Results 1 to 9 of 9

UTC Kutusunu Yanlışlıkla çöpe Attım

Evet Arkadaşlar Çok büyük enayilik olduğunun farkındayım ama sizinde bildiğiniz üzere Utcden çok çar çöp geliyor onları atarken yanlışlıkla 10 adet UTc kutusunu çöpe gönderdiğimi farkettim Ve Çöpe atılan npc den itemi geri alabilmek için gittiğimde ise O npcnin Sadece Silah ve kıyafet türleri şeyleri geri alabildiğimi görünce yıkıldım Sorum şudur ki ticket bölümünden bu hakkında bir yardım varmı mağdurum İyi forumlar .

Senior Member
    Üzücü bir durum yapilacak pek birşey olduğunu sanmıyorum.

Senior Member TheRedS's Avatar
    Nickname
    QuickLyReD
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Thund3rStorm
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Geçmiş Olsun Yapabilicek Bişey Yok Sanırım Ama Yetkili Birisi Cevaplarsa İyi Olur
    Q♥u♥i♥c♥k♥L♥y♥R♥e♥D♥

Senior Member
    Kullanıcı hatasından kaynaklanan bir durum olduğundan destek ekibinin yapabileceği pek bir şey olduğunu sanmıyorum.
    Geçmiş olsun...

Haklısınız Fakat O npcye Sadece Silah ve kıyafet Eklenmeseydi şuanda çok rahat işimi görmüştüm

Senior Member
    Quote Originally Posted by Elesdirmen View Post
    Haklısınız Fakat O npcye Sadece Silah ve kıyafet Eklenmeseydi şuanda çok rahat işimi görmüştüm
    Astarı yüzünden pahalıya geliyor çoğu zaman npc den geri itemi almak istediğinde (çok pahalı itemler harici)
    Geçmiş olsun hocam

Teşekkür ederim Canımız sağolsun .

Çok üzücü o kadar zorluklarla gir sonra aldığın kutu çöp olsun, kısmetin belki öbür UTC dedir. Geçmiş olsun

Geçmiş olsun dileklerini ileten bütün arkadaşlarıma tekrardan teşekkür ediyorum iyiki varsınız .