Knight Online'ın 10.Yılının şerefeni düzenlediğimiz turnuvaların 3.Ayağı ile karşınızdayız!
Ağustos ayının sonunda finalleri gerçekleştirilecek olan 3.Klan Turnuvası heyecanı bugün itibariyle resmi olarak başlıyor. Ön eleme maçları, ilk 2 klan turnuvasında olduğu gibi online olarak yapılacak ve sunucuların CZ şampiyonları ile sunucuların final maçlarında mağlup olup, en yüksek skora ulaşan ilk iki finalist 2.Tura katılmaya hak kazanacaktır.
Bu turnuvada Ardream klanları için ise yepyeni bir düzenlemeye gittik.
Önceki Klan turnuvalarına kıyasla yapılan bir kaç değişiklik ve eklenen yenilikler sayesinde çok daha çekişmeli ve heyecanlı geçeceğine inandığımız yılın 3.Klan Turnuvasının detayları aşağıdadır;
Ön Elemeleri Detayları;
CZ Klanları
Her sunucudan en fazla 8 CZ klanı seçilecektir.
8'in üzerinde başvuru alan sunucular için kıstas, klan üye sayısı ve klan seviye ortalaması olacaktır.
16’ın (2 Parti) altında üye sayısına sahip olan CZ klanlarının başvuruları geçerli sayılmayacaktır.
Klan üyeleri kendi hesapları ile mücadele verecek ve herhangi bir sınıf kısıtlaması olmayacaktır.
Maçlar 30’ar dakikadan oynanacaktır.
Monument skor olarak geride olan takıma 15 puan verecektir.
Sunucu şampiyonları ve sunucu finallerinde mağlup olup, en yüksek skora ulaşan ilk 2 finalist olmak üzere toplamda 12 CZ Klanı, 2.Tura katılmaya hak kazanacaktır.
Ardream Klanları
Ardream Klanları bir önceki turnuvadan farklı olarak, sunucu bazlı olmak yerine, sunucular genelinde seçilecektir.
Toplamda 16 Ardream Klanı seçilecektir.
16'nın üzerinde başvuru gelmesi halinde, kıstas klan üye sayısı ve klan seviye ortalaması olacaktır.
16'ın (2 Parti) altında üye sayısına sahip olan Ardream klanlarının başvuruları geçerli sayılmayacaktır.
Ardream Klanları için en üst seviye sınırı 59 olacaktır. Ardream Klanlarında, 59 seviyenin üzerinde bir oyuncu olması durumunda, ilgili klan diskalifiye edilir.
Klan üyeleri kendi hesapları ile mücadele verecek ve herhangi bir sınıf kısıtlaması olmayacaktır.
Seçilen Ardream Klanları, 4'erli 4 gruba ayrılacak ve Turnuva sunucusunda mücadele edecektir.
Gruplar içinde eşleştirmeler yapıldıktan sonra, ilk maçların galibi final maçı oynayacak ve grup birincisi ilan edilecektir.
Gruplarında birinci olan 4 Ardream klanı, 2.Tur'a katılmaya hak kazanacaktır.
Turnuva Kuralları;
Herhangi bir klanda yer alan bir hesap, başka bir klanda savaşamaz.
Klan savaşlarında uygunsuz ve rakibi kışkırtıcı dil kullanımı, küfür, hakaret ilgili klanın diskalifiyesine ve bahsi geçen oyuncuların hesaplarının kapatılmasına sebep olur.
Turnuva kayıt süresi sona erdikten sonra, turnuvaya başvuru yapmış bir klan başka bir klan ile birleşemez.
Turnuva maçlarında illegal program kullanan veya oyun dosyalarını değiştirdiği tespit edilen oyuncu ya da oyuncuların bağlı olduğu klan, turnuvadan diskalifiye edilir. Kural ihlali yapan oyuncunun hesabı süresiz, diğer klan üyelerinin hesabı ise 30 gün süre ile kapatılır.
Yukarıdaki kurallara uyulmaması halinde, ihlal yapan klanlar diskalifiye edilecektir.
2.Tur maçları ile ilgili detaylar, Ön Eleme maçlarının bitmesinden hemen sonra sizlerle paylaşılacaktır.
2.Tur Maçlarına katılan 16 klandan, ilk 8'e girmeyi başaran klanlar, İstanbul'da düzenlenecek büyük finallere katılmaya hak kazanacaktır ve çeyrek final maçlarından itibaren, tüm final maçları İstanbul'da özel bir turnuva merkezinde, canlı yayın eşliğinde düzenlenecektir.
Ön eleme maçları için kayıtlar bugün 07.07.2014 Pazartesi tarihi itibariyle başlayıp, 25.07.2014 Cuma günü sona erecektir.