Conversation Between Patheoz and Rew_NzA7QvFk

4 Visitor Messages

1. Sizin Yaptiginiz Adminlik Gm Lik Bu mu size 100 tane ispat gonderdim hala bana tutup yok inceleme yapilacaktir yok başka sıkayeten takipte gibi sacma sapan cevaplar ile şikayetleri kapatiyorsunuz bu ne boyle böylemi siz Gm lik yapiyorsunuz adamlar 100 yakın şikayeti var her yerde bu oyundan para kazanıyorsunuz ve hala 1 saatınızı ayırmak zor geliyor yapmayacaknız gorevınızı bırakın gıdın işine saygı duyacak insanlar yapsin bu oyuna para veren emek veren insanlar sizin yuzunuzden bu duruma dusmesın ..
  2. Sizin Yaptiginiz Adminlik Gm Lik Bu mu size 100 tane ispat gonderdim hala bana tutup yok inceleme yapilacaktir yok başka sıkayeten takipte gibi sacma sapan cevaplar ile şikayetleri kapatiyorsunuz bu ne boyle böylemi siz Gm lik yapiyorsunuz adamlar 100 yakın şikayeti var her yerde bu oyundan para kazanıyorsunuz ve hala 1 saatınızı ayırmak zor geliyor yapmayacaknız gorevınızı bırakın gıdın işine saygı duyacak insanlar yapsin bu oyuna para veren emek veren insanlar sizin yuzunuzden bu duruma dusmesın ..
  3. İyi calişmalar Lutfen Yardımızını Bekliyorum destan 1 2 3 servar Uruk blade Slotlarında Macro veya Koxp Kulanan Bır Clan Var Baska Bırını GOrdugunde Programı kapatıyorlar Sonra Geri aciyorlar Video Da Kanıtları Var Ama 10 yakın vıdeo atmama ragmen Bır Cozum Olmadı Vaktinizi Ayirip Slota İnceme Yapmanizi Rica Ediyorum Zaten Hesabımı Da incelersenız Duzenli olarak gercekten yuksek mıktarada para yatırıyorum Ama Karslilik olarak Her zaman slotlarda macro ve benzeri programlar ıle kasmam geriye dusuyor İyi calişmalar dilerm İlginiz İcin Teşekürler
  4. İyi Calişmalar Destan 1 2 3 servarda 1 clan var CLan İsimleri Spirc Adamlar Clan Olarak Makro kulanıyor Defalarca Kez video attim Yabancı Bırılerını Gorduklerınde Macro Kaptiyorlar Yada Koxp Artik Bilmiyorum Gelip Kontrol Ederseniz Mutlu Olacam Oyuna DUzenli olarak Bin TL gibi bir ücret ödüyorum Emek Verıyorum Ama Boyle Insanar Sayesınde Oyundan Soguyoruz Bir Sürü videosunu Atmamıza Ragmen Bir Cozum Gelmedi
Showing Visitor Messages 1 to 4 of 4