Page 1 of 16 12311 ... LastLast
Results 1 to 10 of 151
    Senior Member
    Nickname
    Nock
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    Yiyang
    Server
    KO -> Manes
    Race
    El-Morad

Hadi GB farmını kaldırdınız buna cevabınız nedir?

Konuya Khenart el atmıştır arkadaşlar kendisi hesaplamaları vesaire ilgilenicek yeni server geldiginde
    "Quote Originally Posted by Khenarth View Post
    Yaklaşık olarak ilk 3 ay yeni sunucularda CSW açılmamaktadır. Yeni sunucu geldiği zaman bu hesapları yapmak ve ona göre planlama düşünmek daha sağlıklı olacaktır. Var olmayan bir sunucu ve bu sunucunun piyasası üzerine hesap yapmak sağlıklı olmayacaktır."

Benim için sorun çözülmüştür öyle sayiyorum artık

https://www.youtube.com/watch?v=rB2_4r9JWXY

Adam tarantula farmından sadece tek slottan 30 gb sokuyor 1 haftada

BU GÜNCELLEME YENİ SW ve Gelecegi için şarttır gerçekten bunu hak ediyor sizin sadık oyuncularınız
    EVET ARKADAŞLAR KONUNUN FİNALİNE GELDİK HESAPLARINI YAPTIK.

kaleden servere haftada 450 gb giriyormuş ;

1- Busları ındırıp toplu şekilde satmak 50-60 gb
    2- maradon ve delos gelirleri resle birlikte buga giriyormuş normalde 30-35 gb iken 70 gb-80 gb oluyormuş
    3- tarantula slotları 4 slot var. tanesi videoda gördügümüz gbi 30 gb sokuyor 4x30 120 gb ediyor
    4- Dragon.. çok bereketli bir hayvandir, vb yeni swde ortalama haftada 100 gblik item atar.
    5- kitap silah vesaire. yeni swde kitabin +0 i bile 10-15 gb etmektedir. 13 tane felan yapiliyordu galiba hadi onada 100 gb diyelim..

ortalama toplam: 450 gb

-vay efendim bizim swde bu kadar kasmıyoruz?
    +kardeşim zaten bu konunun amacı sızın server degil, yeni server ve adalet.
    -Vay efendim biz 50 kişiyiz hak ediyoruz.
    +Sen hak ediyorsundur. Ama güncellemeden sonra kusura bakma edemessınız. Gb farmı ile çok güzel bi mücadele başladı onun devamı gelmeli tam yapılmalı. Gördügünüz gibi durum feci.hem böyle olması sizinde işinize gelicektir.
    -En azından gb kasilan slotların düzenlenmesi gerek. hatta hiç olmamalı
    Yeni server uzun soluklu olsun dıye farm kısıldı biliyorsunuz buda kısılmalı. ve tabi cardinaller

Khenart Loot fiyati genie fiyati magic hammer fiyati düşün dedi düştük sadece tarantula slotu için

yeni serverde muhtemel genie fiyati 20m olsun
    magic hammer 10m olsun.
    5 bin mana potu harcasın hadi 10 bin harcasin 10 bin. 5 bin tanesi 20m diyelim 10 bin tane 40m.
    10 binde hp harcasın 40mde burdan.
    total gider 110 m oldu degil mi 1 haftada?
    peri de 1 gb götürsün güncellemeden sonra 1 gb ile çok rahat peri alinir.. çünkü gb degerli olcak 4/1 i 25m eder 1 hafta kullanacagı için hadi onuda 1 gb sayalim 25 m saymayalim
    1 slottan 30 gb kasiliyordu? 28 gbsi kasana kalcak?
    4 slot var? 28x4=112 gb sadece 1 haftada tarantuladan giren para bu. ayda ? 448 gb ? server sizce bu kadar gbyi kaldırır mı? diger farm slotları kapatılmış düşürülmüşken bu slota hiç dokunmamak olur mu?

bu pus fiyatlari server açildıkdan sonraki 2 ayi kapsamaktadır.
    Last edited by Asgard_; 11-14-2017 at 06:28 PM.

Senior Member PearLyTheGreenFairy's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    CSW nin ödüllerinden biridir aslında bu tarantula ama şu an biraz adaletsiz durumda gibi. farm slotları kalkmasıyla burayada bi düzenleme gettirilebilirdi.
    Same shit, different day

Senior Member Bekir076's Avatar
    Nickname
    TaMaFYa
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    KenDi HaLiNDe
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    kedi uzanamadığı çiğere mundar dermiş... csw savaşını kazanan clan hak ederek kazanıyor senin clanın da kazansın sende çiğerini yersin...

