Results 1 to 10 of 10
    Member yanki's Avatar
    Clan
    TheTorture
    Race
    El-Morad

Post Oyuncu Olarak İsteklerimiz Hakkında

Merhaba,

Öncelikle benim ve birçok arkadaşın mağdur olduğunu düşündüğüm ve yararlanamadığımız oyuncu mahkemeleri hakkında konuşmak istiyorum,bildiğiniz gibi bir çoğumuzun oyun hesapları bir şekilde çeşitli sebeplerden yasaklandı buna 2 sene'dir bende dahilim bu süre zarfında oyun NTTGAME'ye geçerken mail aktivitasyon şeklinde açılan yasaklar olmuştur, buna ek olarak birkaç ay önce oyuncu mahkemesi kurulmuştur.

Benim gibi birçok oyuncunun süreç içinde bunların bazılarından haberdar olmadığını ve yararlanamadığını bildirmek isterim.
    Oyunun şartları göz önüne aldığımda şahsi fikirim olarak yeniden karakter açıp normal bir şekilde devam etmem olanaksız, birçok knight oyuncusunun da benim gibi düşündüğüne eminim.

Şuan ki durumda II. oyuncu mahkemesinin ne zaman açılacağı belirsizliğini korurken, bu süre içerisinde geçen (önceki) aflardan yararlanamayan oyunculara şans tanımanızı isterim bu sayede birçok server'in dolacağına şahit olabilirsiniz.

Yetkililerin dikkatine arz ederim...

Senior Member AndrePaul's Avatar
    Nickname
    AndrePaul
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    NTT Game
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkürler. Bu konuyla ilgili çalışmalarımız devam ediyor. Fikirlerinizi göz önünde bulunduracağız.
    "Her zaman başka bir seçenek vardır."

Quote Originally Posted by AndrePaul View Post
    Görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkürler. Bu konuyla ilgili çalışmalarımız devam ediyor. Fikirlerinizi göz önünde bulunduracağız.
    sayın AndrePaul diğer bir sıkıntı ise karakterlerin gizli sorusunun değişmemesi benim sıkıntım pc ye format attıktan sonra birtek karakterin gizli sorusu kayboldu ve bulamıyorum vede değiştirmeye çalıştım değişmiyor bununla ilgili nasıl bir çözüm olabilir ?

Junior Member
    aflardan yararlanamayan çok arkadaşımız var söylendigi gibi birçok oyuncu bunu bekliyo umarım çabalarımız sonucsuz kalmaz kısa süre içerisinde çözüm istiyoruz.

Member Yigitefe0607's Avatar
    Nickname
    KursadVe40Cerisi
    Class
    Warrior
    Clan
    ERGENEKON
    Server
    Attila
    Race
    El-Morad
    İkinci mahkemeyi dört gözle bekleyen insanlar var inşallah en kısa sürede gelir .
    Vaktiyle bir ATSIZ varmış.

Junior Member
    Quote Originally Posted by yyyyussssuffff444 View Post
    İkinci mahkemeyi dört gözle bekleyen insanlar var inşallah en kısa sürede gelir .
    mahkemeden ziyade farklı çözüm yolları lazım mahkeme açılıyo konu gönderiliyo yetkililer okuyup çözüme kavusturana kadar zaten 4-5 ay geçiyo açılmasına karar verilen cogu karakter atlanıp acılmıyo bi ton ugrasıcaz

Member Yigitefe0607's Avatar
    Nickname
    KursadVe40Cerisi
    Class
    Warrior
    Clan
    ERGENEKON
    Server
    Attila
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Diefor View Post
    mahkemeden ziyade farklı çözüm yolları lazım mahkeme açılıyo konu gönderiliyo yetkililer okuyup çözüme kavusturana kadar zaten 4-5 ay geçiyo açılmasına karar verilen cogu karakter atlanıp acılmıyo bi ton ugrasıcaz
    Zaman konusunda haklısınız zaten çarları açılanlar çoğu satıp itemini çekiliyor inzivaya mahkeme karar sürelerinin minumum zamana düşmesi herkesin işine yarayacaktır .
    Vaktiyle bir ATSIZ varmış.

Member yanki's Avatar
    Clan
    TheTorture
    Race
    El-Morad
    Yeni server açmak oyuncu çokluğu açısından çözüm değil tabii bu benim düşüncem, bunun yerine oyunu biraz eskiye götürmek gerek, örnek verecek olursak krovazdan sonraki itemler olmamalıydı hatta bana göre krovaz bile olmamalıydı. Oyuncuların %70'i chaos pachini bile benimseyememişken üstüne bununda gelmesi ağır oldu ama ümitsiz olmamak gerek yönetim sonuçta isteklerimizi yerine getirmek için var ve çalışıyor.

Senior Member asdfg42's Avatar
    Nickname
    o0AshLee0o
    Class
    Mage
    Clan
    ガジアンテプ
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by yanki View Post
    Yeni server açmak oyuncu çokluğu açısından çözüm değil tabii bu benim düşüncem, bunun yerine oyunu biraz eskiye götürmek gerek, örnek verecek olursak krovazdan sonraki itemler olmamalıydı hatta bana göre krovaz bile olmamalıydı. Oyuncuların %70'i chaos pachini bile benimseyememişken üstüne bununda gelmesi ağır oldu ama ümitsiz olmamak gerek yönetim sonuçta isteklerimizi yerine getirmek için var ve çalışıyor.

Söyle bir şey Suan Yeni server OTP yapmalı güzel oldu oto cinlet kxoper 100 200 car oyuna sokamıyolar Mavi kutu almak icin tüm Sunucularda Otp olsa Kxoper %50 yok olur direk %50 de GM ler ilgilense oyun Temiz olur

Member yanki's Avatar
    Clan
    TheTorture
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by asdfg42 View Post
    Söyle bir şey Suan Yeni server OTP yapmalı güzel oldu oto cinlet kxoper 100 200 car oyuna sokamıyolar Mavi kutu almak icin tüm Sunucularda Otp olsa Kxoper %50 yok olur direk %50 de GM ler ilgilense oyun Temiz olur
    Faydası olduğu doğru ama bunca ayarı ve sistemi kontrol etmekte kolay iş değil bunların getirdiği açıklar illaki olacaktır zaten önemli olan hataları minimum seviyeye indirmek.

Tags for this Thread