Conversation Between IKMongo and crazyebu

3 Visitor Messages

1. Hi. listen to me pls. I found why the criminal ate. ı have program in pc but this program not koxp, hack. this program name is NetCut and HotspotShield... Your game securty program see my programs hack. but not hack. You must help me. ı'm not criminal. Iam legal player . ı sure. come my pc with teamwiever . you can see believe me . Netcut and hotspotshield not hack man not hack .. help me pls. my acount is released from jail prison pls...
  2. Şuan çarım hapisde ve sanırım nedenini buldum. Bir dinlerseniz yardım edebileceğinze inanıyorum. Şöyle anlatıyım; Üyeliğe tek pcden giriş yapıyorm tek ip. Hack programları daha önce kullanmadım. İllegal hiç birşeyim yok fakat pc de bulunan bir program araç çubuklarında açık iken knighta giriş yaptıgımda hackshield hata veriyordu ve araç çubugundaki herşeyin görevini sonlandırıyordum tekrar giriyordum ve oluyordu sanırım bu yüzden hapis yedim teamviewer aracılıgı ilede bakabilirsiniz. Sanırım şu programlar: Hotspot Shield ve NetCut adlı 2 tane knight ile alakası olmayan program sayesinde hapisdeyim. Araştırabilirsiniz acilen yardımınızı bekliyorum. 5 Ağustos günü hapis yedim okadar cash premium dragon ziyan olacak zaman geçiyor. Açıklamamı güzel anlaşılır birşekilde yaptıgıma inanıyorum.

Server : Helios
    Nick : eBuu

3. Hi. listen to me pls. I found why the criminal ate. ı have program in pc but this program not koxp, hack. this program name is NetCut and HotspotShield... Your game securty program see my programs hack. but not hack. You must help me. ı'm not criminal. Iam legal player . ı sure. come my pc with teamwiever . you can see believe me . Netcut and hotspotshield not hack man not hack .. help me pls. my acount is released from jail prison pls...

benim ingilizce bukadar birde türkçe yazayım
    [COLOR=#000000]
    [/COLOR]

Server: Helios
    Nick: eBuu
Showing Visitor Messages 1 to 3 of 3