Senior Member AngryBird's Avatar
    Nickname
    ARROWRISES
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Dexterity
    Server
    KO -> Europa
    Race
    El-Morad
    csw kazanıp alıyor adam onu senin gibi bi eve 5 bilgisayar alayim slotu kapatayım aylık ev geliri yapayaım mantığıyla kazanılmıyor gayet normal csw kazanabilcek yetenekli bir clanın varsa sende gir sende haket
    #Dexterity

Senior Member
    Nickname
    Nock
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    Yiyang
    Server
    KO -> Manes
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by PearLyTheGreenFairy View Post
    CSW nin ödüllerinden biridir aslında bu tarantula ama şu an biraz adaletsiz durumda gibi. farm slotları kalkmasıyla burayada bi düzenleme gettirilebilirdi.
    hocam sadece adaletsiz degil bence inanilmaz saçma.. haftada 1 slottan 30 gb inanilmaz ya..

Senior Member PearLyTheGreenFairy's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by LOLOLOLOLOE3 View Post
    hocam sadece adaletsiz degil bence inanilmaz saçma.. haftada 1 slottan 30 gb inanilmaz ya..
    iyide 1 kişi kasmıyor sonuçta orda. emin ol o slotlarda kavgalar dönüyordur sen kasacaksın ben kasacagım diye. iç çatışmalar vardır
    en köt
    parti sistemi vardır rahat 1 slotta 7 8 kişi pt kurmuştur.
    Same shit, different day

Senior Member
    Nickname
    Nock
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    Yiyang
    Server
    KO -> Manes
    Race
    El-Morad
    iyide 1 kişi kasmıyor sonuçta orda. emin ol o slotlarda kavgalar dönüyordur sen kasacaksın ben kasacagım diye. iç çatışmalar vardır
    en köt
    kaç kişinin kastıgı önemli degil servere ne kadar gb sokup oyunu bozdugunu göz önüne alıyoruz 4 slot var diyelim tanesi 30 gb bıraksa 4 tanesi 120 gb eder ayda 500 gb gircek oyuna düşünebiliyormusun acaba. çöp slotunda ben günde 20 m kascam adamlarda orda ayda 500 gb sokcak oyuna vay bak sen . eskiden farm yapardık okcumla gidip bi yarim gün kasıp item dizebiliyordum ama duruma bak okcuyla bile farm yapamıyoruz şuanda.. jr ft desen inanilmaz saçma geç saatlerde saha karşi 4 te ft var ... gün içi bom boş bdw chaos giriyoruz chaos zaten kosper yuvasi .. ana etkinliklere katılırsak ertesi gün okula,işe zombi gibi gidiyoruz güünümüz zehir oluyor neden düzenlenmıyor bunlar? bunlar düzelmeden farm bitiyor ama farmı tam bitiremiyorsunuz balance yok serverde.. ben günde 20m kascam adamlar ayda 500 gb sokcak swye..
    Last edited by LOLOLOLOLOE3; 10-31-2017 at 10:29 AM.

Senior Member
    Nickname
    DaNGeRouSARROW
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    VeNDeTTA
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    en köt
    hayır öle bişi yok koskoca clan buna izin veriri mi hiç bi swde slot kavgası duymadım tarantulada clandan olmaynalar bile kiralayarak slotta kalıyolar haftalık 10 gb karşılığı tek slot senin ama tabi şuanki farm yoksunluğpundan dolayı slot bulmak çok zor şimdi kiralama bile kalktı adamlar kendileri farmlıyor belki işigücü olan clanlar gene kiraya veriyolardır ama çok sıra var bu ser zarfınca dc pre ile alternatif slotlarda farm yapıp sıra beklemek gerekiyor bende kiralıcaktım ancak eldeki 10 gb yi exp için genieye harcadım csw sahibi deişti felan yani dc pre gene boşa gitti

Senior Member biskuvit's Avatar
    Nickname
    Killerduke
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Desperado
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Eğer CSW'yi kazanabilirsen, şikayet ettiğin tarantula slotlarının hepsine tek başına sahip olabilirsin.
    The games we play are deadly, aren't they?

Junior Member
    Tarantula slotundan haftalık coinslerle beraber 180 gb oyuna giriyor.Bu sadece nakit para. Bunun yanında dark dragon bossu ve castellan silahları da eklendiğinde aylık çok fazla gb girmesi söz konusu oluyor. Nerden baksanız 1 haftada 200-250 gb sadece delostan giriyor. Csw ye katılan klanın almasına birşey demiyorum adam emek etmiş almış kaç kişi nimetlencek orasıda ayrı ama toplam gb ye ve kısa süreye bakıldığında serverlara ciddi mana da gb girmesi söz konusu. Size açıkça söylüyorum çöp slotlarından ve coinsi düşürülen slotların toplamından daha fazla para delos castellan bölgesinden giriyor. Ama çöp slotları ve coinsleri düşürülen slotlarda kullanılan pus itemleri kadar NTTGAME'e gelir dönütü olmuyor.Çöp slotlarını ve coinsi düşürülen slotlardaki geliri hiçe sayarak kaldıran NTTGAME ekibi delos castellan haritasındaki gelirede el atacaktır diye umuyorum.