Results 1 to 7 of 7
    Junior Member

OTP Büyük sıkıntı var

Programı bilgisayara indirp
    otp id ve auth codeyi yazdım netten onaylatamadım hata aldım bir reset atayım dedim ondan sonra program parametre hatasından kapattı tekrar kurdum bu sefer otp id ve codeyi kabul etmiyor otp.nttgame.com danda onaylatmamı istiyor ama programa bağlanamadan şifreyi alamamki

Senior Member AndrePaul's Avatar
    Nickname
    AndrePaul
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    NTT Game
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    ID ve Authcode'u kullandıysanız OTP sitesinden tekrar alarak denemeniz gerekmektedir.
    "Her zaman başka bir seçenek vardır."

Junior Member
    Quote Originally Posted by AndrePaul View Post
    ID ve Authcode'u kullandıysanız OTP sitesinden tekrar alarak denemeniz gerekmektedir.
    yan bilgisayardaydı program bu pcye taşıdım resette parametre hatası aldım sildim bu seferde otp.nttgame.com girerken direk kodu doğrulamamı istiyor şifre sıfırlıcam yer yok :S

Junior Member
    aynen any otp yüklemeden şifresini istiyor lanet olsun yaw

Quote Originally Posted by cancan2123 View Post
    yan bilgisayardaydı program bu pcye taşıdım resette parametre hatası aldım sildim bu seferde otp.nttgame.com girerken direk kodu doğrulamamı istiyor şifre sıfırlıcam yer yok :S
    Siteye giriş için karşınıza çıkan ekranda Mobile Authentication seçeneğini kullanarak telefonunuza Login Code alınız. Daha sonra giriş işlemini gerçekleştirebilir kod alımını yapabilirsiniz.

benimde bir sorunum var birçok kişide olduğu gibi otp sorgulayıcı knight online oyununu açtığımda otp sorgulayıcısı ekrana gelmiyor on-off(aktif-pasif) yap demeyin yaptım olmuyor.

Çarım yeni server Asgard da banlandı. Ve ben tekrar 3900 cash alıp oyuna başlamaya karar verdim. Her şey tamam.
    Fakat Ics den gelen şifre yi girdiğimde

Userhentication failed.
    Error information. Please contact customer service.

[SE3005]
    OTP has not been issued yet.

bu sorunu almaktayım yardım lütfen...