Results 1 to 8 of 8
    Junior Member

Kredi Kartı bilgilerimi nasıl silebilirim?

Konu başlığındada belirttiğim gibi kredi kartı bilgilerimi silmek istiyorum fakat nasıl yapacağımı bilmiyorum bilgi sahibi arkadaşlar varsa ve yardımcı olursa sevinirim

Bende aynı dertten madurum ...

Banned
    Nickname
    LuCiFeR
    Class
    Priest
    Clan
    empety
    Race
    El-Morad
    Infractions
    2/0 (0)
    Sılemezsın,ancak format atman lazım.Eger kafandakı suphelerı kaldırmak ıstıyorsan,dun bı arkadasın dedıgı gıbı kartını ınternetten alısverıse kapat.

Banned
    Server
    KO -> Gordion
    Infractions
    0/1 (15)
    Mevcut Kullandıgın Banka İle İletişime Geç Gerekli Bilgileri Ve Gerekli Destegi Onlar Sana Sağlayacaklardır.
    Ben İş Bankasını Kullanıyorum Herhangi Bir Blocklama Yada Ek Yardım Gerektiginde Telefon İle Halledebiliyorum.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Bir telefonla yeni kart talebi yaparsin kart bilgilerinin tumu degisir. Bu arada kredi kartini tam olarak nereden silmek istiyorsun paypal, c&b gibi sitelerden mi?
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member Nm?ccMedd's Avatar
    Nickname
    SaSSaSİONaL
    Class
    Warrior
    Clan
    Others
    Server
    US->Atlantis
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Rhom View Post
    Konu başlığındada belirttiğim gibi kredi kartı bilgilerimi silmek istiyorum fakat nasıl yapacağımı bilmiyorum bilgi sahibi arkadaşlar varsa ve yardımcı olursa sevinirim
    Kartını nereden sileceğini yazsaydın daha faydalı bilgiler alabilirdin. Büyük ihtimalle ödeme seçeneklerinden bahsediyorsun. İçin rahat edecekse kartının bağlı bulunduğu bankanın müşteri hizmetleri ile görüş, online alışverişlere (internet vs.vs.) kartını kapattır. Daha sonra istersen tekrar aktif edebilirsin.
    SaSSaSiONaL

Junior Member lMiayke's Avatar
    Nickname
    Missery
    Class
    Mage
    Clan
    JusticeBeFor
    Server
    US->Girakon
    Race
    Karus
    Eğer sadece internet üzerinde ki alışveriş yüzünden kapattırmak istiyorsan çalıştığın bankayı arayıp 'İnternet bankacılığı' hizmetini kapattırmak istiyorum dersin üzerine de şifreni değişirsin olur biter.

Senior Member JastieL's Avatar
    Nickname
    JastieL
    Class
    Warrior
    Server
    US->Carnac East
    Race
    Karus
    Sanırım arkadaş PUS üzerinden kredi kartı ile alış veriş yaparken "İlerideki alışverişler için kredi kartı bilgilerini kaydet" kutucuğu ile devam etti ve sürekli kart bilgileri orada çıkıyor. onu kaldırmak içi ne yapılabilir ?