Tab Content
More Activity

27 Visitor Messages

 1. View Conversation
  Merhaba,
  Neden hadi diyelim trade ile ilgili kanıt yok tamam adam net bir şekilde anne kardeş bırakmadan sövmüş bize tahrik dediğiniz neden trade atıyorsun diye sormamız mı biraz daha söv foruma atalım hepsini dememiz mi ? Bunları nasııl tahrik olarak algıladınız anlayamadım ? Bu işler böyle yürüyorsa bizde raporlamak yerine sövüp tahrik edene ana avrat sövelim zaten tahrikten kaynaklı sorun yaşanmayacak nasılsa. Bize bu hakkı verdiğiniz için teşekkürler
 2. View Conversation
  Merhabalar , size attıgim resimlerde yani bulunduğum şikayette nasıl tahrik var ? Hadi oldu slot için küfür duymak zorundamiyim ? Ben bir defa bir kufurun kısaltması mi kullandığım ban yediğim halde bu arkadaş etmediği küfür kalmıyor tahrik ediyorum oluyor nasil bu iş lütfen gereği ni arz ediyorum saygılar
 3. View Conversation
  merhaba

  cr konuma cevap gelmiş farklı bir rapor üzerinden söz konusu karakter değerlendirilecektir diye fakt benimkinin içeriğinide dikkate alırsanız sevinirim raporu yazan kişi GhostCommander nickini yazmışmı orda videoda heal tutuyor okcuya dikkat ederseniz birlikte hareket ediyorlar bunların ip sine bakılıp hangi çarlara giriliosa onlara ban atılması gerekiyor söz konusu karakter demişssiniz sadece o okcu banlanılması göze alınan bir hesap olduğu için tekrardan irdeliyorum ip lerine bakmanız gerekiyor ilgin için teşekkür ederim gereğini yapmanızı rica ederim.
 4. View Conversation
  gerekli işlem yapılacaktır dediniz lakin hesap şuan oyunda ne zaman gerçekleşir cezai işlem
 5. View Conversation
  rapor kanıt içermediği için işlem yapılamamıştır yazarak konu kapatıp alttaki 2 tane kanıtlı konuyu görmemezlikten gören cr yönetimini ik defa görüyorum acaba onlarda 4 gun sonramı işlem görecek?
 6. View Conversation
  Diez Ardream Güncel yine aynı kişi hocam nickleri JunLiDeccaL & ZirDeLiiDeccaL 3. parti program kullanımı (Koxp) kontrolünü sağlamanızı rica ederiz.
 7. View Conversation
  Adam ana bacı düz gidiyor sayfalarca küfür ediyor ben iki harften oluşan bir kelime yazmışım. Küfürü başlatan ben oluyorum. Hatalı da ben oluyorsam daha da birşey demem. Adamın yazdığı her küfür açık seçik ortada.
 8. View Conversation
  https://forum.nttgame.com/forum/show...madik-su-adami ARTIK SU ADAMLARI BANLAYACAK MISINIZ 2 GÜNDÜR BU ADAM OYUNDA
 9. View Conversation
  s.a öncelikle hapise düşdüm stick kanat alıp görevlerimi yaptım ama veremiyorum cıkarmayı denedım baska kutucuklara koydum relok modem res. ama olmadı yardım edermisiniz
  Sirius
  nick:WhereC0sky
  https://i.hizliresim.com/M1EdE1.jpg
Showing Visitor Messages 1 to 10 of 27
Page 1 of 3 123 LastLast
Page 1 of 3 123 LastLast
About Phyrcama

Basic Information

Signature


Cheat Reports konuları açan kişi ve yetkili ekip tarafından görülmekte olan özel paylaşımlardır. Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları resmi forum, farklı forum sayfaları ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan hesaplar GM inisiyatifine göre cezalandırılacaktır.

Konular her gece 23.00 civarında arşive taşınır.
Arşiv bölümünü sizler göremezsiniz, bu yüzden lütfen konular arşive taşınmadan önce raporunuzu kontrol ediniz.

Statistics


Total Posts
Total Posts
30,246
Posts Per Day
46.12
Visitor Messages
Total Messages
27
Most Recent Message
11-02-2019 04:47 PM
General Information
Last Activity
Yesterday 07:39 PM
Join Date
04-05-2018
Referrals
0