Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 14
    Senior Member
    Nickname
    LongingWindS
    Class
    Rogue
    Clan
    TheStarS
    Server
    Destan
    Race
    Karus

Post LongingWindS Banned İlgilenin Lütfen

Öncelikle Merhabalar Karakterime 30.06.2014 19.40 da internetim kesildikten sonra tekrar girmeye çalıştığımda blocked yazısıyla karşılaştım hiç bir illegalite yoktur karakterimde lütfen incelenmesini istiyorum bu durumdan muzdarip arkadaşlarımızında probleminin çözülmesini umuyorum.

ticket no : #XLQ-103-95410

Junior Member
    Class
    Warrior
    Server
    Athena
    Race
    El-Morad
    En kısa sürede ilgilenilsin lütfen server da birçok dostumuz haksız yere banlar görüyor lütfen hatanızı en kısa sürede düzeltmenizi rica ediyoruz. İnceleme sonucunda hiçbir illegal kullanım olmadığını sizlerde göreceksiniz lütfen en kısa sürede accountun iadesini talep ediyoruz...
    YaBaDaBaDuuxD

Junior Member
    Karakter Legaldir Pk'lardada sohbet etmişliğimiz vardır hesab inşallah en kısa sürede iade edilir

Junior Member
    Karakter legaldir hiç bir illegal program vs. ile ilgisi yoktur. En kısa zamanda aramıza dönmesini temenni ediyorum.
    JaguarPaW - ARAF

Member
    Nickname
    IFuzuliI
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    ARAF
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Karakterin Legal oldugu araştırıldığında anlaşılacaktır. en kısa zamanda gereğinin yapılıp maduriyetin düzeltileceğinden şüphemiz yoktur . şimdiden yardımlarınız için teşekkürler

Kardeşimizi Ardream'den tanırım bırakın illegal bi program kullandığını başkası vs atarken bile gidip karışmışlığı yoktur umarım en kısa süre içerisinde karakterini teslim edersiniz bu konuda gereğinin yapılacağını ümit ediyorum

RealsFriend - LucasScott - Ruehl

Arkadaşımız Legal bir kullanıcıdır. Ardream'da çok pk da beraberdik koxperlerin arasında bile pk atmazken böyle şeylerin olamsı üzücü ve Diğer arkadaşlarımız gibi .Sistemsel bir sorun oldugunu düşünüyorum düzeleceğini umuyorum iyi çalışmalar. JinJiyanAzad - Hilmibunubeqendi

Junior Member

Exclamation OkUltraHisset

Anlayamıyorum anlamakta ise güçlük çekiyorum.Bir sürü illegal character'ler var iken bu kardeşimin oyundan karakteri ile saf dışı edilmesi büyük bir haksızlıktır.Kendisini uzun zamandır tanımasamda kısa zamanda nasıl bir kişiliğe sahip olduğunu gördüm ve illegal yollardan oyun çıkarlarını göz edecek bi insan olmadığını biliyorum ve ardreamda bu şahıstan şikayetçi olacak kimseninde karşımıza çıkacağına inanmıyorum vede arkasındayım.LÜTFEN NTT GAME ve KNİGHT ONLİNE yetkilileri bu konuyla yakından ilgilenilmesini istirham ediyorum.==== HAKSIZLIĞA DUR DEYİN====

BİLAL KARDEŞİM DURUMUNA ÇOK ÜZÜLDÜM İNŞALLAH EN YAKIN ZAMANDA MADURİYETLİĞİN GİDERİLİR...

OkUltraHisset'ten sewgilerle ^_^ Serkan SAYGINER....

Senior Member
    Nickname
    LongingWindS
    Class
    Rogue
    Clan
    TheStarS
    Server
    Destan
    Race
    Karus
    çok teşekkürler serkan abi beklemedeyiz bakalım

Artık Bu işe Bi Son Verip Emeklerin Karşılıgını vermeleri gerekiyor aksi Taktirde Hakem Heyetine Gideceğiz Clan Olarak O zmn Belli olsun herşey

Tags for this Thread