Member RyuunosukeMiyosaki's Avatar
    Nickname
    RyuunosukeMiyosaki
    Class
    Mage
    Clan
    illuminati
    Server
    Europa
    Race
    El-Morad
    Merhaba,

Basılabilir, imkansız değil. Sonuç olarak belirli bir şans üzerine kurulmuş bir sistemdir. Üst üste 5 tane bile basılabilir orana göre

Member asgardcan2's Avatar
    Nickname
    SweetyHuHuuOps
    Class
    Rogue
    Clan
    TogetherWeStanD-Asgard
    Quote Originally Posted by RyuunosukeMiyosaki View Post
    Merhaba,

Basılabilir, imkansız değil. Sonuç olarak belirli bir şans üzerine kurulmuş bir sistemdir. Üst üste 5 tane bile basılabilir orana göre
    Merhaba,

konumla ilgilenebilir misiniz acaba?
    http://forum.nttgame.com/forum/showt...#axzz36uauLLg9

Class
    Rogue
    Server
    Resurrection
    Race
    Karus
    Onu bunu bilmem ben pianada ki çarı banlandı bu yüzden?

Araştırsınlar bakalım herşeyi araştırıyorlar bir de şu herifi araştırsınlar nasıl takır takır basıyor +9 item biz de bilelim?=
    Düşüncelerinizle ne yapmak istiyorsanız yapın yeter ki onların denetimini elinize alın.
    EFLATUN

http://forum.nttgame.com/forum/image.php?type=sigpic&userid=115469&dateline=13905  81249

Takır takır mı o herif o md basana kadar neler yakıyor biliyormusun md 5bin TL ise ona 6 7bin mal oluyor

Class
    Rogue
    Server
    Resurrection
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by rivrivdarivriv View Post
    Takır takır mı o herif o md basana kadar neler yakıyor biliyormusun md 5bin TL ise ona 6 7bin mal oluyor
    Tabi tabi kesinlikle öyledir ^^ Yalamaları savunuyor adamı anca gelsin kendini savunsun
    EFLATUN

Member Skytime's Avatar
    Nickname
    SkyTime
    Class
    Warrior
    Clan
    ...
    Server
    Piana
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by FiqhtForHonor View Post
    Tabi tabi kesinlikle öyledir ^^ Yalamaları savunuyor adamı anca gelsin kendini savunsun
    Metodu oIan topaI, metotsuz koşandan daha çabuk iIerIer.

Junior Member
    Class
    Warrior
    Server
    Gaia
    Race
    El-Morad
    +9 itemleri sürekli aynı kişinin basması biraz garip değilmi hadi 1 tane basar şans deriz 2.ci basar onada eyvallah ama 1 haftada 3 veya 4 tane +9 item çıkarsa ozaman ben düşünürüm para ile alakası yok serverde şuan kaçtane +8 shard varki +9 basılsın md bir nebze chitinde öyle yani istediğin itemi +9 basmak çok zor bi itemi basarken başka bir item +9 geçer tamam ama serverde 3 tane olan +8 shard tan 1 tanesini satın alıp +9 geçirmek şanstanda fazlası yeri geliyor trina ile +7 item bile basılmıyor 1 haftalık serverde 3 tane +9 aynı kişi çıkarıyorsa ben bundan şüphelenirim.

Boşa Debelnmeyin varsa bi iş bunda kimse gelipte demez evet syle var boyle var dıye o basan kişi gaiadada basıodu yanlış hatırlamıyorsam vardır bişe )