Results 1 to 7 of 7

Haftalardir devam eden dc sorunum

Selamlar. Videoda olduğu gibi her şey açık. Bilgisayarda ssd var hızlı yüklüyo ondan mı dedim notebookta da aynı sorunu yaşadım. Farklı karakterle girince de aynı sorun. Premiumla girilen serverler de sıra bekleyip bunu yaşamak çok üzücü. Çözümünü bilen varsa yardım lütfen. Not: 2 ve 35 mbitlik internetlerde denendi sonuç aynı. Oyunun bir hatası olduğunu düşünüyorum. https://youtu.be/PfhAjN54jbc

Senior Member mgc3's Avatar
    Nickname
    Ego
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    --
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Oyunu bi flash bellege atiyorsun. Başka bir ip ve başka bir pc den karakterine gir folka götür alt f4 çek sonra evden girebilirsin. Karakter arada bir bu şekil buga girebiliyor. Formatta atsan ayni hatayi alirsin. Tek yolu bu

Quote Originally Posted by mgc3 View Post
    Oyunu bi flash bellege atiyorsun. Başka bir ip ve başka bir pc den karakterine gir folka götür alt f4 çek sonra evden girebilirsin. Karakter arada bir bu şekil buga girebiliyor. Formatta atsan ayni hatayi alirsin. Tek yolu bu
    Folka götürsem sorun yok. Ispartadaki evimde de sorun devam ediyordu şuan Ankara yım değişen bir şey yok. 2 saat önce işletim sistemini tekrar kurdum ama yine aynı

Quote Originally Posted by mgc3 View Post
    Ayrıca farklı otp li preli manesteki carlada denedim

Senior Member CarpeNoctum's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Altar
    Race
    Karus
    bende yaşadım bir kere bu sorunu ama bir kaç girişten sonra düzeldi kendi kendine pes etme denemeye devam et bence

Quote Originally Posted by yuko1912 View Post
    bende yaşadım bir kere bu sorunu ama bir kaç girişten sonra düzeldi kendi kendine pes etme denemeye devam et bence
    Dediği gibi bir kere düzgün girsen yeter. Arada oyunu sil tekrar yükle

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Selam,

Farklı yerlerde yaşadığınız sorunu aynı laptop ile mi deniyorsunuz?
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.