Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11
    Banned
    Infractions
    0/1 (15)

Mgame resmen benle alay ediyor

Hesap çalınmıştı ticket attım hesap geri geldi ama itemler yoktu itemler için atıncada bu konuda size cevap verildi yenilenen ticket yollamaktan sakınının verikleri destek bu kadarmı otomatik yanıtlarla ?

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Yeni ticket atmayacaksin zaten bir oncesinin altindaki "add comment" sekmesini kullanacaksin.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    hocam değişen bişey yok yine aynı cevap ve statusdada closed yazıyor

Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Sen ekleme yapinca closed yazisi kalkacak.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    ordanda ekleme yaptım 1inde bu cevap
    Knight Online World Destek Ekibimiz ile iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz.

Üzülerek belirtmeliyiz ki Eşya Restorasyon talebiniz reddedilmiştir.

Size bu konu hakkında daha fazla yardım edemeyeceğiz.

Lütfen unutmayınız ki tüm eşya restorasyon işlemleri ile ilgili NTT GAME son kararı verme hakkına sahiptir ve hesabın geçmişini göz önünde bulundurmak kaydı ile eşya restorasyonu yapma garantisi hiçbir zaman yoktur.

Hesaplarınıza ait olan e-posta adreslerinin güvenliğinin size ait olduğunu hatırlatmakla birlikte, bu adreslerin güvenliği için size sadece doğrudan herhangi bir güvence verememekteyiz.

Lütfen unutmayınız ki herhangi bir anti-virüs programı kullanımı bilgisayar güvenliğiniz konusunda sizlere daha çok şans tanıyacaktır.

http://www.avira.com/tr/for-home

http://www.avast.com/tr-tr/index

http://www.comodo.com/

Güvenlik programlarınızı herhangi bir sebepten dolayı kapatmayınız ya da korumasını kaldırmayınız.
    2. ise yenilenen ticket yollamaktan sakının
    ama anlamıyorum karakteri veriorlar iteme gelince red edildi bu ne saçmalık anlamadım yoksa resten sonra letter halindemi gelcek mektube

Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Hayir restorasyon talebin reddedilmis. Bu yuzden sana bu sekilde cevap vermisler.

Quote Originally Posted by xNerissax12 View Post
    itemler için atıncada bu konuda size cevap verildi yenilenen ticket yollamaktan sakınının verikleri destek bu kadarmı otomatik yanıtlarla ?

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    anlamıyorum karakteri restarasyonu sağladılar ama item restarasyonu nie red ediyorlar

Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by xNerissax12 View Post
    Knight Online World Destek Ekibimiz ile iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz.

Üzülerek belirtmeliyiz ki Eşya Restorasyon talebiniz reddedilmiştir.

Size bu konu hakkında daha fazla yardım edemeyeceğiz.

Lütfen unutmayınız ki tüm eşya restorasyon işlemleri ile ilgili NTT GAME son kararı verme hakkına sahiptir ve hesabın geçmişini göz önünde bulundurmak kaydı ile eşya restorasyonu yapma garantisi hiçbir zaman yoktur.
    Verilen cevap bence gayet acik, net ve anlasilir. Gecmis olsun, umarim tekrardan basiniza boyle birsey gelmez. Iyi oyunlar.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Hocam dediğimi anlamadın galiba char restarasyonu sağladılar ama itemi redediyolar sencede çok saçma değilmi ?

Junior Member
    aynı ticket üzerınden sorunu dile qetirmeniz qerek