Results 1 to 10 of 10
    Junior Member lMiayke's Avatar
    Nickname
    Missery
    Class
    Mage
    Clan
    JusticeBeFor
    Server
    US->Girakon
    Race
    Karus

Knight Online ICS Sistemi Hakkında görüşleriniz nelerdir ?

Öncelikle Merhabalar ;

KnightOnline Europe facebook resmi sayfasında paylaşılan içerikten anladığım kadarıyla cep telefonumuza bir tür onay kodu gelecek ve sanıyorsam ki bu onay kodu ile oyuna giriş yapabileceğiz ve bu sayede soyulma riski oldukça düşecektir.

Ve bu sistemi test edilmesi için KnightOnline Europe sunucularından 50 kişi seçilecek ve bu kişiler test sonunda 800NPoints ile ödüllendirilecek.

Bu sistemi test etmek için ise http://knight.nttgame.com/ buraya girerek çıkan ekranda yazılan adımları uygulayarak İCS Sisteminin testlerine katılabilirsiniz.

Katılım Şartları :
    En az 3 aylık bir hesap olması
    30 level ve üzeri olunması
    Ve sanıyorsam ki Android and iOS işlemcisi olan bir telefona sahip olmak gerekiyor.

Member 4ThEndExitDeath's Avatar
    Nickname
    4ThEndExitDeath
    Class
    Rogue
    Clan
    NEANDERTHALS
    Server
    US->Xigenon
    Race
    Karus
    Bir yandan iyi bir yandan kötü olucak sonuçta iki abi kardeş ikisi farklı pc de gece yarısı oyuna gircek abisi kardeşine gece yarısı kalk tele gelen kodu söle bana demesi gibi bişi olcak yani ayrı dairelerde iki abi kardeşin Bir karakterde oynarken sıkıntısını belirttim sadece suçları altlı üstlü oturmak ve bir tek telefona gelen sms yi gece yarısı rahatsız edici bir olay iyi yanı ise soyulma olayları hiç olmucak bu durum olursa ama şöle bir seçenek olursa bu sistemde birden çok telefom a sms gelsin seçeneği olursa ozaman olur.
    Yaşamın ilginç yanlarından birisi de, en iyinin dışında bir şey kabul etmeyenlere genellikle en iyisini vermesidir.
    (W. Somerst Maugham)

Junior Member
    Güzel bi sistem.

Senior Member JastieL's Avatar
    Nickname
    JastieL
    Class
    Warrior
    Server
    US->Carnac East
    Race
    Karus
    Uzun zamandır beklenen bir sistem Usko ya da çabucak getirirler umarım.

Member tenten2015's Avatar
    Nickname
    MaeSTRo
    Class
    Warrior
    Clan
    AsparaqaS
    Server
    US->Titan
    Race
    El-Morad
    Güzel sistem . Hacklenme olayının bu şekilde bir nevi önüne geçilmiş olunacak .
    Titan AsparaqaS Clan Leader MaeSTRo

Junior Member INTERNACIONAL's Avatar
    Nickname
    OnLyINTERNACIONAL
    Class
    Mage
    Clan
    OnLyIShoW
    Server
    US->Helios
    Race
    El-Morad
    Bence gayet mantıklı bir sistem. Tabii biraz süre gerekiyor bu uygulamanın kalıcı hale getirilmesi için bildiginiz gibi birçok bug ile oyun içinde karşı karşıya kalabiliyoruz. Sms leri gönderen sunucunun bi kısa devre yaptıgını yada bu tarz bir sistem hatası sonucu ciddi zaman kayıpları olabilir.Bu açıdanda bakmak gerekiyor , sistemin getirilmesini isteyen arkadaşlar bu tarz şeylere katlanmaya hazır mı düşünülmesi lazım.

Senior Member EsTeLLa's Avatar
    Hacklenmeleri minimuma indireceği düşünülen bir sistem gelmesini sabırsızlıkla bekliyorum.

Senior Member IFL's Avatar
    Nickname
    DarqDeth
    Class
    Warrior
    Server
    US->Akara
    Race
    El-Morad
    USKO ya kısa zamanda getirirler inş. tabi önce test etmek gerekir..

Senior Member IronManWaNTeDS's Avatar
    Nickname
    IronMan
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    WaNTeDS
    Race
    El-Morad
    Hacklenmeleri en aza indireceğini düşünüyorum. Gmaildeki gibi her girişte telefona onay kodu gelmesi çok güzel olacak.
    Kimsenin senin yanında görünmesine güvenme.
    Karşına geçmesi için bir adım, düşman olması için bir lafın yeter.
    [Sadi Şirazi]

Olympia - IronMan First and Last PK Movie [TS SESLİ] #WaNTeDS
    https://www.youtube.com/watch?v=0jDhwSULv3Q

Banned
    Nickname
    SuLTanSencaR
    Class
    Warrior
    Server
    US->Akara
    Race
    Karus
    Infractions
    0/1 (15)
    Yönetim 2 güzel haber verdi diyebilirim.birincisi şeriflik ikincisi OTP sistemi.Benim en çok sevindiğim taraf şeriflik tabikide.OTP Sisteminin de çok faydalı olacağı kesin ancak belirli bir şey karşılığı yapılırsa çoğu kişi bu uygulamayı yapmaktan vazgeçebilir.Henüz güven ortamı yok çünkü.K2 gibi bir şirket bile oyunu bırakırken çoğu oyuncuyu kazıkladı bunla yetinmedi çoğu kişinin çarının hacklenmesine sebep oldu üstelik koxp satışı yaptı.Böyle bir şirket bile bunu yapmaya cesaret ediyorsa Mgame ve NTTgame neden yapmasın diye düşünmeye engel olamıyorum açıkçası.Böyle bir sistem eğer karşılıklıysa K2 nin yaptığı gibi çoğu kişinin kazıklanmasına sebep olabilir.Ayrıca görüyoruz ki item kilidini bile açıyorlar artık nerden bilelim bu sistemin ileri derece güvenilir olduğunu ? Herşeyin bir açığını bulup çoğu kişiyi hackledikleri için bunu düşünmekten kendimi alıkoyamıyorum şuanki fikrim bu.Umarım öyle değildir ve bu fikrimde değişir.Sistem kullanıldıktan sonra güvenli olduğuna kanaat getirirse herkes herhangi bir şey karşılığı olmamasını ve Legal kardeşlerimin hepsinin bundan faydalanması gerektiğini düşünüyorum..

İyi oyunlar dilerim.
    Last edited by SuLT4nSencaR; 03-30-2013 at 10:58 AM.