Conversation Between GamesDepot and rietheMorrien

2 Visitor Messages

1. iyi gunler cok acil bir yardıma ihtiyacım var ticket dahi atamıyorum sayfadan atıyor beni.benim hesabım cok eski bir maile kayıtlı mynet hesabı hesaba dun giriş yaptım yıllardan sonra tabi ki herhangi bir bilgi yok hesap kayıtlarıyla ilgili e posta değiştirmek istiyorum maile yonlendiriyor fakat mail gelmiyor bir gundur deniyorum bekliyorum bir gelişme yok. Yan carıma yuzuk basacam fakat vip key gibi ozellikleri kullanamıyorum hepsi e maile bağlı lutfen yardımm edin. Yayınlarınızı severek izliyorum
  2. iyi günler çok acil bir yardıma ihtiyacım var ticket dahi atamıyorum sayfadan atıyor beni.benim hesabım çok eski bir maile kayıtlı mynet hesabı hesaba dün giriş yaptım yıllardan sonra tabiki herhangi bir bilgi yok hesap kayıtlarıyla ilgili e posta değiştirmek istiyorum maile yönlendiriyor fakat mail gelmiyor bir gündür deniyorum bekliyorum bir gelişme yok. Yan çarıma yüzük basacam fakat vip key gibi özellikleri kullanamıyorum hepsi e maile bağlı lütfen yardımm edin. Yayınlarınızı severek izliyorum
Showing Visitor Messages 1 to 2 of 2