Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 27
    Quote Originally Posted by KRA_US521SJH1 View Post
    Iyi çalişmalar 17/05/2017 tarihinde 22,5 tl değerinde npoints aldim ama hesabima geçmedi bu konuyla ilgili yardimlarinizi bekliyorum
    http://support.nttgame.com/ buradan bilet gönderirsen yetkililer yardımcı olur hocam.

sms aktivasyonunu 2 kere onaylamama rağmen 3 gundur hala trade yapamıyor pazarlara bakamıyorum lutfen bi yardımcı olun artık

Senior Member MrRob0t's Avatar
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Gol_6EFfmBDU View Post
    sms aktivasyonunu 2 kere onaylamama rağmen 3 gundur hala trade yapamıyor pazarlara bakamıyorum lutfen bi yardımcı olun artık
    35 Lvl ve üzeri karakter ile sms onayı yapmanız ya da premiuma sahip olmanız durumunda problem yaşamadan pazarları açabilirsiniz.

D.N: Konuları lütfen ilgili bölümlere açınız.
    Last edited by MrRob0t; 05-23-2017 at 08:00 AM.

Junior Member
    lütfen yardım . edin durduk yere ban yedim Fell0wSh1p manese giremiyorum şifreye girio chara girince dc yiyor

YA KARDESIM SIZ nasıl bı ınsansınız ya car acdım platın ppre aldım 3600kc aldım +7 ıb aldım kc praya cevırdım 270m var vardı bankada oyundan attı gırdım ne ok kalmış nede para ustume %100 exp sc gelmıs degısık bıseyler gelmıs tıcket atılmıor yardım cı olun

Senior Member LiteraryLuckys's Avatar
    @sak_CVzgZpl9 Öncelikle geçmiş olsun, bilet gönderirken yaşadığınız sorun hakkında bilgi verebilir misiniz?

Junior Member
    Selamun aleykum bugun saat 17.00 18.00 arasi charim maradonda buy pazarindaydi ve sebebsiz yere charim hapise girdi o kadar illeqal seyler varken onlarla ilgilenmiyp maradondaki charlari mi hapise atiyorsunuz 60 tl icin milletin hakkina girmeyin

Senior Member LiteraryLuckys's Avatar
    @Reklama07 Selam,

Durumunuz hakkında support.nttgame.com adresinden destek ekibine sırasıyla Bilet Gönder > Knight Online > KO Ban / Jail / Unblock kategorisi altından bilet göndererek itiraz edebilirsiniz.

Ayrıca aşağıdaki konuyu kontrol etmenizi öneririm.

Ceza Alan Oyuncular Hakkında - 80

Merhabalar Kolay gelsin herkese. hiç birşey yapmadan ve kimseye argo kelime kullanmadan zindan cezası almısım. bu konu ile ilgilenecek birisi varmı acaba
    Nick: BoomShakaLaka